Jump to content

Recommended Posts

Ano jsem hulvat, protoze jsem alergickej na to, kdyz nekdo znevazuje to, z ceho profituje. A ted uz tim spis nechapu tvuj postoj, se strachem si poslouchal v 68 tanky a ted je NATO fuj? A z jakyho titulu bych tam mel asi jet bojovat, jsi pri smyslech? 

A tim bych to s tebou asi ukoncil.

• Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 8 minutami, Kristian.nov napsal:

Rusko jakožto jaderná velmoc, je na svém území prakticky neporazitelná. Šance na změnu je jen v odstranění Putina a to zevnitř. 

Zaprvé musí být Ukrajinská válka pro Rusko co "nejkrvavější".

A západ musí Rusko prakticky komplet izolovat, tak já sem to tu už psal.

Musí to pocítit každej rus, jen tak je naděje, že se Putina sami zbaví a v Evropě bude mír.

Doufam ze uz i nekteri jeho generalove a sefove tajnych sluzeb zacinaji mit strach z toho co dela. Napr. po tom, jak si vychutnal reditele SVR. Bohuzel asi jedina cesta je opravdu zevnitr. 

před 2 minutami, kuncák7 napsal:

Mám prostě problém s autoritama. A sloužil jsem i v Milovicích, kde jsem bohužel poznal asi "elitu" důstojnického sboru.

S autoritama mam taky problem, na vojne jsem byl v Litomericich, ale to uz ze me vyprchalo a myslim, ze ted uz jsme nekde jinde.

Skoda ze to nebola pravda, ale opat len kecy. 

Nie @Prochy68, niesi hulvat. Lem zopar jedincov je tu tak strasne vytrhnutych z reality ze diskusia je nemozna.

Mam ozajstny strach. Nikdy som nikonu smrt neprial, ale tomu ruskemu agresorovi ju prajem, kludne rychlu a milosrdnu, ale hlavne RYCHLO.

před 2 minutami, nickolas napsal:

Doufam ze uz i nekteri jeho generalove a sefove tajnych sluzeb zacinaji mit strach z toho co dela. Napr. po tom, jak si vychutnal reditele SVR. Bohuzel asi jedina cesta je opravdu zevnitr. 

Mam podobnej nazor, jde jen o to, jak pocetna je cast co to dela poze ze strachu z neho a jak pocetna je cast co ma stejnou ideologii.  

Jsem nadšenej čtenář a samouk co se týče historie válek a vojenství, hltám o tom všechno. Tohle je ale na můj vkus zase kurňa blízko- bomby padaj na město, co je vzdálený jen 820 km od našich hranic z doby, kdy jsem se narodil.

před 14 minutami, kuncák7 napsal:

Jsem nadšenej čtenář a samouk co se týče historie válek a vojenství, hltám o tom všechno. Tohle je ale na můj vkus zase kurňa blízko- bomby padaj na město, co je vzdálený jen 820 km od našich hranic z doby, kdy jsem se narodil.

Jaký zas bomby kamžeto padaj?

Tvl kdyz vidim zabery tech invaznich konvoju s cisternami s napisem ОГНЕОПАСНО, tak se vybavily davno zapomenute pocity, kdy jsem jako klucik vykukoval zpod zavesu z okna a koukal na nocni presuny dunici sovetske techniky. A to se nestrilelo... Fujtajbl!

před 7 minutami, martar napsal:

Tvl kdyz vidim zabery tech invaznich konvoju s cisternami s napisem ОГНЕОПАСНО, tak se vybavily davno zapomenute pocity, kdy jsem jako klucik vykukoval zpod zavesu z okna a koukal na nocni presuny dunici sovetske techniky. A to se nestrilelo... Fujtajbl!

To mi připomnělo vzpomínku z dětství, kdy jsme se s tátou procházeli za vesnicí a míjely nás ruský náklaďáky s nějakejma nápisama azbukou. Táty jsem se zeptal, co ty nápisy znamenají.  Otec se zamyslel a pak suše pravil: že jsou to kurvy ruský.

No, bohužel se nic nezměnilo.

před 4 hodinami, markwagner napsal:

emoji845.png 5:15 CO VÍME?
- Rusko útočí raketami, střelami a letadly po celé Ukrajině
- zasaženo bylo několik měst včetně největších Kyjeva a Charkova
- Rusko se snaží zničit velení a klíčovou infastrukturu armády
- v Mariupolu a Oděse se vyloďují okupanti
- ruská vojska míří i k Charkovu

Putin: Všem, kteří by uvažovali o tom, že do věci zasáhnou zvenčí: Pokud se tak stane, budete čelit důsledkům větším, než jste čelili kdy v minulosti. Byla učiněna všechna podstatná rozhodnutí. Doufám, že mě slyšíte,“ prohlásil Putin v projevu

No tvl, ono to fakt zaclo, a az to takovejch rozmeru? Myslel jsem, ze si rusaci max. zaberou ty 2 samozvany bananovy republiky na vychode a vse se odehraje maximalne tam... uz by mel toho Putina vyresit. Neco jako to jejich - je clovek, je problem, neni clovek, neni problem...

před 44 minutami, kuncák7 napsal:

Co tak zrazu,pred par hodinami som vyjadril vázne obavy a ako sa ukazalo opodstatnene...

150km od Slovenska, to uz je kurva sakra blizko
Sere mne to všechno, ovšem z napadení letiště v Ivano-Frankovsku a likvidace vysílače v Lucku, obojí nedaleko od hranic PL a SK, to už je reálné nebezpečí i pro Evropu

před 10 minutami, odjinud napsal:

No tvl, ono to fakt zaclo, a az to takovejch rozmeru? Myslel jsem, ze si rusaci max. zaberou ty 2 samozvany bananovy republiky na vychode a vse se odehraje maximalne tam... uz by mel toho Putina vyresit. Neco jako to jejich - je clovek, je problem, neni clovek, neni problem...

Abych to trochu odlehčil…v kolik ty vstáváš do práce? 😂

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic
  • Bert locked and unlocked this topic