Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 31 minutami, H-B napsal:

V ramcu skrtu dotaci si moc neumim predstavit dopad na elektromobilitu. Jo, firmy dotacni programy neresi. Ale jednotlivci a SVJ ano a hodne. Nebudou se do toho mozna tak hrnout, jako ted. A elektromobil bez rostouci infrastruktury muze porad docela pain..

Ať už jde celá elektromobilita do řitě . Dnes jsem četl, že v  jejím rámci Honda končí od září s výrobou motorových travních sekaček,

Zdroj Autoforum.cz

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, petr_cha napsal:

Vsichni chcem levnejsi stat.. ale koho teda smaznout.. 85% vydaju je ze zakona.. nejvic statnich zamestnancu je ucitelu...digitalizace nebude zrovna asi rychla po tech promarnenych letech..

A s tim nejdulezitejsim zacli.. skrtat dotace... tou nejvetsi ma byt snad OZE.. prispevek na obnovitelne zdroje.. a pak agrarni velkozemedelci..

Doporučuju moje oblíbené KECY A POLITIKA. Poslední 2 speciály s Mojmírem Hamplem a Miroslavem Kalou z NKU.

Pak třeba tohle:

https://ct24.ceskatelevize.cz/3583860-miroslav-zamecnik-v-interview-ct24-fed-ma-sazby-nad-inflaci-predstavme-si-kde-musely-byt

A není to jen o rušení, ale správném směrování EU dotací na věci které mají význam. Ne kamarádům do pseudovzdělávacích firem nabízejících třeba totok:

Používání tabletu a chytrého telefonu
VZDĚLAVATEL
EDU institut, z.s. (IČO: 28551281)
KÓD KURZU
142 023 012 117
OBSAH KURZU
Krátký popis:
Kurz je vhodný především pro začátečníky. Neorientujete se ve svém tabletu nebo telefonu tak, jak byste si představovali? Rádi byste v něm něco změnili, ale nevíte si rady? Pak je tento kurz pro vás ideální. Lektor vás naučí obecné užitečné věci a zaměří se na vaše individuální požadavky.

Účastníci by měli mít vlastní tablet nebo chytrý telefon.

Osnova:
Co umí chytrý telefon nebo tablet
Jak správně provést základní nastavení
Co znamenají položky v nastavení a menu
Jak si nevyčerpat datový limit hned první den
Jak s telefonem pracovat pohodlně a rychle
Jak si pohlídat svou bezpečnost a soukromí

Nebo totok:

Chytrý telefon a jak na něj
VZDĚLAVATEL
bfz o.p.s. (IČO: 27966119)
KÓD KURZU
142 023 011 914
OBSAH KURZU
Na kurzu se naučíme jak používat chytrý telefon, aby nám byl nápomocný v každé pracovní situaci. Vysvětlíme si, jaké operační systémy se používají, a který je nejvhodnější právě pro nás. Dále se naučíme jak svůj telefon nastavit, aby nás upozornil na opravdu důležité věci a nastavíme si zabezpečení telefonu. Naučíme se stahovat aplikace, které nám mohou být velmi nápomocné v různých situacích, ať již pracujete v kanceláři nebo ve výrobě. Na závěr kurzu se naučíme jak telefon ovládat ve zkratkách a rychlých volbách. Nenechme telefon, aby byl chytřejší než my.

Co mi kurz přinese?:

Používané operační systémy
Klíčová nastavení
Instalace aplikací
Základní operace s aplikacemi
Zkratky a rychlé pomůcky

 

Kurva kdo tohle potřebuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj mam kamarada v praze ve skolstvi..zakladni věc je sehnat jakekoliv dotovane kurzy (vcetne toho jak ovladat tablet pro duchodce, ten presne vedl) a na tom si pak vydela vic jak za bezny uvazek.. :-)

Americkej: vsichni jsem myslel jako my vsichni tady v diskusi :-) na tomto pozadavku se shodnem...



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Protože špinavá práce vypadá jinak - např. jako dotažené škrty, dotažená důchodová reforma,..... a ne toto.

Jo, to s Tebou souhlasim. Kdyz uz ty volby stejne projedou, tak do toho meli riznout fakt fest. Ale v tomto je nazev "petislepenec" namiste, protoze koule by na to museli mit vsichni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, skalis napsal:

Jo, to s Tebou souhlasim. Kdyz uz ty volby stejne projedou, tak do toho meli riznout fakt fest. Ale v tomto je nazev "petislepenec" namiste, protoze koule by na to museli mit vsichni...

Souhlas. O to víc mě to bolí ( hlavně to, že s těma dalšíma volbama máš pravdu a já to tak nerad slyším ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné čas od času vidět kam peníze z našich daní tečou, což radši z ochrany mého zdraví často nedělám, ale o to víc fascinující sledovat jak lidé jásají nad utahováním opasků 🤣 Ty vole upřímně, my jsme pitomci jaký svět neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, petr_cha napsal:

Afri, ted ti nerozumim.. kam tecou prachy (obava z utraceni) a utahovani opasku (obava ze setreni) smotat do jedne vety.. ty jsi pil 🙂

Třeba nedávný příklad sto milionů firmě Agrotrade ovládanou bývalým ministrem zemědělství Tomanem? A stovky jiných příkladů utrácení našich daní o kterých čteš dnes a denně a o většině se abi nedozvíme?  Takže s nějakým musíme šetřit, utáhněte si opasky protože jste se měli poslední léta všichni moc dobře a máte velká bříška....s tím ať jdou víš kam kamaráde :cheers: Až si zametou před vlastním prahem naši slavní zákonodárci, neřeknu ani píp.....ale řekl jsem sám sobě tisíckrát, neřeš to, nehádej se, plány do budoucna jsou jasně určený....ale čas od času mi to prostě hold nedá 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, African napsal:

Třeba nedávný příklad sto milionů firmě Agrotrade ovládanou bývalým ministrem zemědělství Tomanem? A stovky jiných příkladů utrácení našich daní o kterých čteš dnes a denně a o většině se abi nedozvíme?  Takže s nějakým musíme šetřit, utáhněte si opasky protože jste se měli poslední léta všichni moc dobře a máte velká bříška....s tím ať jdou víš kam kamaráde :cheers: Až si zametou před vlastním prahem naši slavní zákonodárci, neřeknu ani píp.....ale řekl jsem sám sobě tisíckrát, neřeš to, nehádej se, plány do budoucna jsou jasně určený....ale čas od času mi to prostě hold nedá 😅

👍

30 let je tady ojebavani dani narodnim sportem, švarc system se jede stale ve velkem, statisice osvc zaplati hovno jak na dani z prijmu, tak na zdr. a soc. Hovno se do statni kasy vybere a to hovno se jeste rozjebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba nedávný příklad sto milionů firmě Agrotrade ovládanou bývalým ministrem zemědělství Tomanem? A stovky jiných příkladů utrácení našich daní o kterých čteš dnes a denně a o většině se abi nedozvíme?  Takže s nějakým musíme šetřit, utáhněte si opasky protože jste se měli poslední léta všichni moc dobře a máte velká bříška....s tím ať jdou víš kam kamaráde default_cheers.gif Až si zametou před vlastním prahem naši slavní zákonodárci, neřeknu ani píp.....ale řekl jsem sám sobě tisíckrát, neřeš to, nehádej se, plány do budoucna jsou jasně určený....ale čas od času mi to prostě hold nedá 
Ale vzdyt se nehadame.. :-)

Kradlo se krade furt.. navic prodanej pozemek filutovi Tomanovi neni tak moc pribeh o beznem rozpoctu a uz vubec ne o zakonodarcich... ale to vsechno nic nemeni na vyvoji poctu duchodcu na pracujici populaci.. a to jsou ty hlavni velka cisla.. 85% vydaju rozpoctu je ze zakona.. a pokud se odbouraji dotace, tak se dost zmensi prostor pro sikuly..

Koho budes volit? Jestli ti nevadi ta otazka.. nebo na duchod prchas smer JAR ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, petr_cha napsal:

To je skoro na hranici poplasne zpravy ti odborari... prumerna rodina prijde diky balicku o 180 tisic Kc.. a vypocet jak noha..

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/stredula-ceskomoravska-odborova-konfederace-cmkos.A230516_102242_ekonomika_alis

Středulu škoda komentovat. Profesionální odborář odjakživa, nikdy nic nedělal, nic moc neumí, dali mu prostor tak kecá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, petr_cha napsal:

Ale vzdyt se nehadame.. 🙂

Kradlo se krade furt.. navic prodanej pozemek filutovi Tomanovi neni tak moc pribeh o beznem rozpoctu a uz vubec ne o zakonodarcich... ale to vsechno nic nemeni na vyvoji poctu duchodcu na pracujici populaci.. a to jsou ty hlavni velka cisla.. 85% vydaju rozpoctu je ze zakona.. a pokud se odbouraji dotace, tak se dost zmensi prostor pro sikuly..

Koho budes volit? Jestli ti nevadi ta otazka.. nebo na duchod prchas smer JAR ? 🙂
 

Ale tak proč nás stát nenechá makat a odvádět daně jako v ostatních státech do prčic? Proč otevřeš business a hned na tebe naskáče deset kontrol a každá chce prachy? Vždyť otevřít si dnes restauraci to je jak žádat o stavební povolení pro jadernou elektrárnu. A proč do prčic sociálně slabému se nevyplatí jít do práce, páč a protože by si pohoršil. Vždyť tady je všechno na palici postavené a nastavené tak, aby určité skupiny lidí a firem vydělávala na tomto systému bambilióny a stará babka ani jablka přes plot nemohla prodat. A ty my říkáš v tomhle nehorázném bordelu že je úplně v pořádku oškubat ještě víc důchodce, poctivé pracující lidi a ještě stížit už takhle obtížné podnikání? S tim prostě nesouhlasím. A ke tvým dotazům 😁 Nejdu volit páč dle mého už je vše ztraceno, třicet trvajících let od revoluce jasně ukázalo který směr jsme si vybrali, a ano nebudu tady na důchod, většina rodiny už zase fuč, mě brzdí děti. Já emigraci zažil a nechci aby si prošli tím samým, ale budu je směřovat do světa a jakmile budou ready, beru čáru po druhé a bohužel už ne do RSA. Tentokrát zabíráme Dánsko, Portugalsko a Austrálii 😇 Peace :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...