Jump to content

Recommended Posts

před 44 minutami, kuncák7 napsal:

Zatím ne, ale už jsou u nás návrhy na přejmenování stanice Ruská a ulice Ruská a Moskevská.

v Ruský ulici jsem vyrostl, chodil do školky v Omské a do školy v Jakutské ulici, to mi přestanou platit vysvědčení 😄

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 6 minutami, pebe napsal:

v Ruský ulici jsem vyrostl, chodil do školky v Omské a do školy v Jakutské ulici, to mi přestanou platit vysvědčení

To skoro znie, akoby si si koledoval o ban :D

Edited by wawrik

před 1 minutou, wawrik napsal:

To skoro znie, ako by si si koledoval o ban :D

jsme se přestěhovali ze Strašnic do Vršovic no

Výstřižek.JPG

před 56 minutami, pebe napsal:

jsme se přestěhovali ze Strašnic do Vršovic no

Výstřižek.JPG

Jojo, já se tu narodil - chodil jsem do Vladivostocký. Sestra tu bydlí, ale naštěstí je to ted dobrý- Lvovská.

1942 - 2. bitva o Charkov - Rusové nedobyli

2022 - 5. bitva o Charkov - doufám, že dopadnou stejně jako ve dvaačtyřicátém

Válku přikryla informační mlha - na jedné straně vítězí drtivě Ukrajinci a na druhé vítězí drtivě Rusové, ale vzpomeňme na válku v Čečně a bitvu o Grozný: " ... Do 3. ledna ztratila 131. brigáda téměř 789 mužů (dalších 75 bylo zajato a pouze 160 se dostalo do bezpečí), včetně téměř všech důstojníků. Kromě toho bylo ztraceno také dvacet z dvaceti šesti tanků a 102 ze 120 dalších obrněných vozidel. Celá Maikopova brigáda čítající přes 1 000 mužů byla zničena během šedesáti hodin."

Během tohoto debaklu generál Gračev prohlásil, že "celé centrum města a několik městských čtvrtí a jeho předměstí jsou pod úplnou kontrolou ruských sil."

Naděje je 🇺🇦

ak chcete vediet ako nas opisuju rusaci, rusky politolog opisuje stav to je ta skutocna zumpa

napriklad:

"Ak ruské jednotky nebudú strieľať, potom [ukrajinská strana] bude doslova strieľať na domy s civilistami, aby z toho neskôr obvinili Rusko."

cele

https://iz.ru/1299457/2022-03-02/politolog-zaiavil-o-planakh-zapada-maksimizirovat-poteri-sredi-zhitelei-kieva

fuj grc oni vazne veria ze ich idu oslobodiť. 

před 14 minutami, vanderB. napsal:

Válku přikryla informační mlha - na jedné straně vítězí drtivě Ukrajinci a na druhé vítězí drtivě Rusové, ale vzpomeňme na válku v Čečně a bitvu o Grozný: " ... Do 3. ledna ztratila 131. brigáda téměř 789 mužů (dalších 75 bylo zajato a pouze 160 se dostalo do bezpečí), včetně téměř všech důstojníků. Kromě toho bylo ztraceno také dvacet z dvaceti šesti tanků a 102 ze 120 dalších obrněných vozidel. Celá Maikopova brigáda čítající přes 1 000 mužů byla zničena během šedesáti hodin."

Během tohoto debaklu generál Gračev prohlásil, že "celé centrum města a několik městských čtvrtí a jeho předměstí jsou pod úplnou kontrolou ruských sil."

Naděje je 🇺🇦

Proto je pro mě velice fascinující, že pak čtu, že Čečenci bojujou pod vlajkou Ruska na Ukrajině. Ne všichni, ale i tak.

před 8 minutami, kuncák7 napsal:

Proto je pro mě velice fascinující, že pak čtu, že Čečenci bojujou pod vlajkou Ruska na Ukrajině. Ne všichni, ale i tak.

Jenže u Kadyrova myslim došlo asi na citát z Kmotra, který mu Putin pošeptal do ouška poté, co Kadyrov slezl z hor a složil zbraně: "Someday, and that day may never come, I will call upon you to do a service for me. But until that day, accept this justice as a gift on my daughter's wedding day."

Blbej dotaz. Rekneme, ze P. posle na Prahu  nejadernou raketu, ktera nekde v centru vybuchne. Muze NATO kolem CR rozestavet Patrioty a vice ne,  nebo muze i zautocit primo na uzemi Ruska, kdyz to je obranna Aliance a zroven se vetsina sveta bude bat jaderne valky? Predem diky za vysvetleni.

Docela dobře udělaný video k tématu, má asi 30min.. Ta souvislost s tím, že rusko vymírá, mě třeba do teď vůbec nenapadla.. ale zas taky si nepřijdu, jak nejostřejší pastelka v penálu :D 

https://www.youtube.com/watch?v=If61baWF4GE

Takže možná není Putin tak vyšinutej, jak se tvrdí, jen si to spočítal a asi mu to stálo za risk, bohužel jak je vidno, nepočítal s tím, jak se to bude vyvíjet.

před 12 minutami, Mr. Sandman napsal:

Neznám pozadí těchto videí, kdy Rusové tvrdí, že jsou na Ukrajině na cvičení a že každý druhý je učitel, ale tohle snad je do očí bijící, že je to stará dobrá lež.

Žádný voják v zajetí nevykecá pravdu, ale smyšlený a naučený příběh, který ho udrží déle na živu. 

Nebo si myslíte, že učitel odjede ze školy na vojenské cvičení na Ukrajinu ?

Edited by moco

• Bert locked and unlocked this topic
  • Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic