Jump to content

Recommended Posts

před 2 minutami, nickie napsal:

@kuncák7....ale když to vidím celkové v celé společnosti, tak se mu snad ani nedivím.

otázkou je, jestli se celá  společnost chová jako její špičky, nebo se špičky chovají jako celá společnost. vzhledem ke stádnosti lidského naturelu a napodobování chování alfa samců si myslím, že celá společnost se chová jako její špičky a tudíž výkřiky, že 40% lidí nedodržuje nařízení nemá opodstatnění, když samotná (j)elita se podle svých nařízení nechová

Holt když každý neumí použít svůj zdravéj rozum, tak mu nepomůže žádné nařízení. Jen ty j-elitni mají jít příkladem. 

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nevim, co porad mate. Vzdyt oni vlastne pilotne testovali a obetovali se:

Na zápase byl také Jan Marounek, který je ředitelem odboru ochrany veřejného zdraví na ministerstvu zdravotnictví a zástupcem hlavní hygieničky. Podle něj se Slavia zapojila do programu pilotního testování.

„Zkoušeli jsme testovaní metodou PCR části osob přímo v den zápasu a části osob antigenním testem před zápasem a propojení výsledků laboratorních testů do systému vstupenek a propojení na vstupní kontroly na stadion“. Zároveň se podle něj ověřovala kapacita mobilní laboratoře.

Co je vlastne ted otevrenyho? Mobil mi hodil upozorneni, ze ta moje ma dnes narozeniny, akorat jsou vsechny tretkarny zavreny a on-line asi uz nic nestihnu. Navic klasicky nevim co...

Ten Marounek, to je teda taky výrok génia.

Ale těším se na střelbu do ředitele ČT. Ústavu, co žije z koncesionářských poplatků plebsu, který by měl sedět doma u bedny, protože vše ostatní vrchnost zakázala. Ukaž charakter, Noro!

Divím se, že se divíte už v antice platilo

Quod licet iovi non licet bovi :frusty:

"Odjinud" neboj, kvetinarstvi sou Babisomuta, to je otevrene, takze velkorysy puget kup a k tomu pakl respiratoru a je vystarano 😉

Mají tam líh, čokošku, kvitka i gumy...vše co potřebuješ ;o)....když jsi divočák, tak vezmi i gumicuky ;o))

Edited by wizard-ov
Před hodinou, odjinud napsal:

Puget bude, bonboniera taky...

Sem byl tuhle u Chládka ve Střešovicích a tam maj i zajímavý dárky jako čokošky, medy, marmošky, chlast, nějakou tu drogerku, home dekor a pod. Všechno takový ty czech made, hand made a bio věci...

před 3 hodinami, odjinud napsal:

Co je vlastne ted otevrenyho? Mobil mi hodil upozorneni, ze ta moje ma dnes narozeniny, akorat jsou vsechny tretkarny zavreny a on-line asi uz nic nestihnu. Navic klasicky nevim co...

To chce si tu upominku pro priste nastavit minimalne o tyden driv, pak uz je pozde 😉

před 1 hodinou, Xenomorfus napsal:

"Odjinud" neboj, kvetinarstvi sou Babisomuta, to je otevrene, takze velkorysy puget kup a k tomu pakl respiratoru a je vystarano 😉

A s tema respiratorama si taky nejsem moc jistej. Od pondelka jsou povine a dopoledne je vzali lidi utokem. Jedine ze bys mel tajny zasoby 🙂

Hele, fakt nebyly. No co, vezmes rousku a fixou na ni napises FFP4 a je to 🙂

Jinak fajn, mam primulu v kvetinaci, vyprodojevou vanocni kolekci jakoze bomboniera, dorty z kantyny a voucher do DM drogerie. 🙂

před 16 minutami, Lucky Lucaso napsal:

To chce si tu upominku pro priste nastavit minimalne o tyden driv, pak uz je pozde 😉

A s tema respiratorama si taky nejsem moc jistej. Od pondelka jsou povine a dopoledne je vzali lidi utokem. Jedine ze bys mel tajny zasoby 🙂

Klid, v lékárnách máme dost...o víkendu mi přišlo přes 500 balení.

V 18. 2. 2021 v 21:42, kuncák7 napsal:

No nevím, předtím to byl Kalousek na pivu a podobně. Není to jen o vládnoucích, je to o všech. Smejou se nám všichni. 

Konečně to někdo řek. Totiž napsal.

Mám za sebou pracovní cestu "do centra Prahe", což je něco, čemu se normálně snažím vyhýbat, ale tentokrát nebylo zbytí. Abych minimalizoval kontakt s ostatními lidmi, načasoval jsem to mezi 23 - 23:30. Maska, rukavice, odstup. Výsledný dojem: nevěřil bych, že to někdy řeknu... ale evidentně pro část obyvatelstva budou základní pravidla platit až ve chvíli, kdy začnou policajti rozdávat mastné pokuty (jako v Německu) nebo je švihat holí a nutit ke klikům (jako v Indii). Tolik ožralejch skupinek bez jakěkoli ochrany jsem za poslední rok neviděl. Někteří měli potřebu mě i zastavovat a sdělovat mi svůj názor na covid / vládu :D Jedna skupinka měla látkové roušky, se kterými se demonstrativně loučila a odhazovala je v dál, vzájemné se objímajíc...

Tak nějak jsem pořád doufal, že sice máme kokotskou politickou representaci, ale lidi mají zdravý rozum. Už si to nemyslím.

Edited by martar