Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je zajímavá volba Radku, bál bych se, že na tom neodečtu čas a stane se z toho pouze módní náramek.

 

Jedno se Wardům upřít nedá a to sice, že neponechávají nic náhodě. Ve většině tepe sellita a ve všech co jsem měl na 100%, ale vždy šly do plusu a nikdy ne víc jak 5 vteřin a tady to nebude jinak. Kéž by to tak dělali všichni, protože tohle není náhoda.

Screenshot_20210116-101501_WatchCheck.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají fakt dobře. Možná si je taky zařadím na seznam přání :-)
Jinak k té přesnosti - někde jsem četl názor, že si je asi nedávno začali sami regulovat , kdysi to nebyla taková sláva, což můžu u některých svých potvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, shewcza napsal:

To je zajímavá volba Radku, bál bych se, že na tom neodečtu čas a stane se z toho pouze módní náramek.

Mně se na nich hlavně líbí kombinace celočerný s červenou a navíc jsem takovej styl zatím nikdy neměl. Kontrast ruček nebude kdoví jakej, ale zase nejsem nikdo, pro koho by momentální horší odečtení času mělo nějaký fatální následky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Radik napsal:

Mně se na nich hlavně líbí kombinace celočerný s červenou a navíc jsem takovej styl zatím nikdy neměl. Kontrast ruček nebude kdoví jakej, ale zase nejsem nikdo, pro koho by momentální horší odečtení času mělo nějaký fatální následky.

Já jsem je měl a opravdu to není úplně dobrý to odčítání času. Navíc lumi tam skoro není. Ale jsou fakt krásný, ale jak říká Jarda, spíš módní doplněk 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Dokusan napsal:

Já jsem je měl a opravdu to není úplně dobrý to odčítání času. Navíc lumi tam skoro není. Ale jsou fakt krásný, ale jak říká Jarda, spíš módní doplněk 

Teď jste mě teda oba dost znejistěli. Každopádně Martine dík za info, netušil jsem, žes už je taky zkusil. Zrovna tenhle vzhled považuju hodně za okrajovku, asi proto mě tak přitahujou. Tak uvidím, jestli časem vyhraje chronobundus nebo zdravej rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...