Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Kotlick napsal:

A proč nechceš Datovku? Je to v pohodě. Zajímá mě čistě ten důvod. No flame.

Protože ji nepotřebuji. Za posledních 10 let jsem byl na úřadě asi 3x a vždycky kvůli věcem, které

bych přes datovku stejně nevyřídil (nový OP apod.). Portál občana mi stačí. 

 

Upraveno uživatelem Klokan
Misprint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Klokan napsal:

Protože ji nepotřebuji. Za posledních 10 let jsem byl na úřadě asi 3x a vždycky kvůli věcem, které

bych přes datovku stejně nevyřídil (nový OP apod.). Portál občana mi stačí. 

 

tak zrovna obcanku jo

pravda, je tam podminka: Pokud digitalizovaná podoba občana nebo jeho podpisu jsou vedeny v evidenci občanských průkazů nebo v evidenci cestovních dokladů a od vydání dokladu, pro jehož účel byly pořízeny, neuplynula doba delší než 1 rok

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Gustaf napsal:

Novinarsky bizár za par korun pro uspokojeni (ci nasrani) plebsu, co je toto jeste sto pochopit; ukradeny miliardy uz nechape, takze ho tak netrapi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Prochy68 napsal:

tak zrovna obcanku jo

pravda, je tam podminka: Pokud digitalizovaná podoba občana nebo jeho podpisu jsou vedeny v evidenci občanských průkazů nebo v evidenci cestovních dokladů a od vydání dokladu, pro jehož účel byly pořízeny, neuplynula doba delší než 1 rok

Jasně, píšu o normální situaci, kdy končí platnost, ne o ztrátě. Stejně tak jsem musel na úřad kvůli pasu. Neříkám, že DS je něco špatného, dlouho jsem ji jako s.r.o. využíval a vím co umí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišla ideální doba, kdy vláda může začít s nepopulárními kroky, řekl ministr financí Zbyněk Stanjura.

Článek Skončilo období voleb, doběhlo evropské předsednictví. Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) je přesvědčený, že právě nyní nastává doba, kdy má vláda Petra Fialy ideální příležitost pustit se do strukturálních změn v oblasti daní či důchodů.

Nikdo vám nemůže dát to , co vám politik může slíbit

Sorry ,nestihl jsem to zmenšit.

 

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Conrad napsal:

Přišla ideální doba, kdy vláda může začít s nepopulárními kroky, řekl ministr financí Zbyněk Stanjura.

Článek Skončilo období voleb, doběhlo evropské předsednictví. Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) je přesvědčený, že právě nyní nastává doba, kdy má vláda Petra Fialy ideální příležitost pustit se do strukturálních změn v oblasti daní či důchodů.

 

 

Tak ja doufám, ze aspoň nějaké reformy zkusí...jinak bude za par let ještě hůře 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem viděl za poslední dva měsíce několikrát v TV nebo slyšel na rádiu rozhovor s naším ministrem zemědělství a v každé debatě mluvil o drahém cukru, opravdu pokaždé. To je nějaký retard ten člověk? Mě se upřímně tím jeho kukučem tak jeví, jako nic proti postiženým,  chci si to v hlavě jenom trochu srovnat. Ale na druhou stranu kdyby skutečně byl, může být na takovéto pozici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, nicmoc napsal:

Máme kliku, že náš Žižka má už časový odstup. "...na množství nehleďte" tak mohli mít naši letci RAF ve znaku a katolíci byli v pohodě. Snad každý národ má svého mrtvého syna, který se probudí, když občanský princip podlehne tomu nacionálnímu. Je příčina a je následek.

Neomlouvám zářivou nedůvtipnost organizátorů. Konstatuji, že Bandera party v Plzni předchází už rok trvající Stalin party na UA. A bohužel, také (v optice Východu zbabělá) souběžná Švejk party značné části našeho ctěného spoluobčanstva.  Tak se nedivme. Může to být horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) nepředpokládá, že by žádal o zvýšení letošního rozpočtu. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce uvedl, že je rozpočet natolik robustní, že se do něj vejde i případná valorizace důchodů, pokud koalice neuspěje s návrhem na její snížení.

 26,2,2022

V § 99 Jednacího řádu Poslanecké sněmovny se říká, že stav legislativní nouze je možno vyhlásit za mimořádných okolností, kdy jsou zásadním způsobem ohrožena základní práva a svobody občanů nebo bezpečnost státu nebo kdy státu hrozí značné hospodářské škody.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, baza napsal:

A už jsi viděl schodek rozpočtu za únor 2023, Conrade?

To je druhá věc, jde o princip, že důchody potřebují reformu je jasné, ale není to stav legislativní nouze.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...