Přejít na obsah

Jak je to s placením cla a dph při dovozu hodinek?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 951
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, jo, potvrzuji a vzpomínám na svoje vlákno, kde jsem jako návod prezentoval nákup hodinek v zahraničí i s kompletním trackingem. A hodinky jsem měl během 3 dnů na ruce :)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/78116-seiko-srp563k1-cesta-domů-návod-k-nákupu-mimo-eu

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to s tím čtením není tak horké. Celníci, alespoň ti obyčejní v práci nesmějí, doma na to prdí. Ale to,co se děje všichni dobře ví. Alibaba, Aliexpress atd... Jsem s nimi v každodenním styku. (Celní sklad pro automotive).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to s tím čtením není tak horké. Celníci, alespoň ti obyčejní v práci nesmějí, doma na to prdí. Ale to,co se děje všichni dobře ví. Alibaba, Aliexpress atd... Jsem s nimi v každodenním styku. (Celní sklad pro automotive).

Pleteš se, mají pátrací skupiny a ty se v tom vrtají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdar,

nejak se v tom ceniku DHL ztracim, jejich nazvy sluzeb si neumim priřadit. Vite prosim nekdo, kolik je castka pro DHL za zprostredkovani celniho odbaveni? (klasika hodinky z USA za 15k)

Koukal sem zpatky do vlakna tady a nejak sem to asi prehlidl. Nekolikrat se opakuje "vypalne" pro DHL, ale castku sem nevidel. Idealne v posledni dobe.

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

nejak se v tom ceniku DHL ztracim, jejich nazvy sluzeb si neumim priřadit. Vite prosim nekdo, kolik je castka pro DHL za zprostredkovani celniho odbaveni? (klasika hodinky z USA za 15k)

Koukal sem zpatky do vlakna tady a nejak sem to asi prehlidl. Nekolikrat se opakuje "vypalne" pro DHL, ale castku sem nevidel. Idealne v posledni dobe.

Dekuji

Cca 500-550 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci!

Zmatla mne polozka v ceniku "Standardni celni odbaveni" - zdarma. A ono je to "Zajisteni platby celnich poplatku". 

Edit: Zena totiz nakoupila hodinky na ebayi v UK a prislo to z USA.  :frusty:

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta by to byla, pokud by byl problém s mailboxde můžeš zkusit poslat i do Anglie (viz např. https://www.nakupyvanglii.cz)

to ale asi nic neřeší:  http://www.nakupyvanglii.cz/how_it_works.php   .....zásilky, jejichž původ je z Číny, Hong Kongu, Singapuru, USA nebo jiných zemí, které nejsou členy EU, nebudou od doručujícich kurýrů převzaty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtěl bych si objednat hodinky přímo od Ballu z jejich eshopu.

Hodinky jsou momentálně v předprodeji za cca 26kkč, problém je, že až přijdou bude už cena na eshopu 50kkč.

Bude celníkům stačit faktura, popř. výpis z účtu, nebo DPH vypočítají podle toho co najdou na netu?

Díky.

Upraveno uživatelem Samby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtěl bych si objednat hodinky přímo od Ballu z jejich eshopu.

Hodinky jsou momentálně v předprodeji za cca 26kkč, problém je, že až přijdou bude už cena na eshopu 50kkč.

Bude celníkům stačit faktura, popř. výpis z účtu, nebo DPH vypočítají podle toho co najdou na netu?

Díky.

Bude stačit faktura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...