Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Milí členové fóra,


 


někteří z vás určitě znají putovní hodinky Davosa nebo Traser. Přidáváme do oběhu další značku - německý Junkers. Konkrétně půjde o model Junkers 6060-5 v automatu s hesalitovým sklíčkem a voděodolností 30m. Půjde tak o doplněk do společnosti a nikoliv parťáka na sport a hlubinné potápění :) Dopředu říkám, že hesalit je náchylný na poškrábání, takže tomu se nevyvarujeme. Máte-li zkušenosti, můžete i po čase sklíčko rozleštit. Pokud by k nám nazpět dorazilo ve špatném stavu, na naše náklady jej vyměníme (ať jdou do dražby v co možná nejlepší kondici).


 


Nově zúžíme maximum členů na 20 (a i to je hodně). 


 


post-21335-0-57546100-1521127638_thumb.jpg


 


Jak se přihlásit


Všechny zájemce poprosím o napsání přihlášky do SZ (připojte adresu, lokalitu možného předání, email a telefon). Napište mi prosím i preferovaný termín testování a třeba i lokalitu, kterou s nimi plánujete navštívit (už tady byl Island, Řecko, atd). 


 


Na základě přihlášených členů vytvořím seznam (seskupím dle lokalit) a vyberu začínajícího člena. Absolutní přednost budou mít členi, kteří hodinky mohou vzít v termínu na zajímavou lokalitu nebo činnost. Pořadí se může měnit na základě domluvy předávajících členů (v případě nedostupnosti, dovolené, nutné optimalizaci předání a podobně). Kdyby se hodinky někde zasekly, tak mám od jednotlivých členů kontaktní údaje k vyžádání.


 


Maximum členů v putování: 20


 


Co by mělo být výsledkem


A co by se zde mělo od každého člena po testování objevit? Krátké sepsání zkušeností (plusy, mínusy, dojmy) + pár fotek. Příklad skvělých recenzí a fotek najdete ve vlákně předchozího putování a asi nejlepším příkladem budiž příspěvek od prischery.


 


Putování hodinek budeme průběžně sledovat na našem Facebooku nebo Instagramu. Na sociálních sítích budou hodinky k nalezení pod hashtagem #putovniHodinkyJunkers a poprosím všechny, aby jej také používali. My budeme jednotlivé štace publikovat v seriálu Putovní hodinky Junkers na Nosime-hodinky.cz nebo na našem blogu.


 

Součástí balení bude

Hodinky

Originální krabička

Deník

Hadřík

 


Podmínky zapojení:


  • min. 100 příspěvků a 6 měsíců registrace na fóru (vyjímka můžou být naši ověření zákazníci / kamarádi)
  • ochota k investici do poštovného nebo osobního předání
  • nejdéle 14 dní u jednoho člena (pouze výjimečně déle)
  • do pár dní po testování sem vložit své zkušenosti (plusy, mínusy, osobní dojem) a pár fotek (stačí mobilem)
  • můžete měnit řemeny
  • nutný servis půjde na naše náklady, ale byl bych nerad, kdyby hodinky někdo (ne)úmyslně zničil 

 


Dobročinná tečka


Po ukončení putování budou hodinky i s deníkem vydraženy a výtěžek půjde na konto neonatologického oddělení v pražském Apolináři. Za Helveti.cz k částce ještě přispějeme a peníze předáme.


Bude možnost se taky připojit k našemu příspěvku svou částkou dle uvážení (třeba jako poděkování za testování). Nikoho ale nenutíme a veškerý obnos půjde na účet oddělení v Apolináři.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky všem za zájem. Už zpracovávám seznam a brzy jej zde uveřejním.

Podle prvních plánů by putovní hodinky měly 25.3. opustit ČR a zažít výlet za velkou louží :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální seznam seřazený podle lokalit a s možností předání. Kdyby to někomu nevyhovovalo, napište, upravíme.

  • Maxmillian - Praha (předání 20.3.)
  • Frostie - Praha
  • prischera - Praha
  • batoo - Praha
  • IzTaPa - Praha
  • AdaMoss - Praha
  • zelez - Praha
  • Ondoni - Praha
  • LovecK - Lokalita předání?
  • Alexion - Lokalita předání?
  • straspol - Lokalita předání?
  • Rudykopalsson - Opava
  • kupko - Opava
  • vikinho - Brno
  • Kojotisko - Brno
  • Mari - Zlínsko
  • vojtano - Přerov / Olomouc
  • tomas.helisek - Olomouc
  • misoo - Bratislava
  • orol - Tatranská Lomnica

Změny díky nadcházející dovolené a možnosti tak přidat hodinkám neopakovatelný příběh jsou vítány a budou se ale řešit buď zde nebo mezi jednotlivými členy.

 

Díky všem za spolupráci a těším se na výsledek :) 

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám rovnou, že Davosy mě moc neoslovily, takže jsem asi na černé listině. :D A ještě ke všemu jsem to tady nějak prokoučoval.

Ale kdyby někdo vypadl ze seznamu, s dovolením bych to zkusil jako náhradník, protože tyhle se mi líbí moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim uspesne prevzeti hodinek od Jirky. Plan je takovy, ze pokud nezacne v Londyne snezit, coz by znamenalo pro LHR naprostou katastrofu a totalni omezeni provozu, tak bych mel o vikendu odletat pres Londyn nekam dal... Kam, to snad poznate z fotek. Dalsi predani planujeme s Frostiem nejspis na velikonocni vikend.

 

P.S. Rezerva natahu je bozi. Zatim jsem to na zadnych hodinkach nemel a vim, ze to nutne na nekterych potrebuju.

 

post-32827-0-65337700-1521576712_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám rovnou, že Davosy mě moc neoslovily, takže jsem asi na černé listině. :D A ještě ke všemu jsem to tady nějak prokoučoval.

Ale kdyby někdo vypadl ze seznamu, s dovolením bych to zkusil jako náhradník, protože tyhle se mi líbí moc.

 

Žádná černá listina :D Jsi teda oficiálně 1. náhradník. Po předchozích zkušenostech se na tebe určitě dostane, protože i minule dost lidí odpadlo. A jestli to i podpoříš nějakou zajímavou destinací / zážitkem, tak to máš jisté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná černá listina :D Jsi teda oficiálně 1. náhradník. Po předchozích zkušenostech se na tebe určitě dostane, protože i minule dost lidí odpadlo. A jestli to i podpoříš nějakou zajímavou destinací / zážitkem, tak to máš jisté.

 

Díky. :) Tak to by bylo super, akorát bych teda prosil předání v Praze, tak uvidíme...

Jinak já furt někam jezdím, teď je na jaro ve výhledu Německo, Rakousko, Rusko, Čína a později někdy v červenci USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...