Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdo uhodne všechny hodinky na fotce podle lumi, tak dostane přívěsek na klíče s hodinkovou tématikou 🙂

 

 

 

20210929_181816.thumb.jpg.35ad95f39040a7ba0e07393fc510e06d.jpg

 

Přiznávám, že fotka není nejlepší, ale myslím, že poznat to jde. Můj mobil to líp neumí a já jsem línej vytahovat foťák.

 

A o co že hrajem?

 

20210929_183416.thumb.jpg.11d732269ec1dc2a0a1ea78f8b87f928.jpg

Odpovědi pouze sem do vlákna, to znamená žádné SZ, sms, viber atd. ve prospěch transparentnosti. Pošta jde samozřejmě za mnou. Myslím, že to není težký, když sem svoje hodinky pravidelně dávam. Doufám, že máte v krvi soutěživost stejně jako já 🙂 pěkný večer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je lumi v noci docela podstatná vlastnost, tak to mám trošku nakoukané. A dost těch výplní je charakteristických, tak to nebyl až takový problém. Teda až na reference Citizenů, to moc neumim no, ale snažil jsem se to popsat aspoň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Taky jsem do Rolex vod před osmi lety vstoupil Milgama, i když teda klasikou v černý. Jsou to super hodinky, jedny z mála ke kterejm bych se opravdu rád i vrátil, nejlépe k černejm GVčkám. Tak jsem zvědavej, jak tě budou brát a jestli ti vydrží, přeci jenom maj v GS velkou konkurenci:default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...