Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Po upozornění přesouvám dotaz z vlákna IGEN zde:

Onehdy, rok-dva zpět jsem ?výhodně? koupil IGEN, protože se mi na fotce inzerátu líbily.

Nyní vím, že cifr není originál (není protažené ?M?, lumi není vystředěná v obryse indexu, nesedí okýnko na datum?zde jsem si myslel, že je pootočen datový prstenec, ale asi je chyba v cifru), každopádně si nejsem jist u korunky (podle toho, že chrom je jako nová, tipuji na fejk?nebo že by nový originál ?! :-) a u ručiček.

Každopádně nechci se za hodinky stydět ať již budou výjimečně na ruce, nebo v krabičce (a teď nemyslím ošoupaný chrom na obvyklých místech) a tak bych je chtěl dát trošku do kupy ? respektive do původního stavu.

Q: jak poznám u IGEN originál ručky a korunku oproti fejkům/parexum?

Díky, Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ahoj, ideálne by bolo, ak by si mal fotku, ktorú by si sem vložil. Ak ju nemáš, tak ak korunka vyzerá ako nová a nemá ostré "zúbky", tak to z veľkou pravdepodobnosťou nebude originálna, originálne ručky sú ploché niklované a menej sa lesknú, aj lumi je iná než na tých nových.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ranko,

Navazuji na komunikaci výše, respektive identifikaci, zda ručky a korunka jsou origo nebo "fejk/parexo".

Vím, poudro je hrozné, ale do Eltonu zatím nechci...nedává mi smysl starý strojek a nové pouzdro...

Foto nic moc, ale snad pomůžou. 

Díky!

post-21640-0-33821100-1527145696_thumb.jpg

post-21640-0-48913200-1527145703_thumb.jpg

post-21640-0-08216600-1527145711_thumb.jpg

post-21640-0-74086500-1527145719_thumb.jpg

post-21640-0-95437000-1527145726_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Lunetu citlivě podebereš ostrým tenkým nožíkem a zapáčíš. Je v ní pružinka a ta povolí. Potom zevnitř vložku vytlačíš prsty. Novou tam dostaneš taky tlakem prstů. Někdy tam nejde - je větší. Tak zapilovat jehlovým pilníkem. A při vyndaváni původní vložky téměř vždy dojde k poškození nátěru. Lunetu nacvakneš zpátky taky jen tlakem prstů.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...