Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

Je super,jak tě porad bavi zkoušet.👍

Libi se mi posledni kousky Wardy,Orient Star i ty Tissoty.

A dotaz ohledne rolex? Stoji za zkoušku?  Vyplati se čekat?  Naplnila se očekávání? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Pivas Dík Lukáši! Moje heslo: cesta je cíl! Rád bych zvolnil, žena mě už podezírá, že jezdím za ku*wama:lol2:, ale pořád to se mnou cloume. K Rolexu. Pokud je budeš chtít jen kvůli tomu, že je to Rolex budeš velmi pravděpodobně zklamán. Já se začal o Rolex zajímat trochu víc až když jsem začal číst o historii, abych přišel na to co na tom všichni vidí. Podle mě to jsou skvěle vyvážené hodinky napříč řadami s perfektním náramkem, přesností a vyčnívají extrémní pohodlností na zápěstí za každé situace. Rozhodně to nejsou ty nejlépe zpracované hodinky které jsem kdy viděl.

 

@Karussell díky!

 

@siwi Tlačí mě do vnější hrany zápěstí. Když ruku natočím do krkolomné pozice tak abych tam viděl, nevypadá to, že by tam mělo něco zavazet, ale přesto mi to není pohodlné. Ještě tomu dám šanci a pokusím se Ti to nafotit. Hodinky sedí prakticky jen na dýnku, zbytek těla levituje nad dýnkem. Koncovky tahu nejdou založit k pouzdru. Pokusím se to vyfotit a pošlu do SZ. Jinak jsou ty hodinky super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, PRX ti chválím! 👍 dokonce jsem přemýšlel, že je zkusím, ale kam bych to nosil… se znám a budeš to mít stejně: dnes si je vezmu, ale ne, dnes sbga211, tak zítra…. A to si vezmeš Milgy… a kolotoč se točí….🙃🙃🙃

kua zas to nevyznělo jako pochvala, Radkovatím čím dál víc… 🤣🤣🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@janoj díky. Myslím že ne. Docela mě ty hodinky překvapily. Díky titanu jsou extrémně pohodlné na ruce, jeden z nejlepších antireflexů na hodinkách co jsem viděl, perfektní zpracování číselníku. Vytknul bych průhled na ne moc krásnou strojovnu, malou rezervu nátahu, ale jinak? Nic mě nenapadá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 2. 2022 v 20:30, posmourny napsal:

Milgy parádní. A nakonec i ty Orienty...

Veru!

Btw: skúšal som pár dní dozadu tie PRX. Sympatické hodinky, no nerozumeli si veruže ani s mojou rukou… Za mňa až nenositeľné. 🤷‍♂️

 

Upraveno uživatelem janoj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...