Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím jak ostatní, ale já žádné fotky nevidím...jen otazníčky - u všech příspěvků. Že by CM spadly krom soukromých zpráv i obrázky? :-)

 

 

Edit: Můj obrázek se nahrál, takže bude chyba jinde...

post-27283-0-02566000-1522576481_thumb.png

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to budu muset udelat jinak. Nechtel jsem je sem nahravat, tak jsou nalinkovany z dropboxu, ale videl jsem je odevsud, kdyz jsem to zkousel :-(

 

Nevidi je nikdo?

Já vidím vše, browser Opera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak ok. Trochu sem se vydesil, ze bych to musel delat znovu.

 

Tem co to nejde se omlouvam. Treba tapatalk to zobrazi taky ok. Fotky muzu dat pripadne jinam jako balik ke stazeni. Pridal jsem k putovnim hodinkam usb klic a fotky tam nahral taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak ok. Trochu sem se vydesil, ze bych to musel delat znovu.

 

Tem co to nejde se omlouvam. Treba tapatalk to zobrazi taky ok. Fotky muzu dat pripadne jinam jako balik ke stazeni. Pridal jsem k putovnim hodinkam usb klic a fotky tam nahral taky.

 

Tak na Win PC fotky vidím. Pěkná práce! A sorry za zmatek. Musím asi nějak poladit Safari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokus o lumi... Nicméně u oblekovek s Bauhaus designem to nevadí. Jinak podezřívám Jirku z regulace strojku, protože přesnost je i na odkojence rc a quartzem vzorová. První den -3 sec/24 h, od té doby (cca týden) + 5 sekund! Výborně. Přitom žádné vyfikundace s polohami nebyly prováděny, prostě na noc odloženo na dýnko a fertig. 

 

 

 

post-15103-0-08227300-1522996461_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokus o lumi... Nicméně u oblekovek s Bauhaus designem to nevadí. Jinak podezřívám Jirku z regulace strojku, protože přesnost je i na odkojence rc a quartzem vzorová. První den -3 sec/24 h, od té doby (cca týden) + 5 sekund! Výborně. Přitom žádné vyfikundace s polohami nebyly prováděny, prostě na noc odloženo na dýnko a fertig.

:D regulace strojku pobavila :D Od převzetí od výrobce jsem je ponosil na Madeiře a "šly z domu" :) Přesnost jsem ani neřešil. Jsem rád, že to není vůbec špatné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D regulace strojku pobavila :D Od převzetí od výrobce jsem je ponosil na Madeiře a "šly z domu" :) Přesnost jsem ani neřešil. Jsem rád, že to není vůbec špatné.

Ne, je to v tom případě výborně zaregistrováno z výroby téměř na Cosc. Max 2-3 sec při pravidelném nošení. Již jsem hovořil s Prischerou, tento týden doladíme předání k další cestě hodinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci přede mnou v seznamu prischera, batoo a IzTaPa víme už zhruba kdy dojde k předávkám? Já bych rád vzal Junkersky na výlet do Hong Kongu, Číny a Singapore. Odlétám 7. května a jestli to správně chápu, tak je včera dostal prischera, čili nevím, jestli se ke mě stihnou dostat. Nevadilo by vám případně prohození v pořadníku? SZ už asi nepůjdou, tak to můžeme vyřešit rovnou tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodinky mám nafocené, nechal bych si je do konce týdne na nošení a v pondělí je můžu předat dál. Pár prvních postřehů. Jsou poměrně velké a vysoké, v kombinaci s jednoduchým designem mě to až překvapilo. Zpracování je skvělé, i když je ciferník pouze tištěný. Ukazatel dopoledne/odpoledne bych si odpustil, informační přínos je nula a na jednoduchém cifru mě vyloženě ruší. Lumi je překvapivě vidět, detail loga v lumi na 12 je fajn. Průhled jsem ani nefotil, protože je ošklivej. Obecně průhledy na nezdobené strojky moc nemusím a tohle je typický příklad. Pěkné, jednoduché pevné dýnko by jim slušelo mnohem víc. Naopak se mi moc líbí signovaná korunka, to mám rád :). Pokud mě ještě něco napadne po nošení, dopíšu to sem :).

 

post-18334-0-99572500-1524006965_thumb.jpg

 

post-18334-0-44304700-1524006966_thumb.jpg

 

post-18334-0-16137100-1524006967_thumb.jpg

 

post-18334-0-48459800-1524006967_thumb.jpg

 

post-18334-0-76699800-1524006967_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...