Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@Conrad No.. jako že tomu justičnímu systému buďto věříš, nebo ne. Ale nejde to moc vnímat selektivně. Já mu věřim, nebo jsem se rozhodl věřit mu, takže i v tomdle případě to beru tak, že ten soud při rozhodování měl v ruce něco víc, než vyjádření jedný strany a  jeden polo-bulvární článek. Nehledě na to, že tim jednim soudem to asi nekončí a třeba to dopadne nakonec jinak.

 Ale zajímalo by mě čim to vlastně střílel, ostrá brokovnice to nejspíš nebyla?

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám ráno na PC u snídaně a vzpomněl jsem na místní členy ze Slovenska jak se nám tady smáli s volbami a to jak s parlamentními, sněmovními tak i volbou prezidentskou.

Vy si tam u vás ještě užijete! Cože dělal Fico za úškleb ve spojistosti s jmenování nového prezidenta Č.R.?  Že by to byla Gorila ? 🙂

Hodně štěstí na východ kluci!

 

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kauza-gorila-kdo-je-kdo-slovensko-prehled/r~b731b8a8f00c11e99b40ac1f6b220ee8/

 

https://cnn.iprima.cz/fico-utoci-na-pavla-general-za-dva-dny-ukazal-kdo-za-nim-stoji-rika-slovensky-expremier-199785

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Micey napsal:

@Conrad No.. jako že tomu justičnímu systému buďto věříš, nebo ne. Ale nejde to moc vnímat selektivně. Já mu věřim, nebo jsem se rozhodl věřit mu, takže i v tomdle případě to beru tak, že ten soud při rozhodování měl v ruce něco víc, než vyjádření jedný strany a  jeden polo-bulvární článek. Nehledě na to, že tim jednim soudem to asi nekončí a třeba to dopadne nakonec jinak.

 Ale zajímalo by mě čim to vlastně střílel, ostrá brokovnice to nejspíš nebyla?

Je to v článku jasně popsáno. Nelegálně držená brokovnice, dvakrát z ní vystřelil. Jednou trefil chlapa do nohy, podruhé někam střelil a odražené broky zasáhly další osobu. 1,5 promile v krvi, sebrala ho zásahovka. Ano, neznáme pozadí, ale pěkně se to určitě nečte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, long napsal:

Koukám ráno na PC u snídaně a vzpomněl jsem na místní členy ze Slovenska jak se nám tady smáli s volbami a to jak s parlamentními, sněmovními tak i volbou prezidentskou.

Vy si tam u vás ještě užijete! Cože dělal Fico za úškleb ve spojistosti s jmenování nového prezidenta Č.R.?  Že by to byla Gorila ? 🙂

Hodně štěstí na východ kluci!

 

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kauza-gorila-kdo-je-kdo-slovensko-prehled/r~b731b8a8f00c11e99b40ac1f6b220ee8/

 

https://cnn.iprima.cz/fico-utoci-na-pavla-general-za-dva-dny-ukazal-kdo-za-nim-stoji-rika-slovensky-expremier-199785

Pche, volba prezidenta v ČR byl hodně slabý čaj, na podzim uvidíš jak je to tu v prdeli, ten obrkokot skončí druhý ve volbách a ještě bude ministr. Když padnul na totální dno, tchán mi u oběda tvrdil, že Fico je politická mrtvola, teď už mu úsměv zmizel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Gustaf napsal:

S Burešem se tedy nikdo mazlit nebude.... ANO sekta se rozpadne a Bureš půjde sedět....

Tomu sám neuvěříš. Na politiku se možná vysere (můj tip je že nevysere) a dál bude krmit své ovečky koblihami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ek. situace v ČR se pomalu ale jiste zhorsuje, takze je otazka, jestli to vlada dotahne vubec do konce fčního obdobi. A pokud pokles ekonomiky bude ostry, bude se ve velkem propouset, Ano muze vyhrat. Situace na Slovensku je podobna. Populiste nabidnou jednoduche reseni a u rady volicu vitezi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, long napsal:

Koukám ráno na PC u snídaně a vzpomněl jsem na místní členy ze Slovenska jak se nám tady smáli s volbami a to jak s parlamentními, sněmovními tak i volbou prezidentskou.

Vy si tam u vás ještě užijete! Cože dělal Fico za úškleb ve spojistosti s jmenování nového prezidenta Č.R.?  Že by to byla Gorila ? 🙂

Hodně štěstí na východ kluci!

Fico je obrkokot a na jesen to u nás bude tragédia ak sa nestane zázrak…ale čast národa, u nás aj u Vás, je bohu žial jebnutá a nepoučitelná😥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...