Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Prochy68 napsal:

Tvl ja myslel, ze to s tim sazenim na kokota byla prdel, ale ona jako pravda? emoji1787.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Jj,taky jsem si říkal, někdo rejpe aby byla sranda a oni ne a ještě to hlásí a vztekají se 🤣. Fakt je že tupost vždy najde další level 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si mj. povzdechl jako spousta jiných nad výkonem budoucí mluvčí prezidenta. Při ranní kávičce jsem si sjel zprávy a ejhle. Na CNN Prima News rozhovor s tou kočkou a ona to je roztomilá a lucidní osůbka. Myslím, že bude fajn.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta slecna/mlada pani (omlouvam se, ale nepamatuji si jeji jmeno) vcera neovladla svoje emoce. Semlelo ji to. Jeji "vykon" byl nekolik dlouhych minut velmi neprofesionalni. Na druhou stranu to vypovida imho o celkovem obrazu tymu PP. Jsou to proste normalni lidi :)
Je to sikovna zenska, zazila emocni vrchol sve kariery, a uz o par desitek minut pozdeji byla zpatky v roli a delala svoji praci opet dobre. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, honza71 napsal:

Je to sikovna zenska, zazila emocni vrchol sve kariery, a uz o par desitek minut pozdeji byla zpatky v roli a delala svoji praci opet dobre.

Tak to teda ani náhodou. Naprostá tragédie a bylo to vidět i v obličeji generála a jeho manželky. Pokud takhle emotivně reaguje na výhru, jak pak bude řešit nějaký průser? Holka je mladá a má se ještě co učit, tak snad se do budoucna vzpamatuje a bude na tom makat. Nic osobního, ale k úřadu prezidenta patří i nějaká důstojnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Bert napsal:

Nekecej, ještě trocha zbývá....

IMG_20230128_221521_827.jpg

 

před 11 hodinami, mAra_ napsal:

@Lynx12co povídáš... Ještě tam je .

PXL_20230128_211844842.PORTRAIT.jpg

🤣

Na to, že jsem včera vyslopnul flašku Heffronu se mi dneska vstávalo báječně... Čím to asi tak může být... ✌️🇨🇿

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si uvědomíte, jak bujaře řada z nás vítala výsledek, tak u ní to muselo být megakrát silnější tsunami emocí... to zažije jednou za život .... nebuďme suchoprdi
Presne tak to vidim i ja, nedelal bych z toho tragedii. Cas ukaze.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, odjinud napsal:

 

Nicmene, kdyz vidim Čaputovou, ktera asi celou dobu byla nekde pobliz schovana, nezvolili jsme nahodou dalsiho "eurohujera"? Narazim prave na ni - a opravdu ji fakt neznam - nicmene neni to nejaka aktivistka, kterou picha sef slovenskwho Greenpiss? Slovaci kdyz tak nechť odpovi.

Je to právnička a tiež ekologická aktivistka v medziach racionality, čo ale nič nevypovedá o jej osobnostnom kredite, prezentovaní krajiny, racionálnych postojoch a vyjadreniach...

To tvoje hodnotenie je, sorry, dosť na hulváta, alebo ak chceš "na Babiša", je to ako povedať že Váš nový pán prezident je len "obyčajná guma ktorá píchá dalšiu gumu", čo samozrejme nie je pravda a takéto vyjadrenia nie sú nič iné ako žumpa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, odjinud napsal:

Nicmene, kdyz vidim Čaputovou, ktera asi celou dobu byla nekde pobliz schovana, nezvolili jsme nahodou dalsiho "eurohujera"? Narazim prave na ni - a opravdu ji fakt neznam - nicmene neni to nejaka aktivistka, kterou picha sef slovenskwho Greenpiss? Slovaci kdyz tak nechť odpovi.

Slušnej výlev hodnej novinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Campino napsal:

To tvoje hodnotenie je, sorry, dosť na hulváta, alebo ak chceš "na Babiša",

Veď práve, preto je lepšie na to vôbec nereagovať. Inak to vyzerá, že je podobný „názor“ hodný debaty (čo taká obdoba pohladenia z transakčnej analýzy :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude klid ani po volbách. To zase mají téma media a ten Baxa (ODS) a Bartoš (Piráti) tomu dali odpoledne korunu.  To už je to tady tak vážně v prdeli,že se řeší i sázky na volby? 
 

Já chci taky vrátit prachy od voličů,přišlo jich víc než jsem tipnul. Stačí mi koruna od každého. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...