Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Cenzura v práci .... ono dost záleží, kde pracuješ. Pokud budeš dělat v české IT pobočce americké firmy, nebo detašovaném IT oddělení anglické banky v Praze, kde 50% jsou češi a 50% cizinci, tak určitá témata prostě budou tabu. A budeš samozřejmě procházet řadou webových i normálních školení na téma tolerance, inkluze, atd... 

Moje zkušenost z Česko - americké IT firmy ..... v rámci prezentace jsem měl pár slide o nějaké americké manažerské metodice vyvinuté US Army po nezdarech Iráku.... Měli jste vidět, ty kyselé ksichty, když jsem vysvětlil, proč US Army tu metodiku vymyslela 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M10 napsal:

Tohle je už totální dno...kam se zřítíme ještě hlouběji?

PavelMateridouska1-768x1024.jpg

Už chybí jen dudlík pro kojence ve tvaru jeho hlavy 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TVL, to je dobrý peklo. Chtěl bych vidět toho aktivního blba v redakci Mateřídoušky, který tohle spustil. To je taaaaak blbý, že si to nemohl žádný PR tým objednat.

Jo, mimochodem: v jednom pořadu pro první stupeň jsem uviděl, jak jakási obézní bachyně poučuje děti, že ve volbách volíme ... XYZ a taky toho, kdo bude starosta. Kurva, když už chtějí děti občansky vzdělávat, tak by si TV lidé měli aspoň zjiistit, že ve volbách fakt starostu nevolíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď asi budu za exota a za blba, ale není to špatný nápad (byť špatně provedený):

  •  Mateřídouška je časopis pro školkové děti
  • Minulý rok učitelky dětem ve školce vysvětlovali, kdo je prezident, co má na starosti atd. (v obecné rovině). Podobně, jako je učí kontinenty a velké země.  
  • Tento rok probírali zase obecně prezidentskou volbu a děti věděli, kdo jsou kandidáti. (Samozřejmě jsem dceru důkladně vyzpovídal a s potěšením zjistil, že učitelky nehodnotili kandidáty, pouze dětem vysvětlili volbu a jména kandidátů - takže velmi korektní)

Takže komixem vysvětlené funkce prezidenta jsou dle mě v pořádku a navíc žádoucí. Samozřejmě není vhodné, aby to byl aktuální prezident a řada trapných vtípků typu pero, prezidentská milost, atd...

Takže příště znovu a lépe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Americkej napsal:

No jasně, v příštím díle bude elektromobilita-jediná možnost a radostnýho podávání daňovýho přiznání datovkou. Prostě normální rodič tuhle sračku dítěti už nekoupí. Propagandy si ještě užijou dosyta po celej zbytek života...

Elektrické auto - tomu je věnovaný separátní díl prasátka Peppy a jedna stavebnice Lego Friends. Takže propaganda už běží 🙂  Tím, jak máme doma PHEV a děti převážně vidí nabíjení auta, tak pro mrňouse je nabíjení auta normální a dost často si na to hraje. Můj táta z toho nějakou dobu celkem šílel... 

Elektronické daňové přiznání - nejlepší podpora podnikání ever. Interaktivní formuláře ti dost věcí kontrolují, v portálu moje daně vidíš pravidelně aktualizované přeplatky a nedoplatky, formuláře z minulých období můžeš používat jako šablony a hlavně už fyzicky nemusíš na žádnou poštu nebo podatelnu FÚ.. prostě bomba. A když musíš posílat každý měsíc DPH a kontrolní hlášení, tak elektronická podání jsou velká úspora času, kterou můžeš věnovat rodině nebo vydělávání peněz...

 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...