Přejít na obsah

Certina DS PH200m


Patek Krejčík

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na trhu budou opravdu říjen-listopad. Pokud někde píšou už půl roku (Helveti) "dodání do 14 dnů", je to nesmysl. Myslím, že 5 min po tom, co do prodejny dorazí mi zavolají :) Udělám nějaký fotky na ruce, pokud budou minimálně tak hezký jako z obrázků, beru je. BTW všimli jste si tý ukrutný krabičky ve který se budou prodávat ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ted nejakej rozpolcenej..  Mam dosti chabej rozpocet - cca 15 litru, vice ted do hodinek davat nechci. Koukam porad do prodeje, sem tam me to chytne a premyslim nad nejakym vintage kouskem, ale tech 34,35,36mm je proste malo, zatim jsem do tohoto nedorostl :) Lakaji me Squale (ted v inzerci, ty cerny), pak porad koukam a premyslim nad Vratislavia Conceptum ( https://vratislavia-watches.com/language/en/1918-2018-anniversary/ ), o firme a kvalite nic nevim, jen na ty hodinky porad cucim a proste se mi libi i pres tu grafiku navic kvuli vyroci. Taky uz nekolik let se porad vracim k Certine a k jejich potapkam s precidrive quartzem.. Do toho porad premyslim, jestli nepridat a nevzit nekde jety Oris 65 ve vel. 40mm a ted jsem objevil tyhle retro Certiny.. Ja uz fakt nevim  :huh:  :D  Trosku mi u nich vadi ta velikost, v podstate 43mm.. To jsou docela hovada, luneta je hodne mohutna, asi to chce zkouknout nazivo.. Myslite, ze pujdou na remenu i ke kosili nebo to je blbost? 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, ze je mohli udelat 38-40mm, na to, ze to jsou jakoze vintazky. A nebo dvoje velikosti, treba 39mm a tech 43mm. Podobne to udelalo Rado s Captain Cook. Tam to je tusim 40mm a 45mm nebo tak nejak. Mimochodem, ty jsou taky dost dobre, ale cenove trosku vejs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby jsme se pobavili, po rozhovoru s prodejcem z Helveti se na tyto hodinky můžeme těšit až tak v prosinci. Certina nestíhá zájem předčil očekávání. Chronobundus je hrozná věc. Doufám že do tý doby můj zájem nevychladne... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak aby jsme se pobavili, po rozhovoru s prodejcem z Helveti se na tyto hodinky můžeme těšit až tak v prosinci. Certina nestíhá zájem předčil očekávání. Chronobundus je hrozná věc. Doufám že do tý doby můj zájem nevychladne... :frusty:

 

Rozumím frustraci.. sám bych zrovna tyhle hodinky rád nosil. Ale Certina nám je holt pořád neposlala. Věřím, že vydržíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak mi v pátek dorazila informace od JK, že mají exemplář na prohlídu. Ale dostanu se tam až ve čtvrtek. Jsem zvědav. Už se mi párkráte stalo, že z nadšení na fotkách nebylo nic, když jsem je dal na ruku.. Takže jak budu mít za sebou prohlídku, dám nějaký fotky a hlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak trochu se zpožděním ale přeci. Návštěva u JK proběhla. Jako vždy se jednalo o přijemný zážitek. Milá a vstřícná obsluha.
Občas se stane, že hodinky, který zaujmou na fotkách jsou ve skutečnosti nezábavný, Tyhle Certiny jsem z obrázku znal dlouho, takže očekávání byla veliká. Začnu krabičkou. Na tý je poznat, že Certinu tyhle hodinky asi fakt bavilo navrhnout a vyrobit. Jsou to hračičkové. Zapomeňte na nudný krabice, tohle je potápěčskej tool kuft.
Hodinky splnily očekávání. Dal jsem je na ruku a už tam zůstaly ( po zaplacení :) )Někoho děsí velikost, ale protože jsem od Certiny měl SD Action 200M ve stejný velikosti, není to žádnej šok. Sedí a nosí se dobře. Vintážní vzhled a precizní zpracování, co si více přát. Jediný, co stále nechápu je, jak je možný, že za ty peníze je možný dodat tak fajnovou hodinku. No a pro porovnávače jsem přidal i srovnání s Můnama.

 

Konec hlášení

 

 

post-34671-0-88860700-1545166241_thumb.jpg

post-34671-0-11382800-1545166254_thumb.jpg

post-34671-0-40133200-1545166264_thumb.jpg

post-34671-0-00692900-1545166277_thumb.jpg

post-34671-0-18966300-1545166295_thumb.jpg

post-34671-0-33120100-1545166311_thumb.jpg

post-34671-0-65592700-1545166334_thumb.jpg

post-34671-0-81423000-1545166344_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...