Přejít na obsah

Jak je to s placením cla a dph při dovozu hodinek?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 947
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak jestli jsem to taky správně pochopil,po přečtení celého vlákna,tak mě vyzvou sami poštou anebo nevyzvou.

Zajímá mě,jestli tedy rovnou nechat nějak okopirovat doklad o zaplacení částky paypalem,abych ho mohl odeslat.?

Mám totiž zkusit ten jomashop ,zdají se mi tam dobré ceny.Taky se tady dost píše o Singapuru,ale odkad ?Mohl by mi někdo poradit nejlevnější eshop ?respektive optimální ,odkud bych měl zkusit svůj první nákup ? líbí se mi Orient ray nebo mako,,,zkuste poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli jsem to taky správně pochopil,po přečtení celého vlákna,tak mě vyzvou sami poštou anebo nevyzvou.

Zajímá mě,jestli tedy rovnou nechat nějak okopirovat doklad o zaplacení částky paypalem,abych ho mohl odeslat.?

Mám totiž zkusit ten jomashop ,zdají se mi tam dobré ceny.Taky se tady dost píše o Singapuru,ale odkad ?Mohl by mi někdo poradit nejlevnější eshop ?respektive optimální ,odkud bych měl zkusit svůj první nákup ? líbí se mi Orient ray nebo mako,,,zkuste poradit.

U Jomashopu se podívej na sazby poštovného (když ti celníci zásilku odchytnou, poplatky - DPH a ev. clo platíš i z tohoto, ne zrovna malého poštovného).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli jsem to taky správně pochopil,po přečtení celého vlákna,tak mě vyzvou sami poštou anebo nevyzvou.

Zajímá mě,jestli tedy rovnou nechat nějak okopirovat doklad o zaplacení částky paypalem,abych ho mohl odeslat.?

Mám totiž zkusit ten jomashop ,zdají se mi tam dobré ceny.Taky se tady dost píše o Singapuru,ale odkad ?Mohl by mi někdo poradit nejlevnější eshop ?respektive optimální ,odkud bych měl zkusit svůj první nákup ? líbí se mi Orient ray nebo mako,,,zkuste poradit.

Pokud se Ti líbí Ray nebo Mako, tak je vezmi z Německa z Orientuhren a máš po starostech s DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

som v tomto novy a chystam sa kupovat hodinky, je velka pravdepodobnost, ze budem kupovat zo zahranicia. Rozmyslam nad obchodom skywatches.com.sg. 

Staci si tie hodinky zabalit najlacnejsim sposobom (bezplatnym) bez krabice, alebo radsej priplatit 5$ aj za krabicu? Zvysim tym sance, ze ma colnici neodhalia?

Dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včera přišly v pondělí pro ženu objednané http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-automatic-charlene-white-dial-nr1q005w-womens-watch-5386.html. Doručeno přes DHL, celníci clo nechtěli, DHL si přesto naúčtovalo těch 490 korun výpalného, plus samozřejmě DHP. Takže doplatek asi 1060 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

som v tomto novy a chystam sa kupovat hodinky, je velka pravdepodobnost, ze budem kupovat zo zahranicia. Rozmyslam nad obchodom skywatches.com.sg. 

Staci si tie hodinky zabalit najlacnejsim sposobom (bezplatnym) bez krabice, alebo radsej priplatit 5$ aj za krabicu? Zvysim tym sance, ze ma colnici neodhalia?

Dakujem za odpoved

Ahoj,stačí bez krabice.Je to potom v papierovej krabicke zafoliovane(skywatches).Vyplnené polystyrenovymi gulickami,s dvoma knižkami,manual a záručná karta.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, zrovna bych rád objednal Seiko SNZG15J ze skywatches.com.sg. Mám pár dotazů. První je ohledně krabičky. Je tam možnost příplatku za 5 dolarů aby mi je poslali v krabičce. Tím se myslí originální Seiko krabička s tím polštářkem? V případě bez krabičky to bude jen nějaká jejich krabička, nebo bublinková obálka? :D 

Taky bych se rád zeptal, na kolik mě tedy přesněji vyjdou? Jsem ohledně hodinek nováček a taky bych rád vůbec poprvé objednal hodinky ze zahraničí. Případně bych rád věděl, zda se to vyplatí vůbec ze zahraničí kupovat.

Děkuji za případné rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě krabičky za 5 USD navíc dostaneš ve Skywatches (u levných hodinek) následující balení. U Skywatches nebo Creationwatches se kupovat určitě vyplatí. Zaplatíš (kartou nebo paypalem), to co chtějí v eshopu a pak ještě případně celníkům cca 500 Kč manipulační poplatek a DPH ve výši 21% z ceny hodinek. Což nemusí proběhnout vždy, pokud máš štěstí.

post-36225-0-47079100-1439369447_thumb.jpg

post-36225-0-26606300-1439369479_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě krabičky za 5 USD navíc dostaneš ve Skywatches (u levných hodinek) následující balení. U Skywatches nebo Creationwatches se kupovat určitě vyplatí. Zaplatíš (kartou nebo paypalem), to co chtějí v eshopu a pak ještě případně celníkům cca 500 Kč manipulační poplatek a DPH ve výši 21% z ceny hodinek. Což nemusí proběhnout vždy, pokud máš štěstí.

attachicon.gif004.jpg

attachicon.gif005.jpg

Ahoj dobre nafoceno a kdyz nedam krabicku za 5USD tak to prijde jak diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já objednával před cca 14ti dny z Creationwatches a naprostá spokojenost. Za necelé 3dny hodinky v Brně na celnici, vyplnil jsem DHLce eformulář a přiložil k němu fakturu, která byla samozřejmě na 42dolarů  :)  a druhý den to dovezli proclené. DHL 490kč poplatek za proclení + DPH za 220kč. Prošlo to bez cla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...