Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Duke650 napsal:

Možná už to někde problesklo, tak se omlouvám.

Všichni víme, že velké ego Rogera W je vidět i z oběžné dráhy Země, a tímto se to potvrzuje

https://www.novinky.cz/clanek/kultura-roger-waters-nahral-slavne-album-dark-side-of-the-moon-znovu-bez-ostatnich-clenu-pink-floyd-40422775

Beru ho jako výborného muzikanta a na novou verzi se strašně těším, bude to dobré, ale s jeho názory se již delší dobu neztotožňuji, to je pravda. Napsal jsi to dobře a manželka od Gilmoura ještě o něco výstižněji :D

“Sadly @rogerwaters you are antisemitic to your rotten core,” wrote Samson on Twitter. “Also a Putin apologist and a lying, thieving, hypocritical, tax-avoiding, lip-synching, misogynistic, sick-with-envy, megalomaniac. Enough of your nonsense.” Gilmour retweeted the post, and in a show of support, wrote, “Every word demonstrably true.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za sebe jen tolik, že novou verzi Dark Side si nekoupím / nepustím na Tidalu ani nikde jinde

stejně jako nebudu tankovat na OMV https://www.euractiv.com/section/politics/news/austria-hesitant-to-halt-comeback-of-cheap-russian-gas/

a nebudu kupovat produkty sponzorů českého olympijského týmu (pokud ten gumový panáček kejval nezmění názor) a ani čučet na OH s ruSSákama

zdraví mám jen jedno, proto nevyhledávám toxické prostředí / zážitky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Duke650 napsal:

Tak za sebe jen tolik, že novou verzi Dark Side si nekoupím / nepustím na Tidalu ani nikde jinde

stejně jako nebudu tankovat na OMV https://www.euractiv.com/section/politics/news/austria-hesitant-to-halt-comeback-of-cheap-russian-gas/

a nebudu kupovat produkty sponzorů českého olympijského týmu (pokud ten gumový panáček kejval nezmění názor) a ani čučet na OH s ruSSákama

zdraví mám jen jedno, proto nevyhledávám toxické prostředí / zážitky

Aspoň vidíš jak já to mám složité s Číňany 🤣 Dark Side je jenom jedna a tak to u mě zůstane, beru to jen jako další projekt od Rogerse, to ovšem neznamená že ho nerošlapu pokud tam rozjede nějaké politický pindy.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Beru ho jako výborného muzikanta a na novou verzi se strašně těším, bude to dobré, ale s jeho názory se již delší dobu neztotožňuji, to je pravda. Napsal jsi to dobře a manželka od Gilmoura ještě o něco výstižněji :D

“Sadly @rogerwaters you are antisemitic to your rotten core,” wrote Samson on Twitter. “Also a Putin apologist and a lying, thieving, hypocritical, tax-avoiding, lip-synching, misogynistic, sick-with-envy, megalomaniac. Enough of your nonsense.” Gilmour retweeted the post, and in a show of support, wrote, “Every word demonstrably true.”

Je vidieť, že každý by sa mal držať svojho remesla. Aj keď ak pani píše texty tak, ako vyjadrenia, možno má Waters pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Duke650 napsal:

Tak za sebe jen tolik, že novou verzi Dark Side si nekoupím / nepustím na Tidalu ani nikde jinde

stejně jako nebudu tankovat na OMV https://www.euractiv.com/section/politics/news/austria-hesitant-to-halt-comeback-of-cheap-russian-gas/

a nebudu kupovat produkty sponzorů českého olympijského týmu (pokud ten gumový panáček kejval nezmění názor) a ani čučet na OH s ruSSákama

zdraví mám jen jedno, proto nevyhledávám toxické prostředí / zážitky

Dobrá zpráva plzeň můžeš :)

https://www.sport.cz/clanek/olympiada-velky-sponzor-tlaci-na-cov-pilsner-urquell-si-neumi-predstavit-ruskou-ucast-na-oh-3968784

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se taky vyventilovat, třeba to pomůže frustraci.
Proč makléři ruší prohlídky nemovitostí 5 min. před plánovaným časem? To nemohou už ten byt alespoň ukázat a pak říct, že si majitel vybral někoho jiného?
Tahal jsem manželku s půlročním miminkem 40 min. cestu tramvajem, abychom se mohli na místě otočit a jet zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Duke650 napsal:

Tak za sebe jen tolik, že novou verzi Dark Side si nekoupím / nepustím na Tidalu ani nikde jinde

stejně jako nebudu tankovat na OMV https://www.euractiv.com/section/politics/news/austria-hesitant-to-halt-comeback-of-cheap-russian-gas/

a nebudu kupovat produkty sponzorů českého olympijského týmu (pokud ten gumový panáček kejval nezmění názor) a ani čučet na OH s ruSSákama

zdraví mám jen jedno, proto nevyhledávám toxické prostředí / zážitky

 

před 2 hodinami, African napsal:

Aspoň vidíš jak já to mám složité s Číňany 🤣 Dark Side je jenom jedna a tak to u mě zůstane, beru to jen jako další projekt od Rogerse, to ovšem neznamená že ho nerošlapu pokud tam rozjede nějaké politický pindy.... 

Co hůř, nějak mi ty jeho poslední výstupy kalí radost i z původní tvorby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Double napsal:

Zkusím se taky vyventilovat, třeba to pomůže frustraci.
Proč makléři ruší prohlídky nemovitostí 5 min. před plánovaným časem? To nemohou už ten byt alespoň ukázat a pak říct, že si majitel vybral někoho jiného?
Tahal jsem manželku s půlročním miminkem 40 min. cestu tramvajem, abychom se mohli na místě otočit a jet zpátky.

Hmmm. Prohlídku absolvuješ, plácneš si a že večer pošle smlouvu. Ráno voláš, kde je smlouva, že právník je ready... no a dozvíš se, že byt je už prodaný. Takových příběhů s odpadem společnosti (=realiťák) jsem zažil. Připrav si hroší kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, odjinud napsal:

Snad nám nechtějí vzít naše časy .. podobně jako jistý východoevropský národ. 

Teď vážně - zajímají mě vaše teorie. Kdo je poslal, zdali je jejich účelem jen odvést mediální pozornost, proč jim říkají objekty a ne balony, atd... trošku se odvažte :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...