Přejít na obsah

Certina DS PH200m


Patek Krejčík

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, to se asi ukáže časem, jak moc to drží. Já mám informaci takovou, že pokud ty plastový díly časem vodejdou, je to prakticky na výměnu komplet strojku. Třeba Mido a Hamilton, pokud vím, v tomhle strojku maj zmiňovaný díly normálně kovový, takže předpokládám, že tam ta životnost bude vyšší. A že je to swiss made? Hm :-)

Jo jako chápu. Byl bych taky radši za kovové díly, ale jsem pouze spotřebitel a ne konstruktér strojků :) já osobně žádné Certiny zatím nemám, ale od koupě by mě ten strojek neodradil.

 

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jako chápu. Byl bych taky radši za kovové díly, ale jsem pouze spotřebitel a ne konstruktér strojků :) já osobně žádné Certiny zatím nemám, ale od koupě by mě ten strojek neodradil.

 

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

 To je v pořádku, chápu to. Abych se přiznal, tak pro mě tohle zjištění bylo poměrně trpký a zklamalo mě to, protože jinak těm hodinkám nebylo co vytknout. Třeba to bude držet roky a problémy nebudou, já si jen myslím, že to tam prostě nemá co dělat. Ale to je pouze můj názor, kterej samozřejmě nikomu necpu. Jsou to krásný hodinky a obecně jedna z nejpovedenějších reedic, co jsem měl v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Chlapi, prvni edice - hlinikova luneta a hesalit.....na jakem je nosite remenu nebo tahu? Nejlip vypadaji na origo hnede kuzi, ale to nemuzou do vody. Perfektně vypadaji na origo nato, ale to neni videt zelva na dynku 🤦🏼‍♂️. Cerna guma zase utlumi ciselnik....... Sakra. Na co je mam dat?! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, moco napsal:

Dej je na ruku, neřeš a užívej si je! 

PS: jinak moje rada zní Jubilee

56852950_2018727585103477_6714816402769012835_n.jpg

ad8847b7-5243-456b-8343-5bfa8fe9e841.jpeg

Vypadaji na tahu dobre. Je "haevy duty"?  Jako, jestli ma.plny koncovky, nebo jen"ohnute". Jak tam pasoval a sel nasadit?  Ja je nosim. Casto na kuzi, ale hledam nahradu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Delawer napsal:

Vypadaji na tahu dobre. Je "haevy duty"?  Jako, jestli ma.plny koncovky, nebo jen"ohnute". Jak tam pasoval a sel nasadit?  Ja je nosim. Casto na kuzi, ale hledam nahradu. 

Foto ilustrační

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 6.1.2021 v 21:09, Delawer napsal:

Chlapi, prvni edice - hlinikova luneta a hesalit.....na jakem je nosite remenu nebo tahu? Nejlip vypadaji na origo hnede kuzi, ale to nemuzou do vody. Perfektně vypadaji na origo nato, ale to neni videt zelva na dynku 🤦🏼‍♂️. Cerna guma zase utlumi ciselnik....... Sakra. Na co je mam dat?! 

 

download_20210130_195809.jpg

download_20210130_195807.jpg

download_20210130_195803.jpg

download_20210130_195801.jpg

download_20210130_195758.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...