Jump to content

Želvy vs Samurai

Recommended Posts

Zacni na monsteroch, potom 007, turtle, samurai, sumo, shogun a potom mm300 atd... Vsetky su fajn a nie je problem ich kupit/predat. A hned ked kupis prve, mozes frflat a mudrovat vo vsetkych Seiko vlaknach :-)

• Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zacni na monsteroch, potom 007, turtle, samurai, sumo, shogun a potom mm300 atd... Vsetky su fajn a nie je problem ich kupit/predat. A hned ked kupis prve, mozes frflat a mudrovat vo vsetkych Seiko vlaknach :-)

To není špatný nápad, ale rád bych nové hodinky. Monstra v klasickém zbarvení už nejsou k dispozici. Navíc, skx jsem tak nějak oželel, rovnou bych chtěl jít do želv/samurajů. No a MM, to je asi jen sen, bohužel nejsem tak majetný a v budoucnu to asi nebude o moc lepší... Každopádně, díky za příspěvek  :)

Dají se tu občas monstra sehnat z místní inzerce v dobrém stavu a vůbec bych se toho nebál. Když zjistíš že to byl krok vedle, s minimální ztrátou je tu opět prodas. Vůbec bych tento nápad nezatracoval.

monsteroch, potom 007, turtle,

vyhozené pachy..........samurai,sumo ...................MM300

Blbost ;-)

Já měl monstra jako první Seika.. A dodnes jsem je koupil třikrát... A mít je musím pořád. Ani suma ani samuraje mi nechybí a to jsem se za těch osm let už posunul o kousek dál.

Blbost ;-)

Já měl monstra jako první Seika.. A dodnes jsem je koupil třikrát... A mít je musím pořád. Ani suma ani samuraje mi nechybí a to jsem se za těch osm let už posunul o kousek dál.

a otom to je

Dají se tu občas monstra sehnat z místní inzerce v dobrém stavu a vůbec bych se toho nebál. Když zjistíš že to byl krok vedle, s minimální ztrátou je tu opět prodas. Vůbec bych tento nápad nezatracoval.

Monstra jsem měl v hledáčku taky, nicméně, teď se rozhoduji právě mezi želvama a samuraji. Zdejší inzerci nezatracuju, ale chtěl bych teď nové hodinky. Později určitě zavítám i tam.

Pokud je výběr jen mezi těmato dvěma, pak určitě samuraie. Želvy se mi jednak nelíbí, ale samuraie de dají i na menší ruce, což dle mého želvy nikoliv. A navíc prostě vypadají mnohem líp:-)

Díky za názor! Zatím se kloním k želvám. Pokud se ale ukáže, že jsou na mě příliš velké a vypadal bych v nich směšně, tak si vezmu samuraie. Jak píšeš, menší ruka lépe snese samuraie. 

Mám asi menší ruku než ty a nemám s želvama problém. Jak to vypadá pro druhé neřeš,ale jak to vidíš ty a jak to sedí na ruce při pohybu tobě.

Samuraie jsou fajn,nemám dlouhodobý poznatek,ale jestli se nesrovnáš s želvama,tak nejsou o moc lepší ani ty. A pak bych dal šanci SKX určitě na ně koukni.Tak asi můj pohled,dobŕe vyber a pochlub se ;-)

Každopádně Seiko jsi trefil nejlépe :-))

Edited by DavidLC

Mám asi menší ruku než ty a nemám s želvama problém. Jak to vypadá pro druhé neřeš,ale jak to vidíš ty a jak to sedí na ruce při pohybu tobě.

Samuraie jsou fajn,nemám dlouhodobý poznatek,ale jestli se nesrovnáš s želvama,tak nejsou o moc lepší ani ty. A pak bych dal šanci SKX určitě na ně koukni.Tak asi můj pohled,dobŕe vyber a pochlub se ;-)

Každopádně Seiko jsi trefil nejlépe :-))

Díky za příspěvek, to jsem potřeboval slyšet :). Jasně že se pochlubím :) Hned po Velikonocích zajdu Helveti, vyzkouším co se dá, nechám uležet týden a jdu do hodinek - podle toho, jak na mě zapůsobí. Zatím jsem teda pro želvy, nejspíš černé s potenciálem modu na DD s AR a keramikou, jako shewcza - ty hodinky vypadají famózně. 

Taky si myslím; je to super značka. Sice to nejsou švýcary, ale světu hodinek toho dali tihle japončíci hodně. A mají i svoji duši, jestli to tak můžu říct :) A za ty prachy hodně muziky.

SKX přijdou časem, nebo 5 (aby si splnil povinost vlastnit pepsiny :)

• 2 weeks later...

Co se týče velikostí, Samuraie jsem prodal, protože mi byly na tahu moc velké. Želvy na gumě dvakrát nevěřícně vyzkoušel před koupí, a teď nosím naprosto v pohodě jako upgrade Skx013 :D

Edit: Jako univerzály mám SARBy, ale jestli nutně potřebuješ univerzální divery, a máš na ně ruku, Samuraie asi projdou líp, než želví retroingot.

Edited by chose

• 2 months later...

Ahoj,

už si nějaké pořídil? Řeším už několik týdnů stejné dilema. Aktuálně jen čekám, kdy nějakou služební cestu spojím s návštěvou Helveti.

• 3 weeks later...

Ahoj, promiň za pozdní odpověď. Snad ještě pro Tebe bude aktuální...

Vybral jsem si želvy. Černé želvy :-). Zkoušel jsem i samuraje, ale tak nějak mi byly blíž Želvy. A musím říct, že nelituji! Jsou pohodlné a dobře vypadají. Ale upřímně, měl jsem zaostřeno i na edici Save the Ocean (též želvy) - i tak jsem vděčný za černé, jsou univerzálnější, ale hlavně, už jsou na ruce. I Samuraje si zaslouží šanci, ale spíš v té původní, starší, verzi. Navíc se mi zdály ku podivu větší a v daný okamžik míň foremné. 

Jak říkáš, spoj to s návštěvou Helveti! To je nejlepší způsob, jak si ověřit, zda ti sednou spíš želvy, nebo samuraje. Jirka je fajn chlap a určitě se líp rozhodneš po tom, co budeš mít oboje hodinky na ruce. Já osobně věřím, že si časem pořídím i ty Samuraje :-D

Ahoj,

už si nějaké pořídil? Řeším už několik týdnů stejné dilema. Aktuálně jen čekám, kdy nějakou služební cestu spojím s návštěvou Helveti.

• 7 months later...