Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pokud jsou mé výpočty správné, hodinky čekají na otestování od:

 

vikinho - aktuálně

 

15. Kojotisko - Brno

16. Mari - Zlínsko

17. vojtano - Přerov / Olomouc

18. tomas.helisek - Olomouc

19. misoo - Bratislava

20. orol - Tatranská Lomnica

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To není vůbec špatné! :) Díky za fotku

 

Naopak, já děkuji za možnost vyzkoušet hodinky. Je fajn, že to děláte! Přece jenom je to něco jiného, než dát hodinky na prodejně na ruku na minutu.

 

Co se týče mých postřehů:

+ rezerva nátahu - to je vyloženě fajn věc, která mi spíš dřív vadila, že ruší jednoduchost cifru, ale je zábava pozorovat. Nicméně, chtělo by to alespoň 60 h :-)

+ trocha lumi - ale po cestě po setmění v autě člověk přečte v klidu čas!

+ klenuté plexi - vintage jak hrom!

+ krátké nožky - měl jsem strach ze 40mm, ale nakonec jsem si zvykl a nepřišlo mi to zlé

+ tvar sklíčka napomáhá nositelnosti 

 

- výška - i přes uvedené poslední plus - do užší manžety už hodinky nezajely

- asi nejhlučnější rotor ze všech Miyota strojků, co mi prošly rukama

- ukazatel 24 h - vyloženě pro efekt subcifru na ciferníku - jinak postrádám smysl u kancelářských hodinek

- vodotěsnot - já vím, oblekovky. Ale přesto - bál jsem se s hodinkami umýt si ruce a před deštěm jsem je schovával hluboko pod manžetu bundy :)

 

Bohužel jsem toho moc nenafotil, bo jsem neměl podmínky a hezčí fotky, než už jsou ve vlákně bych stejně neudělal, ale někde něco zkusím vyštrachat.

 

Závěr: Na mě málo univerzální, ale předčily očekávání!

 

Díky Helveti, jdu se zapsat na další putovní hodinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Naopak, já děkuji za možnost vyzkoušet hodinky. Je fajn, že to děláte! Přece jenom je to něco jiného, než dát hodinky na prodejně na ruku na minutu.

 

Co se týče mých postřehů:

+ rezerva nátahu - to je vyloženě fajn věc, která mi spíš dřív vadila, že ruší jednoduchost cifru, ale je zábava pozorovat. Nicméně, chtělo by to alespoň 60 h :-)

+ trocha lumi - ale po cestě po setmění v autě člověk přečte v klidu čas!

+ klenuté plexi - vintage jak hrom!

+ krátké nožky - měl jsem strach ze 40mm, ale nakonec jsem si zvykl a nepřišlo mi to zlé

+ tvar sklíčka napomáhá nositelnosti 

 

- výška - i přes uvedené poslední plus - do užší manžety už hodinky nezajely

- asi nejhlučnější rotor ze všech Miyota strojků, co mi prošly rukama

- ukazatel 24 h - vyloženě pro efekt subcifru na ciferníku - jinak postrádám smysl u kancelářských hodinek

- vodotěsnot - já vím, oblekovky. Ale přesto - bál jsem se s hodinkami umýt si ruce a před deštěm jsem je schovával hluboko pod manžetu bundy :)

 

Bohužel jsem toho moc nenafotil, bo jsem neměl podmínky a hezčí fotky, než už jsou ve vlákně bych stejně neudělal, ale někde něco zkusím vyštrachat.

 

Závěr: Na mě málo univerzální, ale předčily očekávání!

 

Díky Helveti, jdu se zapsat na další putovní hodinky ;)

 

Jak proběhlo předání? Kdo teď hodinky má? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

nejaka sance se jeste pridat na seznam :D? Koukam ze by ted mely byt u Kojotiska (Brno) a ja su taky ve statlu, stacilo by mi par dni... 

 

Bohužel, tenhle projekt už se tak protáhl, že na další náhradníky už se nedostane. Teď jde pouze o to, aby doběhly hodinky na konec seznamu.. zajistil se servis a vydražily se pro dobrou věc. 

Další putovní hodinky budou hned po ukončení, takže se je na co těšit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou na živu :) Kojotiskovi se tak zalíbili, že si to protáhl, ale když tak naléháte, že je pošle dál  :robot:

 

Mě moc těší, že se mu zalíbily :) Problém je, že si to takhle protahuje víc lidí a celé putování nabírá hodně velké zpoždění :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, tenhle projekt už se tak protáhl, že na další náhradníky už se nedostane. Teď jde pouze o to, aby doběhly hodinky na konec seznamu.. zajistil se servis a vydražily se pro dobrou věc. 

Další putovní hodinky budou hned po ukončení, takže se je na co těšit :)

co se Jirko chystá dál za pouťáky? Prozradíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, moc se omlouvám, totálně jsem to zasklil. Hodinky jsou v pořádku, včera jsem se nemohl věnovat dalšímu řešení situace, protože byl v práci šéf. Takže jdu dohledat, kdo je další na řadě a pošlu dál.

Jinak hodinky se mi tak nějak líbí a tak nějak nelíbí. Připadají mi úplně OK, pěkný Bauhaus design, plastové sklíčko se k nim hodí atd., ale současně mi na nic něco chybí. Nevím. Snad kultovnost Junghans Max Bill... Neumím to posoudit. Prostě tam nebyl ten prvek nadšení. Asi jsem si řekl, že tomu dám čas a dal jsem je do stolu v práci a pak byly povinnosti a jiné věci a celé jsem to protušil. Když se na ně ale dívám teď znovu a zkouším je, pořád tam není ta jiskra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není třeba, hodinky jsem právě vybalil. První dojmy jsou velice příznivé, hodinky se mi prostě líbí :) ani mi nevadí ukazatel rezervy. Akorát ten strojek vůbec neznám. Zjistil jsem, že to má hacking, rotor má po roztočení celkem slušnou setrvačnost, ale nepřišel jsem na to, jak se přetáčí datum. Naštěstí tam byla 1, tak jsem to na 4 dotočil ručně.post-11506-1549300176,17.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...