Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

...ale odstavce tam ma hezky :-)

 

My asi opravdu tu cenu chronomagu tahneme dolu.. tema nasima recma o nicem.. :-)

 

Jestli tohle vlakno muze neco napovedet, tak jaky by mel a mohl chronomag byt.. treba se pak novy majitel představí a rekne svoji vizi..

 

Ypo, infarkt taky prosim neprivolavej, opravdu z tve zaplavy nestastnych slov moc nevnímám, co vlastne teda konkretniho chces rict.. a zdali budes neco delat.. nebo zas jen prijdes a odejdes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je typický příklad. Píšu jako prase, někdo mě slušně upozorní a já se místo omluvy stavím na zadní a jsem arogantní. S tímhle přístupem jsem se tu dřív nikdy nesetkal, poslední dobou je to nová norma. Chovat se jako arogantní hovado.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie asi jsme si tady nějak nesedli, to jak s Tebou, tak s Hasičem. Na živo věřím, že to může být úplně v pohodě. Ale Hasič tady za poslední dobu rozpoutal asi nejvíce flejmů, taky jeho úroveň vyjadřování je dost často minimálně na pozvednutí obočí. No a přece nejde napsat např. že by se chtěl zbavit té slovenské svoloči. Možná to bylo jen ze srandy, ale v online prostoru to prostě nejde poznat...

Bylo to receno ze srandy, ale rad vas moc nemam. Kdyz jsem po revoluci dostaval zpet majetek, ktery jsme meli v rodine pomalu 600 let, delali jste haryky a bylo to tezky. Do dneska mi na mem vlastnim objektu rikaji čechúň.... a to nejsem ani cech, ani slovak. Tak se uz nezlob a az budu chvilli na slovensku, napisu a pozvu te k nam.... at vidis, jak zije Hasič

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, na tomto bordeli nesieš svoj aktívny podiel viny aj ako člen. Koľko mimibazárových vlákien si založil? Vynásob počtom aktívnych členov. Keď si sa priknedlíkoval, koľko členov Ťa vítalo slovami "Konečene si tu, náš hodinkový guru" a koľko slovami "Mám rád ty tvý kecy". Obletuješ to tu ako kométa, pri priblížení vysypeš bordel a nasrané zapšklé kecy a odletíš. Toto nebodaj stavu pomáha?

 

Ja sa nestaviam do opozície a netvrdím, že v mnohom nemáš pravdu. Tiež ma tu už dlho serú niektoré veci, podobne ako janka. Povrchnosť, hrdinami sa tu stali tí, čo otočia najviac hodiniek, zmizli patróni niektorých značiek atd. Ale tiež už som dlho nenapísal recenziu, alebo niečo nenafotil a iba tu kecám a párkrát som bol v stave, že tu nebudem zabíjať čas. Tak ale nebudem vykrikovať, že tu je všetko na hovno a nech všetci idú do prdele.

 

 

Tesat do kamene, máš pravdu. Někdo tady zmínil i oslíka  co má i nemá svobodu. Taky moc hezké :-)

Demokracie tady nikdy fungovat nebude tak jako sdílené vlastnictví a třeba volené vedení

Je hezké  jak tady porcujete čuníka, který stále běhá  a ani nevíte jak se bude jmenovat řezník

 

Nechme se překvapit a svojím chováním, jednáním a skutky můžeme namísto hloupých řečí a často i zbytečného napadání zkusit udělat forum lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesat do kamene, máš pravdu. Někdo tady zmínil i oslíka  co má i nemá svobodu. Taky moc hezké :-)

Demokracie tady nikdy fungovat nebude tak jako sdílené vlastnictví a třeba volené vedení

Je hezké  jak tady porcujete čuníka, který stále běhá  a ani nevíte jak se bude jmenovat řezník

 

Nechme se překvapit a svojím chováním, jednáním a skutky můžeme namísto hloupých řečí a často i zbytečného napadání zkusit udělat forum lepší. 

 

hezky jsi to napsal 

kde to mam podepsat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem chtel poprosit ať se tu řeší zachování fora a ne správně čárka nebo háček :-((

ale je to asi jedno o to tu jde málo komu

Kdyby tu nešlo o fórum, nikdo by na tebe nereagoval. Ale právě proto, že ještě pár lidem o fórum jde, tak tě upozornili.

Ono totiž to fórum je o tom, jak a co ti člení píšou. Pokud bys totiž tímto svým stylem napsal recenzi na hodinky, bude téměř k ničemu, protože po prvních třech řádcích to každý zabalí, protože se to prostě nedá číst. 

Nikdo neříká, že to musí být podle učebnic, navíc v čárkách ve větách dělají chyby i profíci, ale aspoň se tam ji někam dát udělá opravdu hodně. Nejde o to psát spisovně, ale aspoň s nějakými základními prvky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši hoši. Jedno se musí nechat: kdokoliv bude tohle forum chtít koupit a nebude tak úplně v obraze do čeho jde, stačí mu sdělit adresu TOHOTO tématu a ať si to zběžně prolítne. To je totiž hodně slušnej odraz celýho fóra.

 

YPO je hodně zapšklej tatar bez špetky úcty, vychování a tolerance (můj názor), ale hodně cenim že je čitelnej a že o tom ví, s tím se dá líp pracovat než se zákeřnejma afektovanejma rentiérama, no nic.

 

Jo a vy všichni (nebo jenom někdo) kdo si taky stojíte třeba za tím, že tohle fórum je k ničemu, tvůrce to zvojtil, zazdil, je to děsný a vlastně těch pozitiv je minimum, vč. třeba několika "řad" individuálních malosérií hodinek a tak... Tak u vás doufám, že při zamyšlení, kolik řad těch hezkejch hodinek a třeba kolik prostoru k blbejm kecum a obchodu s jetejma hodinkama a jinou veteší pro VĚTŠINU zcela zadarmo je vidět za váma..

 

Myslim, že velký hnědý nahoru točený :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 To je totiž hodně slušnej odraz celýho fóra.

 

YPO je hodně zapšklej tatar .....................

tos napsal naprosto přesně .... pro mě by to byl nákupní signál jako blázen :D ..... koupit si forum kde někdo napíše nějaký názor a ostatní mu napíšou, že je hovnivál, osel a tatar ......... to má velký potenciál k dalšímu rozvoji

 

hele já nevím co všechno jsi kdy pro tenhle kopeček udělal, kromě svých prodejů a zbytných slintů ..... mě třeba Chronomag za mojí činnost pro forum poděkoval, nevím jestli to bylo ze slušnosti nebo to myslel vážně každopádně mi to polechtalo ego a byla to určitá satisfakce za čas zde strávený zdarma nečím jiným než čtením a psaním blbostí

 

noa tak sem si bez dovolení dovolil napsat svůj názor

 

*von to vlastně jednou větou shrnul zepelin na stránce před

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesat do kamene, máš pravdu. Někdo tady zmínil i oslíka  co má i nemá svobodu. Taky moc hezké :-)

Demokracie tady nikdy fungovat nebude tak jako sdílené vlastnictví a třeba volené vedení

Je hezké  jak tady porcujete čuníka, který stále běhá  a ani nevíte jak se bude jmenovat řezník

 

Nechme se překvapit a svojím chováním, jednáním a skutky můžeme namísto hloupých řečí a často i zbytečného napadání zkusit udělat forum lepší. 

 

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...