Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jako že jsou voliči Bureše dementi a skočili mu na to, že vyhrajou peníze, když si na něj vsadí .... ať si každej vyzere sám nebo ať podají hromadnou žalobu. Ale abysme to za ně calovali všichni? To snad nemyslí vážně....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Gustaf napsal:

Hele, opravdu je to myšleno vážně, že mastná Dlužena selka z Malhostovic chce, aby sázky na Babiše vrátil lidem stát? 

O co jde, pošli prosím odkaz, ať se taky pobavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjn, ale zpráva z Fortuny říká, že po Burešovo prohlášení se počet registrovaných sázek zvýšil o desetitice ve věku 45+ takže na tomto něco bude.
Jj, ja to taky cetl, ja spis myslel ty udajne hromadny zaloby apod.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vraby napsal:

Nebude klid ani po volbách. To zase mají téma media a ten Baxa (ODS) a Bartoš (Piráti) tomu dali odpoledne korunu.  To už je to tady tak vážně v prdeli,že se řeší i sázky na volby? 
 

Já chci taky vrátit prachy od voličů,přišlo jich víc než jsem tipnul. Stačí mi koruna od každého. 😂

Vraby, myslím, že média mají téma, protože babišky prokázaly nebývalou míru tuposti. Ani borci z ODS, ani od Pirátů za to fakt nemohou. Poslední dobou si myslím, za jsi typický obyvatel Chomutova. Jak to vzhledem k volebnímu výsledku v té díře myslím, je To asi jasné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Bert napsal:

Vraby, myslím, že média mají téma, protože babišky prokázaly nebývalou míru tuposti. Ani borci z ODS, ani od Pirátů za to fakt nemohou. Poslední dobou si myslím, za jsi typický obyvatel Chomutova. Jak to vzhledem k volebnímu výsledku v té díře myslím, je To asi jasné. 

Myslím,že to otáčíš špatným směrem jen na Chomutov. Bylo to celorepublikové a ty dva dněšní exoti o tom ještě melou v TV. 
Ty zase dost dáváš najevo,že jsi Pražák a neseru se s tím do tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...