Přejít na obsah

Novinka od červeného rotoru


Snow

Doporučené příspěvky

Nový model Oris Meistertaucher v designu Oris Carlos Coste, zdařilé, soudkovité pouzdro sice zůstalo, ale barevné sladění se mi líbí víc,vypadá tak o mnoho lépe než předcházející typ, nehledě na to, že kufírek bude príma :) .

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kufírek fakt nepřidá, mám jich doma od různejch zařízení několik a už si je pletu co kam patří....

neni vice foto a info?na strankach oris jsem nic nenasel a na koscomu pisou o carlos costa pouze toto-Zde můžete přidat Váš komentář k tomuto zboží:

 

vložit nový komentář

Nadpis: *

Jméno:

E-mail:

Text: *

 

 

28.11.2007 11:27

!!! VYPRODÁNO !!!

 

KOSCOM

 

Velice se omlouváme, ale tento model je již beznadějně vyprodán.

Reagovat

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový model Oris Meistertaucher v designu Oris Carlos Coste, zdařilé, soudkovité pouzdro sice zůstalo, ale barevné sladění se mi líbí víc,vypadá tak o mnoho lépe než předcházející typ, nehledě na to, že kufírek bude príma :) .

Ty Orisky jsou fakt pěkný. Ale já zatím nepřekousl ten tvar pouzdra typický pro Oris. Když jsem kupoval divery, tak jsem se byl několikrát podívat i na Oriskách, ale ten pocit jsem nepřekonal, prostě se mi to nelíbí. Ale tento ciferník je skvělej. "Kufírek" (to je ale hrozný slovo, co?) taky.

 

A ještě mi na Oriskách vadí jedna věc, všeobecně známá: uchycení řemene k pouzdru. Vzhledem k tomu systému jsi odkázán jen na produkci Orisu, což by mi vadilo, dost. To je asi důvod, proč bych si Orisky nekoupil, i kdyby se mi začlo líbit to soudkovité pouzdro.

 

marsh65: jako že by sis pletl kufr od Orisek s kufrem od vrtačky a od sbíječky? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já zatím nepřekousl ten tvar pouzdra typický pro Oris. Když jsem kupoval divery, tak jsem se byl několikrát podívat i na Oriskách, ale ten pocit jsem nepřekonal, prostě se mi to nelíbí. Ale tento ciferník je skvělej. "Kufírek" (to je ale hrozný slovo, co?) taky.

 

A ještě mi na Oriskách vadí jedna věc, všeobecně známá: uchycení řemene k pouzdru. Vzhledem k tomu systému jsi odkázán jen na produkci Orisu, což by mi vadilo, dost.

 

marsh65: jako že by sis pletl kufr od Orisek s kufrem od vrtačky a od sbíječky? :D

 

Pouzdro se mi naopak líbí, dělá hodinky robustní, a to mám rád .

 

Řemen je u mě zase v poho, protože preferuji originální tahy, a to i v druhém slova smyslu :D .

 

Podle večerních příspěvků měl zřejmě pan kolega Marsh65 asi těžký den, byly docela kousavé :D .

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvar pouzdra právě děla Orisky tak zajímavými. Navíc perfektně sedí na ruce (i díky tomu charakteristickému uchycení tahu). Zkoušel jsem mnoho diver's hodinek, ale žádně mi tak perfektně neseděly na ruce, jako právě Oris. A designově považuji Oris za jedny z nejosobitějších diver's hodinek, ze všech značek, které znám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Orisky jsou fakt pěkný. Ale já zatím nepřekousl ten tvar pouzdra typický pro Oris. Když jsem kupoval divery, tak jsem se byl několikrát podívat i na Oriskách, ale ten pocit jsem nepřekonal, prostě se mi to nelíbí. Ale tento ciferník je skvělej. "Kufírek" (to je ale hrozný slovo, co?) taky.

 

A ještě mi na Oriskách vadí jedna věc, všeobecně známá: uchycení řemene k pouzdru. Vzhledem k tomu systému jsi odkázán jen na produkci Orisu, což by mi vadilo, dost. To je asi důvod, proč bych si Orisky nekoupil, i kdyby se mi začlo líbit to soudkovité pouzdro.

