Přejít na obsah

Prim Sport - Záhadné pouzdro


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty s lebkou, jestli jsou to opravdu nové ciferníky, a vypadá to že jo, tak jich museli objednat určité množství (Sto? Dvě stě?). A já dost pochybuju, že se to prodá, že se najde tolik zájemců.

Na běžné nošení to není. Sběratelé repliky kupovat nebudou. A nějakých myslivců, kteří by dnes chtěli nosit něco takového, bude jen pár, spíš jen jednotky, ani ne desítky.

 

Prostě anachronické, nepoužitelné hodinky.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by bylo fajn, upozornit na rozdíly těchle fejků oproti originálu, aby případně naletělo, co nejmíň lidí.

Tady u těchto myslivců se mi zdá, že nad C chybí háček. Takže je to 'CSSR'. V knize "Primky" tam háček (nebo jakousi čárku) docela zřetelně vidím.

Jak je to s ciferníkem Igenů? U toho novějšího fejk-ciferníku s protaženým Mkem až dolů, tak jak má být, tady někdo psal, že si rozdíly oproti originálu našel. Kromě precizněji nanesené lumi je to, prosím, co?

Upraveno uživatelem Shakur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomněli na háček u Č a na svítící indexy. Ještě že to jde poznat. Jinak se jim to povedlo téměř dokonale.

 

Ale to půjde doupravit :)

 

Vzkaz pro autora, až sem zas přijde: Domaluj to. :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty s lebkou, jestli jsou to opravdu nové ciferníky, a vypadá to že jo, tak jich museli objednat určité množství (Sto? Dvě stě?). A já dost pochybuju, že se to prodá, že se najde tolik zájemců.

Na běžné nošení to není. Sběratelé repliky kupovat nebudou. A nějakých myslivců, kteří by dnes chtěli nosit něco takového, bude jen pár, spíš jen jednotky, ani ne desítky.

 

Prostě anachronické, nepoužitelné hodinky.

Tak to by ses divil, Karlosi. Dali jsme je ke 40tinám kolegovi - myslivci srdcaři. Dal jsem si záležet - původní saturn, krabička a pohrál jsem si s replikou záručáku se "správným" datem. Byl z nich úplně vedle. Věděl, o co jde, protože je měl kdysi i jeho otec. Prý s nimi na schůzi udělal taky dojem. Myslivci jsou divný spolek :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, určitě se takoví najdou, ale nechce se mi věřit, že jich bude nějak víc. 

Ale třeba se fakt pletu. Dnes se prodá všechno.

 

A je tu ještě jedna možnost. Že tím autorem/prodejcem jsi ty :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaka davka nostalgie tam nutne vzdy byt musi aby to aspon trochu davalo zmysel,... pripadne je to IMO celkom vdacny "unik" pre niekoho, kto uz naskrze nevie co by tak polovnikovi daroval.

 

Inak kto chce len hodinky "do lesika na cekanou", tak za 5k nakupi omnoho lepsie u Casia, alebo u Seika, ak by teda trval na mechanike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako všechno, i myslivci se mění. Ti "primkoví" už jsou dávno v důchodu, flinta zamčená v trezoru (už ani nesmí viset na zdi, jako dřív). Tam možná nějaký zákazník být může.

Mladší generace nejsou primkové ani náhodou, potenciálních zákazníků nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První je cifr bez fosforu, který je podle mě originální, kombinace barev je ale jiná než má ten cifr z Aukra - viz ten druhý. Taky ty parohy jsou udělaný trochu jinak. Nehledě k chybějící diakritice. Chtělo by to vidět i záda.  Mohl by to být skutečně fík, nebo tedy dost nepovedený zmetek, uvidíme jestli se objeví další.

Bed

 

post-39638-0-24705300-1547157005_thumb.jpg

post-39638-0-95591500-1547157024_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...