Přejít na obsah

Prim Sport - Záhadné pouzdro


Doporučené příspěvky

Ten červený prodávám já. Koupil jsem to v kompletu s ocelovým pouzdrem na Aukru někde asi před půl rokem. Teď mám jiný čiré a červený mám originál, takže jsem to prohodil. M není dotazene, to je vidět. Chci si už nechat jen originály, krom toho novýho, co mám. Ale tam je původ asi také nejistý, i když M už má dobre a prezentovány to bylo jako origo, jenže teď už to zacina být zase na Aukru..těžko říct. Ale líbí se mi. Tak to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten červený prodávám já. Koupil jsem to v kompletu s ocelovým pouzdrem na Aukru někde asi před půl rokem. Teď mám jiný čiré a červený mám originál, takže jsem to prohodil. M není dotazene, to je vidět. Chci si už nechat jen originály, krom toho novýho, co mám. Ale tam je původ asi také nejistý, i když M už má dobre a prezentovány to bylo jako origo, jenže teď už to zacina být zase na Aukru..těžko říct. Ale líbí se mi. Tak to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Uz som to pisal a napisem znovu... mna to neuraza. Pokiak to je nerez, tesni to (co nemame overene) a vo vnutri je prim stroj tak za takych 5k su to uplne v pohode hodinky. Nebyt tam napisane PRIM tak by boli asi koser aj pravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cali: Mně to vůbec neuráží, ale bude to světová rarita, že vůbec někdo něco takovýho napodobuje, a že si to pak najde kupce i za těch 5 tisíc, když to nikdo nechtěl ani za komunistů, když to stálo 3 stovky, a odebíral to snad jen podnik Státní lesy, aby to dával hajnejm při odchodu do důchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ještě detail ciferníku. Není tam patina na indexech. Po 40 letech by tam měla být:)

Je to komplet Made In China, iba strojcek je PRIM, vyrobne naklady 10 USD kus, podobne ako XV. zjazd, Sport I a Diplomat vo farbach ake si len vyberiete,  som si skoro isty, ze je otazkou casu a bude  Orlik, Traktor, a vsetky zaujimavejsie PRIMky.

 

Na to sa staci trochu pohrabat v ponukach na alibaba.com, minimalny pocet na objednanie 200 kusov...na to nepotrebujete diskutovat a spekulovat ako, kto a kde to vyrobil.

 

Ak lepsia kvalita, trochu vyssia cena, ale to uz bude problem vobec zistit, ci je to original alebo nova vyroba.

 

Ak dokazu vyrobit repliky v podstate akychkolvek hodiniek, PRIM so svojou jednoduchostou a standardnym typom strojcekov je "detska hracka"....

 

Nechapem, preco to nenapadlo napr. "sudruhov v ELTON-e" :-)))) , ked nemecke a svajciarske manufaktury s tym nemaju problem.

 

Ani by Vas nenapadlo diskutovat o tom, stacilo ze je to vyrobene akoze v Elton-e. A nemuseli by blbnut s dodacimi lehotami a nezmyselnymi cenami.

 

Kto chce kam, pomozme mu tam....

 

Na vystave Basel World asi pavilon Elton nenajdete nikdy, ale China pavilon je skoro vzdy vacsi ako vsetky ostatne :-)

 

Zaujimave, ze ani Apple nema problem s Made in China :-) Preco asi. Pravdepodobne to nebude v kvalite prevedenia, ci?

 

To je tak jednoduche, ze sa divim, ze to vobec stoji za diskusiu :-)

Upraveno uživatelem watch_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak lepsia kvalita, trochu vyssia cena, ale to uz bude problem vobec zistit, ci je to original alebo nova vyroba.

 

Ak dokazu vyrobit repliky v podstate akychkolvek hodiniek, PRIM so svojou jednoduchostou a standardnym typom strojcekov je "detska hracka"....

Vždycky se dá poznat jestli je to originál nebo napodobenina. Nikdo nevyrobí stejnou kopii. (pozná to ale malej okruh lidí)

Orlíky jsou svým řešením, poměrně komplikované hodinky. Do kopírek budou rvát sklo asi ze předu. Stačí otevřít zadní dynko a člověk hned ví na čem je. 

Záhadné sporty jsou hnusné, tam je to poznat na první pohled. Tyto myslivecké jsou opravdu už vydařenou replikou. Na první pohled jsem si myslel, že jsou to hodinky v nos stavu. 

Jo a píšeme tady o tom proto, aby jsme nenaletěli. Díky kolegovi jsem věděl, že se někde může vyskytnou novej cifr s jelenem. S cenou těchto hodinek to asi pořádně zamává. Znám od nás z dědiny jednoho mladého nimroda, který si tyto hodinky koupil a ukazoval mi je loni na mysliveckém plese(tento rok ho asi nepotěším). Takže všichni myslivci této země mají po problému:) Můžou ty hodinky nosit jak na ples, tak na hon:)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...