Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ale o to přeci vůbec nejde, jestli el-mobilita a digitalizace je dobře, nebo špatně. Jde o to, že tímhle způsobem formovat děti nezávisle na vůli rodičů je zcela špatně. A v tomhle věku tuplem, děti jsou jako houba. Nekriticky nasajou všechno, aniž by viděly souvislosti či pozadí, měly možnost odlišit správné od špatného. S čímž samozřejmě zkurvenej soudruh redaktor kalkuluje a pracuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty z toho Pavla budeš mít stejně žaludeční vředy. A on chudák za nějaké přiblblé aktivisty v dětském časopise ani nemůže.

Přitom si osobně myslím, že role prezidenta by měla v sobě kousek té staromódní úcty nést. Ale to od věčně rebelujících reptajících Čechů nelze čekat. Snad jen Masaryk se jí trochu dočkal po smrti. V novodobých dějinách jsme nedocenili význam Václava Havla a ta dvojka z Prognostického ústavu tomu všemu nasadila korunu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Americkej napsal:

Ale o to přeci vůbec nejde, jestli el-mobilita a digitalizace je dobře, nebo špatně. Jde o to, že tímhle způsobem formovat děti nezávisle na vůli rodičů je zcela špatně. A v tomhle věku tuplem, děti jsou jako houba. Nekriticky nasajou všechno, aniž by viděly souvislosti či pozadí, měly možnost odlišit správné od špatného. S čímž samozřejmě zkurvenej soudruh redaktor kalkuluje a pracuje. 

Od okamžiku, kdy dáš dítě do školky, tak počítáš s tím, že na něj už nemáš výhradní vliv.  I mě to jako rodiči vadí.

Naštěstí zatím máme štěstí se školkou - naši výchovu vhodně doplňuje.

Ale------ dcera jde v září do školy. Prostudoval jsem jejich školní řád, GDPR ustanovení, prošel jejich internetové stránky, vyzpovídal všechny sousedy, jejichž děti na školu chodí, dokonce jsem detailně prostudoval výstupy ze všech kontrol školní inspekce, atd... 

Je to pořád jedna z těch lepších škol v okolí, ale pořád z ní nejsem nadšen a není mi příjemné, že nám někdo další vstoupí do rodinného života. Ale jako rodič mám povinnost dítě připravit na život tam venku a i na srážku s případným blbcem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, wawrik napsal:

Mne to pôvodne aj bolo divné, že sa normálna edukatívna vec takto nafukuje ako na Hlavných správach... Až teraz som si všimol, kto to sem postol, navyše samotný obrázok je nalinkovaný na aeronet, tak mi to už dáva zmysel :D

No tak pokud je důležité KDO a nikoliv CO, tak potom ano.

Nechci rozjíždět flame, i když jsme v ŽUMPA sekci, ale myslím, že prvotní lidská slušnost je respektovat názory toho druhého. Myslet si o nich může každý dle svého gusta. Já například souhlasím s názorem (tuším Václava Klause), že největším neštěstím pro tuto republiku, byl právě Václav Havel. Ale tady se mnou nikdo souhlasit nebude a  ani nemusí. Není přece povinností souhlasit s názory jiných lidí, nebo snad ano? Je to můj názor. Každý máme svůj. A tak je to správné.

Ohledně Mateřídoušky a PP v ní, pokud někdo věří (nebo chce věřit), že jde o jakési spontánnní dílo a aparát prezidenta o tom nevěděl....tak je mi ho upřímně líto, ale na druhou stranu mu jeho bezelstnou naivitu závidím. Mít až tak snadný život  je totiž k závidění:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, ragu napsal:

To mi připomíná to parodický heslo tuším Parlamentních listů - Nikdo nám neříká, že máme myslet.

PL je dezinfo žumpa non+ultra, tak to moc parodický není... nicméně to trefně vystihuje jejich čtenáře...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, M10 napsal:

 Já například souhlasím s názorem (tuším Václava Klause), že největším neštěstím pro tuto republiku, byl právě Václav Havel.

To byly bláboly hlavně Hájka. Ten hřímal, že Havel působil v Satanových službách a byl nástrojem lži a nenávisti a nástrojem pravdy a lásky byl podle něho právě Václav Klaus .  :)

A víš že se nedivím že sním souhlasíš, já bych naivitu taky rozhodně nepodceňoval. ;)

Proto já chodím furt jen do lesa, tam je pravděpodobnost že trefíš blba minimální. Že já sem furt lezu :wallbash:

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, M10 napsal:

Ohledně Mateřídoušky a PP v ní, pokud někdo věří (nebo chce věřit), že jde o jakési spontánnní dílo a aparát prezidenta o tom nevěděl....tak je mi ho upřímně líto, ale na druhou stranu mu jeho bezelstnou naivitu závidím. Mít až tak snadný život  je totiž k závidění:).

Takže ty si nenaivně myslíš, že jedním z prvních strategických rozhodnutí nového prezidenta byla návštěva Slovenska a ideologická doktrinace dětí prostřednictvím Mateřídoušky. Tak to pak OK.

Sestimsmiř, minimálně dalších pět let bude nejspíše Pavel prezidentem. Když se objeví na známce, tak to nebude pokus o ideologické vymývání mozků, on je ten chlap prostě prezident. Výhrady mít můžeš, ale k tomu aby byl lepším prezidentem, než jakého jsme posledních pár let měli, je laťka nasazena proklatě nízko. Stačí, když se bude usmívat a nenablije do korunovačních klenotů.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, azeppelin napsal:

Takže ty si nenaivně myslíš, že jedním z prvních strategických rozhodnutí nového prezidenta byla návštěva Slovenska a ideologická doktrinace dětí prostřednictvím Mateřídoušky. Tak to pak OK.

Sestimsmiř, minimálně dalších pět let bude nejspíše Pavel prezidentem. Když se objeví na známce, tak to nebude pokus o ideologické vymývání mozků, on je ten chlap prostě prezident. Výhrady mít můžeš, ale k tomu aby byl lepším prezidentem, než jakého jsme posledních pár let měli, je laťka nasazena proklatě nízko. Stačí, když se bude usmívat a nenablije do korunovačních klenotů.

Někdo čerpá info z aeronetu a každý ostatní je naivní blbec. Si ho dej do ignoru, vždyť je to úplný magor Aleši 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, kamilb napsal:

To byly bláboly hlavně Hájka. Ten hřímal, že Havel působil v Satanových službách a byl nástrojem lži a nenávisti a nástrojem pravdy a lásky byl podle něho právě Václav Klaus .  :)

A víš že se nedivím že sním souhlasíš, já bych naivitu taky rozhodně nepodceňoval. ;)

Proto já chodím furt jen do lesa, tam je pravděpodobnost že trefíš blba minimální. Že já sem furt lezu :wallbash:

To ti závidím, co já blbů potkal v lese či na horách ( a to jsem si často myslel, že jsem tam sám ). A taky sem lezu asi jen z čirého masochismu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, azeppelin napsal:

Vždyť v tom komiksu není žádná agitka, koho mají děti volit apod. Je to jen přiblížení práce prezidenta v kontextu aktuálního celospolečenského tématu.

  • Jistě máme každý právo na názor, já si myslím, že dětem by mělo být zachováno dětství, v   Mateřídoušce Brouk Pytlik a Ferda  mravenec  až povyrostou Rychlé šípy, kontextu aktuálního celospolečenského tématu si později užijí ňeúrekom :cheers:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Conrad napsal:
  • Jistě máme každý právo na názor, já si myslím, že dětem by mělo být zachováno dětství, v   Mateřídoušce Brouk Pytlik a Ferda  mravenec  až povyrostou Rychlé šípy, kontextu aktuálního celospolečenského tématu si později užijí ňeúrekom :cheers:

A ja si myslim, ze Materidousce a jejimu SOUKROMEMU vydavateli (CNC) muze byt uplne u prdele, co Ty si myslis 😀 

Me bavi jak se tady nekteri lidi a jinde ohani svobodou slova. Ctou PL listy s heslem (nikdo nam nerika o cem mame psat) a pak rikaji vsem okolo "o cem nemuzou psat". Oni si proste pletou cenzuru s redaktorskou praci (ta PL chybi). No a pak svobodu slova, kdy ta ustava je nejaky komplex pravidel. A kazdemu kdo si ji bere do pusy, bych doporucil si ji precist. 

Protoze tohle je vsechno ve stylu: nikdo mi nebude rikat, co mam delat, seru na semafory😀

Vzdyt to je jen k smichu, cely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, Conrad napsal svůj názor, nikoli dogma. Ty to potom shazuješ, byť v uvozovkách slovním spojením: .... pak rikaji vsem okolo "o cem nemuzou psat" ....

Dále pak pod citací Conrada píšeš: " Ctou PL listy s heslem (nikdo nam nerika o cem mame psat)  ..... "

Za mne: nejseš hloupej borec, ale tohle jsi argumentačně fakt posral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Bert napsal:

Vojto, Conrad napsal svůj názor, nikoli dogma. Ty to potom shazuješ, byť v uvozovkách slovním spojením: .... pak rikaji vsem okolo "o cem nemuzou psat" ....

Dále pak pod citací Conrada píšeš: " Ctou PL listy s heslem (nikdo nam nerika o cem mame psat)  ..... "

Za mne: nejseš hloupej borec, ale tohle jsi argumentačně fakt posral.

Hm to asi neni reakce jen na tenhle prispevek od Conrada a taky to neni jen na nej. 

Mi proste prijde uplne smesny. Kdyz nekdo dlouhodobe naznacuje nejake rizeni nebo agitacni smerovani. A sdili naprosto nesmyslny zdroje...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...