Přejít na obsah

Jak je to s placením cla a dph při dovozu hodinek?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 951
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chci si koupit na jomashopu hodinky, i s poštou za 315 USD.

Vyplatíte se to vůbec když zaplatím clo a  dph? Je nějaká šance že to platit nebudu?

Ty hodinky u nás stojí 25.000,-

Vzhledem k tomu, že po zaplacení cla a DPH budeš atakovat hranici 9K, tak oproti 25k se to určitě vyplatí. Šance, že to nechytí celnice tu sice je, ale velmi malá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit na jomashopu hodinky, i s poštou za 315 USD.

Vyplatíte se to vůbec když zaplatím clo a  dph? Je nějaká šance že to platit nebudu?

Ty hodinky u nás stojí 25.000,-

Dobrej exot. Nejdřív čti, pak piš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chtěl jsem se ještě zeptat jestli někdo nemáte v poslední době zkušenost se zasíláním z watcheszon.cz,četl jsem že v minulosti k nám nezasílali..A jestli ma vůbec cenu se připravovat o box na hodinky,když je pravděpodobnost neproclení minimální..Děkuji

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chtěl jsem se ještě zeptat jestli někdo nemáte v poslední době zkušenost se zasíláním z watcheszon.cz,četl jsem že v minulosti k nám nezasílali..A jestli ma vůbec cenu se připravovat o box na hodinky,když je pravděpodobnost neproclení minimální..Děkuji

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Proč by nezasílali? Pravděpodobnost, že nebudeš platit je tak 50:50. Pokud si ale připlatíš cca 10 dolarů za službu "Duty Free Shipment to EEA", pošlou Ti to ze skladu z Německa nebo z Británie, takže neplatíš žádné další poplatky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info..Takže jestli počítám dobře,cena hodinek na shopu cca 6500,- na naše+ přičtu DPH,clo a poplatky a jsem na 8000,-(jestli se nepletu?)Cena u nás 11500,-Tak za mě pořád dobrý,sice hranový ale jdu do toho..Jen nevím jestli má cenu nebrat krabičku na hodinky,když pravděpodobnost že to neproclijou je skoro nula..To bych si nechal poradit od vas jestli můžu?

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste posledni verze,vzit to pres mailboxde.cz,protoze na watcheszon nabizi sluzbu,ze si to preposlou sami a vyhnete se dph a clu jak tu uz zaznelo v minulosti..Ale otazka je,co kdyz to neklapne,zbozi dojde na mailboxde.cz a po nich budou chtit dph a clo..Samozrejme by jim to clovek zaplatil ale problem je v tom ze oni prave k vuli tomuhle neprijimaji baliky mimo EU..

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste posledni verze,vzit to pres mailboxde.cz,protoze na watcheszon nabizi sluzbu,ze si to preposlou sami a vyhnete se dph a clu jak tu uz zaznelo v minulosti..Ale otazka je,co kdyz to neklapne,zbozi dojde na mailboxde.cz a po nich budou chtit dph a clo..Samozrejme by jim to clovek zaplatil ale problem je v tom ze oni prave k vuli tomuhle neprijimaji baliky mimo EU..

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Cesta by to byla, pokud by byl problém s mailboxde můžeš zkusit poslat i do Anglie (viz např. https://www.nakupyvanglii.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si z jomashopu objednal Certina DS Cascadeur. Nechal jsem je poslat přes kamarádového známeho z Kansasu. Zajímá mne jestli když to posílá soukromá osoba z USA k nám, jestli když uvede cenu hodinek k pojištění zásilky, jestli by se platilo clo a dph? Názory?

Jestli ano, tak to risknu a zásilku podhodnotíme na cenu nějakých spare parts a budu doufat že se balíček neztratí

Upraveno uživatelem Jaromír Sýkora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si z jomashopu objednal Certina DS Cascadeur. Nechal jsem je poslat přes kamarádového známeho z Kansasu. Zajímá mne jestli když to posílá soukromá osoba z USA k nám, jestli když uvede cenu hodinek k pojištění zásilky, jestli by se platilo clo a dph? Názory?

Jestli ano, tak to risknu a zásilku podhodnotíme na cenu nějakých spare parts a budu doufat že se balíček neztratí

Pokud budou mít pochybnosti, mohou zásilku otevřít a zadržet až do úplného zaplacení vyměřeného cla. Samozřejmě z ceny, kterou oni uznají po internetové rešerši za vhodnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si z jomashopu objednal Certina DS Cascadeur. Nechal jsem je poslat přes kamarádového známeho z Kansasu. Zajímá mne jestli když to posílá soukromá osoba z USA k nám, jestli když uvede cenu hodinek k pojištění zásilky, jestli by se platilo clo a dph? Názory?

Jestli ano, tak to risknu a zásilku podhodnotíme na cenu nějakých spare parts a budu doufat že se balíček neztratí

bych chtěl nesměle podotknout, že i celníci občas umí číst na fórech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...