Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@kuncák7 Jo, verejnej nepritel je Babis a dycky bude. Je krivej jak paragraf, hrabe jen pod sebe a za roky u vlady totalne rozesral celou spolecnost (teda s asistenci pana prezidenta). Za stav rozpoctu (strukturalni) do velky miry nese odpovednost a ted se mu hodi, ze ten sranec dopadl na nekoho jinyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, skalis napsal:

@kuncák7 Jo, verejnej nepritel je Babis a dycky bude. Je krivej jak paragraf, hrabe jen pod sebe a za roky u vlady totalne rozesral celou spolecnost (teda s asistenci pana prezidenta). Za stav rozpoctu (strukturalni) do velky miry nese odpovednost a ted se mu hodi, ze ten sranec dopadl na nekoho jinyho.

Tak si pamatuj to- z velké míry, nikoliv celej. Křiváků je celá řada ve vládě i teď, takže se všem hodí STBak. Jak jsi smirlivej jinde, tak buď i tady.

A Ragu má pravdu- beru klidně Kalouska a jeho- ku.dy, doteď to bylo za cizí, teď vás vezmu u huby tak, že se po.....te, ale za 10 let to bude lepší. Budu skřípat zubama, budu vzpomínat, že tohle jsem slyšel za 33 let už několikrát ( a vždy se pak dověděl, že jsem vlastně žil na dluh taky), ale uslyším "jasnej signál"- jak já tenhle obrat nesnáším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Tak si pamatuj to- z velké míry, nikoliv celej. Křiváků je celá řada ve vládě i teď, takže se všem hodí STBak. Jak jsi smirlivej jinde, tak buď i tady.

A Ragu má pravdu- beru klidně Kalouska a jeho- ku.dy, doteď to bylo za cizí, teď vás vezmu u huby tak, že se po.....te, ale za 10 let to bude lepší. Budu skřípat zubama, budu vzpomínat, že tohle jsem slyšel za 33 let už několikrát ( a vždy se pak dověděl, že jsem vlastně žil na dluh taky), ale uslyším "jasnej signál"- jak já tenhle obrat nesnáším.

Ja to nemyslel jako nastvanou reakci na Tebe, ale Babis mi zveda tlak, proto ty emoce. Castecne mas pravdu, krivaku je cela rada, ale tenhle byl nejdriv ministr financi a pak premier. Takze smirliveji - chybi kompetence + vize. Pokud si u toho dotycnej nahrabe, v zasade s tim nemam problem, pokud primarni cil bude prospet republice a ten cil bude naplnovanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ragu napsal:

Chlapi, Babiš nemůže být veřejnej nepřítele č.1...dyt ten člověk reálně vyhraje další volby a abysme se ještě nedivili při dalších prezidentských volbách.

Tohle si neber osobně, ale vseobecne- z tímhle věštěním jdi do pr..le ( ač máš možná pravdu, slyšet to nikdo nechce). A president? Nerad bych to zakrikl, ale po dlouhé době mám něco jako hrdost, že tam je tenhle, patřící do téhle doby. Snad si to nepokazí ( mám pauzu od pomoci manželce, jsem úplně vyrizenej-, tak ze mě mluví i emoce ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle si neber osobně, ale vseobecne- z tímhle věštěním jdi do pr..le ( ač máš možná pravdu, slyšet to nikdo nechce). A president? Nerad bych to zakrikl, ale po dlouhé době mám něco jako hrdost, že tam je tenhle, patřící do téhle doby. Snad si to nepokazí ( mám pauzu od pomoci manželce, jsem úplně vyrizenej-, tak ze mě mluví i emoce ).

Haha, v pohodě. Mě to taky děsí, až mám skoro chuť se modlit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, skalis napsal:

Ja to nemyslel jako nastvanou reakci na Tebe, ale Babis mi zveda tlak, proto ty emoce. Castecne mas pravdu, krivaku je cela rada, ale tenhle byl nejdriv ministr financi a pak premier. Takze smirliveji - chybi kompetence + vize. Pokud si u toho dotycnej nahrabe, v zasade s tim nemam problem, pokud primarni cil bude prospet republice a ten cil bude naplnovanej.

Já to tak vzal a reagoval na tebe jen proto, abych na něco nezapomel🤣. Mám to úplně stejne- nemám ho rád, jen se nějak snažím balancovat mezi nenávisti a věcnosti ( osobně mi to nejde ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Bob napsal:

A jestli nekoho sere ze maj podnikatele drahy auta tak at podnika taky

Tvl to je furt dokola tohle, jak mluvit do zdi. Nikomu nevadi, ze si nekdo podnikanim vydelal na drahy auta. Nebo vybaveni na sport. Nebo cokoliv podobnyho. Jde o vojebavani na danich. Nic jinyho to neni a kdo to chape jinak, ma za me fakt pokriveny morale v tomhle smeru. Viz priklad lekare a nakupu loveckyho vybaveni na ordinaci. Jsme v zumpe, talze na rovinu - komu tohle prijde ok, je za me vychcanej zmrd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!!

