Jump to content

Recommended Posts

Dokud budete ty lidi prijimat, tak budou chodit....

...a o tom to je. Nie je to ich chyba ze chodia, tak ako nie je chyba mysi ak Ti vyzeru komoru.

• Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naštěstí je západ EU pořád o něco bohatší, hloupější (korektnější) a přece jen je asi i zajímavější (lehčí) se naučit nějaký mainstreamový jazyk jako angličtinu, francouzštinu nebo němčinu než CZ/SK, takže táhnou zatím hlavně do těchto komor, naštěstí... tak to snad vydrží.

Takhle se zdiskreditovat v přímém přenosu 2x za sebou, to už chce jako fištróna. 

Sedi vlevo nahoře ředitel ČT Dvořák?

Edit: a Saša Vondra?

Tyvole, to je nálož

Edited by Lou
před 51 minutami, Dave123 napsal:

Už mě vážně sere ta zkurvená banda sráčů, která vládne v této krásné zemi.  Omlouvám se. 🤮🤮🤮

No nevím, předtím to byl Kalousek na pivu a podobně. Není to jen o vládnoucích, je to o všech. Smejou se nám všichni. 

před 18 minutami, bandicoot napsal:

Kalouska na pivu bych s tím nesrovnával. Ten šel na tajňačku, tyhle se v klidu vystavěj. A Kalousek ani nikdy nebyl architekt lockdownu, proto je tohle zrůdný.

Srovnavam celou politickou garnituru, což srovnatelný je. A na tajnavku s fotografama?? Nezlob se na mě, ale to neberu. A ještě aby byl architekt něčeho, bůh pomoz, mě stačil jako ozralej architekt při potope, díky, už nikdy víc. 

Edited by kuncák7