Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Ono by sa to v principe hodilo skor do temy, co ma dnes potesilo....ale kedze ide o politiku, radsej to dam tu.

Vyjadrenie nasho min. zahranicnych a byvaleho velvyslanca v CR a ako "na pana" zotrel tych nasich zmrdov. 

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-madarsko-ministerstvo-zahranici-uzemi.A230209_090357_zahranicni_jhr

Já jsem včera poslouchal v práci celý rozhovor na Spotify a naprosto souhlasím, neřekl vůbec nic špatně. Když budou tanky u Užhorodu tak je jen otázka času kdy budou Maďaři chtít "své" jižní slovensko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Ono by sa to v principe hodilo skor do temy, co ma dnes potesilo....ale kedze ide o politiku, radsej to dam tu.

Vyjadrenie nasho min. zahranicnych a byvaleho velvyslanca v CR a ako "na pana" zotrel tych nasich zmrdov. 

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-madarsko-ministerstvo-zahranici-uzemi.A230209_090357_zahranicni_jhr

Orban sa nijako netaji tym ze by chcel spat velke Uhorsko. Poziadavka na juzne uzemia Slovenska u neho nie je otazkou casu ci vole, ale otazka moznosti. Podla vsetkeho sa "pocket dictator" nazdava, ze po dobiti Ukrajiny by mohla nastat vhodna chvila. Historicky maju Madari dar postavit sa v nejmenej vhodnu chvilu na najhorsiu moznu stranu...

Minister Kacer sa vyjadruje ovela tvrdsie ako minister Korcok, ale nijak ma to nevyrusuje, sem tam je to asi potrebne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, instant napsal:

nenadreli, to suhlasim. dokonca to bolo relativne lacne. zase oni na tom makaju systematicky a dlho, to ani nie je o peniazoch (tych maju kolko treba) ako o vytrvalosti. Pre take civilizacie ako (vi)Rusi alebo Cinania cas plynie inak ako pre nas. su proste trpezlivi. my chceme vsetko behom 5 rokov a kazde tri dekady chceme prekreslovat hranice alebo menit system (k comu oni vzdy radi pomohli)

Presne z tohoto mám obavu. Zvykneš si, začneš sa babrať s niečím iným, pozornosť poľaví, pozeráš po muchách a zrazu trt, nestíhaš sa diviť, čo sa deje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych třeba zrušil olympiádu úplně. I nejrůznější mistrovství čehokoli, hlavně fotbal a hokej. Sport na tzv. profi úrovni a strukturu klubů bych rozpustil. Nulové dotace pro soukromé kluby. Ušetřené peníze bych investoval do kultury.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, azeppelin napsal:

Já bych třeba zrušil olympiádu úplně. I nejrůznější mistrovství čehokoli, hlavně fotbal a hokej. Sport na tzv. profi úrovni a strukturu klubů bych rozpustil. Nulové dotace pro soukromé kluby. Ušetřené peníze bych investoval do kultury.

S tím sportem bych v principu i souhlasil. Jen nevím, proč ten dvojí metr - to samé by se dalo klidně použít i u kultury :)

Je to míněno napůl jako sranda, ale je fakt, že si občas u některých - z veřejných peněz dotovaných - performancí, divadelních her a dalších umění "prchavého okamžiku" říkám PROČ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 2. 2023 v 15:04, Bert napsal:

@montemar tak na viděnou někdy po válce. Tvůj přístup je i na žumpu moc.

no, v tom případě je rétorika Romana I. s jeho antipostojem ke všemu z Ruska i na ty internety občas trochu kách. Ale to je jedno, zde ty dvojí metry mají tak nějak tradici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 2. 2023 v 17:40, odjinud napsal:

Otazka je, jak a kdy ta valka skonci. Vytlacit rusaky odtamtud, kam se navezli loni - snad realizovatelne. Necha jim ale pak UA Krym? Asi sotva. Je ale realne ho dobýt? Tezko rict. Za zivota Putina to vidim nerealne, pro nej, a konec koncu i pro rusaky, je to otazka "cti".   

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-blizky-a-stredni-vychod-rusko-i-ukrajina-staly-o-primeri-zazdil-ho-zapad-tvrdi-byvaly-izraelsky-premier-40422274

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, azeppelin napsal:

Tak to je jasný, kdybych dělal do sportu, tak mluvím jinak. 

Vím, proto jsem si levně kopnul do kotníku. Na jednu stranu bych s tím i souhlasil, na druhou, to může říct každej o každým. Já bych ty prachy (asi ne všechny) v tom sportu nechal, ale děckám. Profi sport ať si na sebe vydělá, vstupenky 2-3x dražší a smysluplný merch zvládnem. Sere mě že ďecka nemaj prakticky šanci sportovat pro radost. Ale rovnou uznávám, že moje doměnka, že když v dětským sportu bude víc peněz, tak přestane být výběrový, může bylt dost naivní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...