Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se nejvíc těším z toho, když je obchod uzavřen a balíček ještě někde na cestě. To je super. Prohlížím si videa, čtu si recenze a baví mě to. 

 

Jak přijde balíček, otevřu ho a v duchu si říkám "hm, hodinky no". Asi bych si měl dát pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, shewcza napsal:

Poslední dobou mě nic nebaví, přemýšlím, že všechno prodám a budu sbírat třeba známky...

Teď jsem při vyklízení narazil na jedno svoje plný album ještě ze svejch školních let. Tak kdybys chtěl, dej vědět :) Já jsem se naopak posledníma hodinkama naprosto uklidnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2020 v 20:38, shewcza napsal:

Poslední dobou mě nic nebaví, přemýšlím, že všechno prodám a budu sbírat třeba známky...

Jsem na tom podobně. Ani nevím, z jakých hodinek jsem měl naposledy skutečně radost. Ani jsem nekoupil žádnou z mnoha novinek od Wardů. Aktuálně jsem ve fázi, že znovuobjevuji hodinky, který mám v šuplíku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Dokusan napsal:

Jsem na tom podobně. Ani nevím, z jakých hodinek jsem měl naposledy skutečně radost. Ani jsem nekoupil žádnou z mnoha novinek od Wardů. Aktuálně jsem ve fázi, že znovuobjevuji hodinky, který mám v šuplíku. 

Martine taký šuflík ako máš by tu chcel mať pomaly každý, ja určite 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...