Po ukrajinské mouce je tady další ojeb naší asociální vlády!!! Dodává nám tajně ukrajinský proud!!!

Pokud tedy nechcete podporovat tuto nejnovější Fialovu zlodějinu, tak se
podívejte do svých rozvaděčů! Pokud tam najdete modré a žluté kabely
tak je ihned přeštípněte, protože právě těmi vám sem ten UA proud
teče!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkrat jsem se drzel, ale uz odpovim... tohle je diskuse z devadesatych let minuleho stoleti...tim, ze si nekdo koupi "drahy auto" na firmu, tak jeste zadny dane nevojebal... dane muze vojebat tak, ze nevykazujes knihu jizd (nerozdelujes soukrome a sluzebni km) nebo tak, ze nezdanujes v osobnich danich 1% z porizovaci ceny auta mesicne a to vcetne DPH... a to jsou vzdy prvni veci, co jdou na kontrolu... at si kdo chce koupi treba MonsterTruck a jezdi si s tim.. kurna... :-)

...teda pokud mu nejakej chytrak nevypusti kola :-) a nejakej byvalej nemajitel to nebude jeste obhajovat :-)


Screenshot_20230425_215458_Twitter.thumb.jpg.bf68c2ca592326bcff17e37efa4af2e2.jpg



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, petr_cha napsal:

tim, ze si nekdo koupi "drahy auto" na firmu, tak jeste zadny dane nevojebal... ... at si kdo chce koupi treba MonsterTruck a jezdi si s tim.. kurna... 🙂




 

To je právě omyl. Vůbec nejde o cenu auta…..podívej se na definici daňově uznatelných nákladů (to jsou ty, které  slouží k dosažení, zajištění a udržení příjmů….takže za určitých podmínek i ten MonsterTruck může odečitat z dani)

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, xbraj19 napsal:

To je právě omyl. Vůbec nejde o cenu auta…..podívej se na definici daňově uznatelných nákladů (to jsou ty, které  slouží k dosažení, zajištění a udržení příjmů….takže za určitých podmínek i ten MonsterTruck může odečitat z dani)

+1 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě omyl. Vůbec nejde o cenu auta…..podívej se na definici daňově uznatelných nákladů (to jsou ty, které  slouží k dosažení, zajištění a udržení příjmů….takže za určitých podmínek i ten MonsterTruck může odečitat z dani)
Ted se priznam, ze nerozumim, co mi chces rict.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, petr_cha napsal:
před 1 hodinou, xbraj19 napsal:
To je právě omyl. Vůbec nejde o cenu auta…..podívej se na definici daňově uznatelných nákladů (to jsou ty, které  slouží k dosažení, zajištění a udržení příjmů….takže za určitých podmínek i ten MonsterTruck může odečitat z dani)

Ted se priznam, ze nerozumim, co mi chces rict.. 🙂

Nemuzu mluvit za kolegu, ale ja to vhapu presne tak jak uz jsem mockrat psal - "dosažení, zajištění a udržení příjmů" jiste neni nakup loveckeho vybaveni v pripade zubare, nebo supersportu v pripade kohokoliv, kdo ho nema jako auto na pracovni ucely (jak tusime, naprosta vetsina)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smarja tak bavime se o autech nebo zelenych kamizolach... auto jeste poznam, to ma vetsinou 4 kola.. :-))

.. a jak to ma 4 kola, tak te to muze prepravovat.. at je to skodovka, tesla nebo hummer.. :-)

A jestli ho pouzijes i pro soukrome ucely, tak to ma reseni..

Takze kazda snaha narizovat, ze se musi jezdit jen skodovkou, sedet na zidli ikea a vrtat vrtackou bosh vyrobenou v Cechach se spravnym podilem kvalifikovanych zen je fanatismus.. :-)

P.s. jeste doplnim, u nas ve firme mame 70 aut.. a nektere (benefitni auta pro manazery) nemaji za cely mesic ani jednu sluzebni cestu.. typicky s nimi jezdi lidi do prace a domu.. a pokud je dodrzeno pridaneni na pasce a vykazani kilometru, tak je to v cajku.. a ted si predstav, co stojej ty elektricky Volva v plny palbe.. taky docela dost..








Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H-B: Chapu, myslis to jako v idealnim svete, ale to nejde udelat. 

Je to na kazdym jakou ma moralku a na kontrolnich organech.

Kdyz par smejdu vysava pres dotace statni rozpocet viz Agrofert, tak se nemuzes divit ze si nekdo rekne, seru na to, uz takhle platim dost, dam to auto do dani.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic no.. to je zjevne zbytecna snaha vysvetlovat. 
Drahe auto nerovna se danovy ojeb..

Chceme stihly a jednoduchy stat, min uredniku, tak prosim nevymyslejme dalsi a dalsi pravidla (i kdyby s dobrym umyslem) tam, kde to neni potreba a nic moc to neresi.. znovu zavadet akce typu auta N1 s namontovanou prepazkou (rozumnej narizovat povolene kategorie, ceny, vybavy, technologie) to fakt uz vsechno patri do minuleho stoleti..


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...