Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

neee na BB36 se vykašli. Za mě zbytečně utracené peníze. Než jsem koupil BB58, zvažoval jsem ty nejnovější (2021) světlé. Líbili se mi ze všech nejvíce.
 

Ale jsem rád, že to nedopadlo.

přijdou mi disproporční, vysoké, nevím. Když si přimyslíš Sellitu, nic moc mikroreg., tak zas tak wow nejsou.

to bych raději šel do Rangerů, ale ty mě taky neoslovily. 

takže BB58, BB PRO, nové 39 Pelagosy…?

 A vůbec - nevymýšlej kkktiny! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@tomina666ale spominas modely s otocnou lunetou a kolega by mozno chcel nieco bez :)
akoze poviem ti, disproporcne mozu vyzerat kvoli tomu ze su zboku ako keby vyssie, ale v skutocnosti su o cca 1mm nizsie ako OP36/DJ36. Vtip je v tom ze rolex pouziva taky dizajnovy trik ze bok ma uzsi a obly, vystupuje dole dynko a hore sklicko, zakial co tudor ma pri BB ten bok cely priznany ale zaroven dynko uz je uplne ploche a sklicko moc nevystupuje.

vec osobneho vkusu ci sa to niekomu paci alebo nie, kazdopadne, na ruke sedia paradne, mal som na ruke aj exp36 nove, aj OP36 asi 10rocne  a pocitovo som uz nevnimal rozdiel v kvalite.

Spona je aka je, mikro na OP/exp je tiez len na dierky, dokonca zvnutra, takze bez vidlicky vystezejkovacovej si neporadis, pri BB ti staci vypichovak/sparatko. easylink je fajn ale 5mm je dost vela na posun, ja mam odskusane ze 3mm step dokaze viac nez dost...

ostatne si musi zvazit kazdy sam, inhouse je pre niekoho nutnost, niekto si nepotrpi... dizaj cisto subjektiva vec takisto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 5 týdnech...

@Radik asi je ani nosit nebudu, ať Ti je nesprzním 😄 ani to na mě nějak nefunguje. Nevím čím to je. Mají všechno dotáhnuté do konce, alespoň papírově, nemají krátké ručičky, super rozměr, super povrchovka, skvěle čitelné a přesto na mě sinn 566 jako celek fungují lépe. Nevím, možná ten lesklý ciferník? Ale vyfotit se spolu určitě někam půjdem, to zase jo 🙂

 

@Lukáš3Díky, dělám co můžu, ale foťák už jsem nevytáhl minimálně rok. Některý hodinky je radist fotit a někdy je to zase opačný pocit zmaru. Tohle je naštěstí ta lepší varianta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...