Přejít na obsah

Certina DS PH200m


Patek Krejčík

Doporučené příspěvky

Mně se taky moc líbí, škoda jen že nejsou o chlup menší. I když úplně nemusím na hodinkách celočervený vteřinovky (evokuje to ve mně takový ty levný indický HMTčka apod.), tak tady mi to ani tolik nevadí. Pěkně to oživuje ten černobílej cifr.

Nevíte kolik je lug width? Pamatuju si, že na Action Diverech jsem měl 21 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na hodinkách je skutečně hesalit. Je to dobře vidět na srovnávačce s můnama. Rozteč nožek je u těchto hodinek 20.

Už jsem je dal i na NATO, takže porovnejte. 

Cena je 18.590,- a z toho jsem dostal 15% slevu. Takže hodinky za 15..

Další věc, kterou jsem nezmínil je rezerva chodu. Stroj Powermatic umí 80h. Pokud bych neměl winder, v pátek je sundám a v pondělí půjdou. 

Pokud by jste chtěli nějaký dallší fotky nebo info, rád dodám.

post-34671-0-78090100-1545209792_thumb.jpg

post-34671-0-18051900-1545209802_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměřil jsem to přesně, ale pokud tě to uklidní, za těch 14 dní, co je mám jdou přesněji než hodinky s 2824 (2500) . Strojek má méně kmitů než třeba 2824, ale je dobře vyladěnej.. Na vibrograf se teď nedostanu, ale zkusim to změřit přesněji na 24h. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybka, opraveno. O hesalitu víme, ale v popisku nám to ulítlo (v parametrech to bylo správně). Díky za upozornění. 

Jinak skladem aktuálně 5ks. 

 

18,5, tygre https://www.helveti.cz/certina-c0364071605000 cemu ale nerozumim, predtim se psalo, ze sklo je hesalit, ted najednou safir, wtf?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem je vcera zkusil. Za tu cenu jsou fantasticky. Velikost OK (luneta by mohla byt krapanek uzsi - pusobej vetsi nez moony). Zpracovani fajn. Remem luxusni. Baleni mimoradny. Jiskra ale nepreskocila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi na nich neco nesedi. Dival jsem se na ne nazivo a jak pise Kid_A, jiskra uplne nepreskocila. Nevim cim to je. Sam bych preferoval, kdyby byly mensi. Mozna me tam stve ta cervena vterinovka, mohla mit jen cervenou spicku, nebo bohate staci ten cervenej kriz na cifru. Nevim, proste papirove i na obrazku vsechno sedi, ale v realu to nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...