Přejít na obsah

Želvy vs Samurai


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zacni na monsteroch, potom 007, turtle, samurai, sumo, shogun a potom mm300 atd... Vsetky su fajn a nie je problem ich kupit/predat. A hned ked kupis prve, mozes frflat a mudrovat vo vsetkych Seiko vlaknach :-)

To není špatný nápad, ale rád bych nové hodinky. Monstra v klasickém zbarvení už nejsou k dispozici. Navíc, skx jsem tak nějak oželel, rovnou bych chtěl jít do želv/samurajů. No a MM, to je asi jen sen, bohužel nejsem tak majetný a v budoucnu to asi nebude o moc lepší... Každopádně, díky za příspěvek  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

monsteroch, potom 007, turtle,

vyhozené pachy..........samurai,sumo ...................MM300

Blbost ;-)

Já měl monstra jako první Seika.. A dodnes jsem je koupil třikrát... A mít je musím pořád. Ani suma ani samuraje mi nechybí a to jsem se za těch osm let už posunul o kousek dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se tu občas monstra sehnat z místní inzerce v dobrém stavu a vůbec bych se toho nebál. Když zjistíš že to byl krok vedle, s minimální ztrátou je tu opět prodas. Vůbec bych tento nápad nezatracoval.

Monstra jsem měl v hledáčku taky, nicméně, teď se rozhoduji právě mezi želvama a samuraji. Zdejší inzerci nezatracuju, ale chtěl bych teď nové hodinky. Později určitě zavítám i tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je výběr jen mezi těmato dvěma, pak určitě samuraie. Želvy se mi jednak nelíbí, ale samuraie de dají i na menší ruce, což dle mého želvy nikoliv. A navíc prostě vypadají mnohem líp:-)

Díky za názor! Zatím se kloním k želvám. Pokud se ale ukáže, že jsou na mě příliš velké a vypadal bych v nich směšně, tak si vezmu samuraie. Jak píšeš, menší ruka lépe snese samuraie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi menší ruku než ty a nemám s želvama problém. Jak to vypadá pro druhé neřeš,ale jak to vidíš ty a jak to sedí na ruce při pohybu tobě.

Samuraie jsou fajn,nemám dlouhodobý poznatek,ale jestli se nesrovnáš s želvama,tak nejsou o moc lepší ani ty. A pak bych dal šanci SKX určitě na ně koukni.Tak asi můj pohled,dobŕe vyber a pochlub se ;-)

Každopádně Seiko jsi trefil nejlépe :-))

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi menší ruku než ty a nemám s želvama problém. Jak to vypadá pro druhé neřeš,ale jak to vidíš ty a jak to sedí na ruce při pohybu tobě.

Samuraie jsou fajn,nemám dlouhodobý poznatek,ale jestli se nesrovnáš s želvama,tak nejsou o moc lepší ani ty. A pak bych dal šanci SKX určitě na ně koukni.Tak asi můj pohled,dobŕe vyber a pochlub se ;-)

Každopádně Seiko jsi trefil nejlépe :-))

Díky za příspěvek, to jsem potřeboval slyšet :). Jasně že se pochlubím :) Hned po Velikonocích zajdu Helveti, vyzkouším co se dá, nechám uležet týden a jdu do hodinek - podle toho, jak na mě zapůsobí. Zatím jsem teda pro želvy, nejspíš černé s potenciálem modu na DD s AR a keramikou, jako shewcza - ty hodinky vypadají famózně. 

Taky si myslím; je to super značka. Sice to nejsou švýcary, ale světu hodinek toho dali tihle japončíci hodně. A mají i svoji duši, jestli to tak můžu říct :) A za ty prachy hodně muziky.

SKX přijdou časem, nebo 5 (aby si splnil povinost vlastnit pepsiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Co se týče velikostí, Samuraie jsem prodal, protože mi byly na tahu moc velké. Želvy na gumě dvakrát nevěřícně vyzkoušel před koupí, a teď nosím naprosto v pohodě jako upgrade Skx013 :D

 

Edit: Jako univerzály mám SARBy, ale jestli nutně potřebuješ univerzální divery, a máš na ně ruku, Samuraie asi projdou líp, než želví retroingot.

Upraveno uživatelem chose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Ahoj, promiň za pozdní odpověď. Snad ještě pro Tebe bude aktuální...

 

Vybral jsem si želvy. Černé želvy :-). Zkoušel jsem i samuraje, ale tak nějak mi byly blíž Želvy. A musím říct, že nelituji! Jsou pohodlné a dobře vypadají. Ale upřímně, měl jsem zaostřeno i na edici Save the Ocean (též želvy) - i tak jsem vděčný za černé, jsou univerzálnější, ale hlavně, už jsou na ruce. I Samuraje si zaslouží šanci, ale spíš v té původní, starší, verzi. Navíc se mi zdály ku podivu větší a v daný okamžik míň foremné. 

 

Jak říkáš, spoj to s návštěvou Helveti! To je nejlepší způsob, jak si ověřit, zda ti sednou spíš želvy, nebo samuraje. Jirka je fajn chlap a určitě se líp rozhodneš po tom, co budeš mít oboje hodinky na ruce. Já osobně věřím, že si časem pořídím i ty Samuraje :-D

 

 

Ahoj,

 

už si nějaké pořídil? Řeším už několik týdnů stejné dilema. Aktuálně jen čekám, kdy nějakou služební cestu spojím s návštěvou Helveti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...