Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V 16. 9. 2021 v 11:29, odjinud napsal:

Jsem zvedav, jak budou cyklisti dokazovat, ze je nekdo ohrozil jizdou bliz jak 1.5m...

Já jsem cyklista :D a myslím, že jezdím slušně. Ale ohrožený od neohleduplných řidičů jsem byl xkrát ... vyřešil jsem to dokazování takto ... https://cycliq.com

A jako důkaz již použil 2x :)

před 13 minutami, Jarett napsal:

Já jsem cyklista :D a myslím, že jezdím slušně. Ale ohrožený od neohleduplných řidičů jsem byl xkrát ... vyřešil jsem to dokazování takto ... https://cycliq.com

A jako důkaz již použil 2x :)

:eek: Kamerka na kole,to vidím poprvé :).

před 1 minutou, bobi napsal:

:eek: Kamerka na kole,to vidím poprvé :).

Oni i u policie docela koukali, každopádně řidič koukal ještě víc, když ho konfrontovali ... :D

Ja doufam, ze nekdo brzo navrhne, aby cyklista projizdejici kolem chodce dodrzel 1,5m odstup. Jako chodec se citim byt ohrozen. A to nejen na chodnicih, ktery jsou tesne vedle silnice, ale i na spolecnych cyklochodnicich a semaforech atd.  😀

Jo a to jsem se chtel zeptat. Kdyz bude cyklista objizdet me a ne ja jeho, tak jsem taky porusil zakon??

před 11 hodinami, azeppelin napsal:

Ti dva se k sobě hodí, mají mnoho společného, třeba vadu řeči.

Já mám taky vadu řeči a přitom jsem moudrý a rozvážný....mnohem horší než forma je ale u té dvojky obsah ;o)

před 7 hodinami, Jarett napsal:

Oni i u policie docela koukali, každopádně řidič koukal ještě víc, když ho konfrontovali ... :D

no já jako zásadní problém vidím, že bicykly nemají registrační značku. Když mi cyklista vyrobí nebezpečnou situaci, hrdě šlápne do pedálů a tramtadadá zmizí a kamera je mi na bobeček páč podle vystrčený zadele ho nikdo správním deliktem postihovat nebude.

Dtto baterkomopedisti a baterkoskateři. Pokud mají mít NA SILNICI práva (na běžný chodník spolu s pumpičkáři od roku 2017 nesmí) větší než chodci, tož ať mají i povinnosti - denní svícení, blinkry a na řiti neodstranitelně vytetované a nezakryté registrační značky! Pak ať si vesele natáčejí jak je jim ubližováno... :smoke:

Edited by Radek124

Věřím že i z pohledu slušného cyklisty tahle nebrzdící baterková banda musí být zlo - notabene na neosvětleném chodníku a nebo cyklostezce, když si za jízdy na displeji mobilu odbavují SMSky a chroustají držkabůček, aby o něco nepřišli... U nás bohužel poslední dobou (hned po byciklu) druhý nejpopulárnější způsob přepravy nalitých hovad z hospody - no kdo by koncem léta utrácel za drožku? :skull:

Jojo, největší kino je přeprava na koloběžkách z piatických akcí z Kraví hory dolů. Když je trochu namoklo a kloužou koleje, tak teprv. Hned v závěsu navlhlé kočičí hlavy v centru.