Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

V 27. 11. 2022 v 20:44, shewcza napsal:

@Radik asi je ani nosit nebudu, ať Ti je nesprzním 😄 ani to na mě nějak nefunguje. Nevím čím to je. Mají všechno dotáhnuté do konce, alespoň papírově, nemají krátké ručičky, super rozměr, super povrchovka, skvěle čitelné a přesto na mě sinn 566 jako celek fungují lépe. Nevím, možná ten lesklý ciferník? Ale vyfotit se spolu určitě někam půjdem, to zase jo 🙂

Je vidět, žes Déčka nikdy neměl. Tyhle se sprznit nedají (pokud s nima zrovna nejebneš do skla :)). Ale žádnej strach a dej jim šanci. Fakt se těším na foto (i na ruce prosím...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Diablo1st asi brzo na předčasné soudy, ale asi pořád bych upřednostnil Sinn. Zřejmě je to nyní hlavně kvůli absenci náramku. Na Sinnu mi vadily krátké ručičky, ale ten lesklý cifr tomu dává grády. Na déčkách je skvělý antireflex což má vlastně i Sinn. Ovšem ta povrchovka na Déčkách má něco do sebe, líbí se mi. Nemusím komplikaci "day" ale tady se mi to celkem líbí. Je vkusně umístěná, lépe jak u Sinn pouze datum.

 

Radku, díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přátelé a milí kolegové, přeji Vám všem krásné svátky vánoční a do nového roku jen to nejlepší! roBertovi přeji ještě k tomu všemu, taky velkou porci trpělivosti. Díky Vám, že tu vytváříte kamarádský virtuální prostor, kam se rád vracím.

20221223_143803-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...