Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ale vždyť ta otázka zní úplně jinak. Sportovci z celého světa mají právo na OH startovat. Jen by tam nemeli být sportovci ze zemí, které vedou válečnou agresi proti jinému státu. Takže při vší protivnosti, kterou cítím k tomu debilovi Lukašenkovi, si se zaťatými zuby dovedu ty malý bělorusáky tam představit, ale ty ruský kurvy nikdy. 
a byl by klid. 
@montemar Nevěřím, že jsi takovej kokot, proto se tě zeptám. K Tobě domů se nahrne banda gaunerů, zmlátí tě, ublíží tvojí ženě a dítěti. Kámoš ti pomůže, že ti k baráku dá zadarmo alarm na přivolání pomoci. Ti gauneři po čase k tobě přijdou znova, víš to. A ten kámoš ti ten mezitím alarm sebere, aby to šlo gaunerům snáz. Znova ti rozmlátit barák, rozbít držku a ublížit tvý rodině.  Je to tak? Takhle to chápeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, geometr napsal:

Já taky nikoho nesoudím a neodsuzuju, ale napsat, že by se dostali do složitý životní situace kvuli tomu, že jejich země dostala tisíce lidí jiné země nevynucenou agresí nevim do jaký situace (když teda ta jejich by byla složitá), mi přijde tak nějak nepřiměřený, no.

Tak buď budeme bojkotem Rusko někam tlačit a omezovat nebo ne, ale tak nějak napul se to asi dělat nedá.

 

Já myslím že si rozumíme a vidíme to stejně, jen podle mě nejde odsoudit naše sportovce za účast na OH, pokud by tam byli rusové pod neutrální vlajkou. Ostatně rusové pod neutrální vlajkou se účastní mnoha soutěží už docela dost let, např. když vyplaval jejich dopingový systém apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, montemar napsal:

hele, jde tady JEN o snížení možnosti útočit dronama aj. do hloubky ruska. a tam eskalaci vidim. tak jsem kokot, vojto. je mi to fuk. nazdar. 

Oukej, tak tam pár desítek tisíc Ukrajinců může pochcípat, aby se zamezila teoetická možnost útočit dronama.  A ty drony by byly naváděny na vojenské cíle, aby zamezily násilí na svém území.

Ty vole, ukaž mi jednoho Ukrajince, který touží po válce. Já o tom konfliktu vím dohromady hovno, ale ty dvě. 

sorry, jdi do piče. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, pebe napsal:

Já myslím že si rozumíme a vidíme to stejně, jen podle mě nejde odsoudit naše sportovce za účast na OH, pokud by tam byli rusové pod neutrální vlajkou. Ostatně rusové pod neutrální vlajkou se účastní mnoha soutěží už docela dost let, např. když vyplaval jejich dopingový systém apod.

Přiznám se, že vám rozumím, jen trochu nepobírám přirovnání doping a válka? Tohle naprosto v klidu přece nelze srovnávat? K neúčasti či účasti našich - je to dost těžké soudit ( názor mám jasnej, ale neodvažuju se je soudit), ale ani argument, že je to živí moc neberu- můžou se zranit a ukončení závodní kariery mají též hned a každej se živit trenováním nemůže a odměny za OH je slušně řečeno nevytrhnou ( zlatá byla oceněna tuší u nás 1 mil. Kč, což na dožití není, marketingově je to pak něco jinýho ). Souhlasím, že u někoho to může být vyvrcholením jeho kariery, ale i to je zkaleno stínem války. Prostě, pokud to nebude direktivně nařízeno, je na každém z nich, jak se k tomu postaví ( dost lidí si tu pamatuje OH Los Angeles- Moskva ). Do sportu se tahá politika vždycky, takže proklamace o čistotě her, je nesmysl a nemá cenu se tím ani ohánět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ho prosim te rozved to mirove reseni ?

Staci se vzdat Krymu, nebo az k Dnepru.. nebo vratit i Cherson, ktery je za rekou.. kdyz uz si ho rusaci namalovali do map..?

.. staci se vzdat sveho snu o tom, byt soucasti EU a pripadne Nato?

.. a kdo zaplati skody?

.. a kdo to bude garantovat? Ze se za pet let nepojede dalsi kolecko.. ?





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by sa to v principe hodilo skor do temy, co ma dnes potesilo....ale kedze ide o politiku, radsej to dam tu.

Vyjadrenie nasho min. zahranicnych a byvaleho velvyslanca v CR a ako "na pana" zotrel tych nasich zmrdov. 

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-madarsko-ministerstvo-zahranici-uzemi.A230209_090357_zahranicni_jhr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, M10 napsal:

To jako vážně, že pokud má někdo názor, že  volá po mírovém řešení a ne po válce (tedy zabíjení), je tady zabanován? 

A mirove reseni je aby ten co byl napadeny slozil zbrane, nechal se okrast, zabit nebo v "lepsim" pripade jen rozbit hubu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Přiznám se, že vám rozumím, jen trochu nepobírám přirovnání doping a válka? Tohle naprosto v klidu přece nelze srovnávat? K neúčasti či účasti našich - je to dost těžké soudit ( názor mám jasnej, ale neodvažuju se je soudit), ale ani argument, že je to živí moc neberu- můžou se zranit a ukončení závodní kariery mají též hned a každej se živit trenováním nemůže a odměny za OH je slušně řečeno nevytrhnou ( zlatá byla oceněna tuší u nás 1 mil. Kč, což na dožití není, marketingově je to pak něco jinýho ). Souhlasím, že u někoho to může být vyvrcholením jeho kariery, ale i to je zkaleno stínem války. Prostě, pokud to nebude direktivně nařízeno, je na každém z nich, jak se k tomu postaví ( dost lidí si tu pamatuje OH Los Angeles- Moskva ). Do sportu se tahá politika vždycky, takže proklamace o čistotě her, je nesmysl a nemá cenu se tím ani ohánět. 

Asi se pořád úplně nechápeme, já jsem proti aby ruští sportovci startovali na olympiádě, aby vůbec kdekoli startovali. A už vůbec pod ruskou vlajkou. A byl bych spokojený kdyby naši sportovci do Paříže nejeli, pokud tam budou rusové. 
Jen jsem vyjádřil názor, že pro naše sportovce to není tak černobílé. 
A už to nebudu pitvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...