 

marsh65: jako že by sis pletl kufr od Orisek s kufrem od vrtačky a od sbíječky? :D

 

Neboj se toho pouzdra ;) Ten soudek od Oris mi sedí na ruce nejlépe, ze všech mých sportovních hodinek.

 

A ohledně toho uchycení, to už tu zaznělo mnohokrát a já to, abych byl upřímný, naprosto nechápu.

Na potápěčské hodinky patří tah či kaučuk.

A když tah, tak originální, ne? Přeci si tam nebudeš dávat jiný, ne?

A kaučuk dává Oris k hodinkám zdarma jako druhý řemínek. Tak proč bych kupoval nějaký neznačkový?

Oris TT1 mám rok a půl a zatím mě nikdy nenapadlo přemýšlet, že bych je posadil na něco neoriginálního...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj se toho pouzdra ;) Ten soudek od Oris mi sedí na ruce nejlépe, ze všech mých sportovních hodinek.

 

A ohledně toho uchycení, to už tu zaznělo mnohokrát a já to, abych byl upřímný, naprosto nechápu.

Na potápěčské hodinky patří tah či kaučuk.

A když tah, tak originální, ne? Přeci si tam nebudeš dávat jiný, ne?

A kaučuk dává Oris k hodinkám zdarma jako druhý řemínek. Tak proč bych kupoval nějaký neznačkový?

Oris TT1 mám rok a půl a zatím mě nikdy nenapadlo přemýšlet, že bych je posadil na něco neoriginálního...

oris sedi i na me tlapičce jak ulité,maj svuj osobity desing a jsou prostě in a basta :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj se toho pouzdra ;) Ten soudek od Oris mi sedí na ruce nejlépe, ze všech mých sportovních hodinek.

 

A ohledně toho uchycení, to už tu zaznělo mnohokrát a já to, abych byl upřímný, naprosto nechápu.

Na potápěčské hodinky patří tah či kaučuk.

A když tah, tak originální, ne? Přeci si tam nebudeš dávat jiný, ne?

A kaučuk dává Oris k hodinkám zdarma jako druhý řemínek. Tak proč bych kupoval nějaký neznačkový?

Oris TT1 mám rok a půl a zatím mě nikdy nenapadlo přemýšlet, že bych je posadil na něco neoriginálního...

Já vám kluci všem věřím, že ten soudek skvěle sedí na ruce, já nikdy nepsal, že by měly sedět blbě, já jen psal, že se mi nelíbí.

 

Potápěčské hodinky používám jako takové na tahání. A možná ti teda budu připadat zvrhle, ale velmi často je nosím na kůži. (Teď inspirován fotkami od spiderera, to jsou převážně Samuraie na kůži) Je mi to prostě pohodlné. A to by na těch Oriskách šlo blbě. To je jediný důvod, proč proti nic "brojím". Ale na svou obranu bych tě poprosil, aby ses podíval, co jsem napsal. Já jsem nenapsal, že to uchycení stojí za prd, ale napsal jsem, že MNĚ vadí... Což je rozdíl. Jen jsem vyjádřil svůj názor, nechtěl jsem nic pomlouvat jako třídu.

 

Na tvou větu, že "Na potápěčské hodinky patří tah či kaučuk." nemám odpověď. Ano, možná teoreticky ano, ale já nevidím důvod, proč je nenosit i na té kůži, kterou mám rád. (Teda, jak kdy, mám různá období: období kožené, období kovové a v neposlední řadě období kaučukové(Fortis)/carbonové(Seiko))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Nový model Oris Meistertaucher v designu Oris Carlos Coste, zdařilé, soudkovité pouzdro sice zůstalo, ale barevné sladění se mi líbí víc,vypadá tak o mnoho lépe než předcházející typ, nehledě na to, že kufírek bude príma :) .

 

zp_regulateur_meisertaucher308.jpg

 

oris_regulatur_meistertaucher2411.jpg

 

Zajimavy model, ale ten stary model Costa chronograph se mi libil vic, nez tento Regulateur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...