Jump to content

Shewczovy nesmělé fotopokusy

Recommended Posts

• Replies 994
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@shewcza Děkuji za info, pro mě je ta lupa právě taky no go, bez ní jsou to moc pěkný hodinky. Přitom třeba ženský s brejlema nebo k čemu to přirovnat mi absolutně nevadí, ale tyhle zvěrstva na hodinkách považuju skoro za zločin. Užívej si je a těším se na další fotky ( třeba s těma tvýma 8nohýma příšerama).

Skvělé makro fotky! To asi není foceno mobilem, že? 😀

Přijde mi to, nebo nosíš Snowflake teď zdaleka nejčastěji? Skoro se až začínám bát, abych nosil i jiné kousky, až se konečně dostanu k vytouženým SBGA415... 

@Locky Nenosím nic jiného, odpoledne géčka když makám kolem baráku. Měl jsem teď dva záchvěvy, protože bez potápek přece nejde fungovat, ale víš ty co? Jde a úplně v pohodě, takže je asi prodám a uvidíme co bude dál.

Díky za pochvalu, je to foceno mobilem + takovou lupou z Aliexpresu za dolar co nacvakneš klipsou k foťáku mobilu. Zrcadlovku sem línej tahat a už jsem ji dlouho neměl dál jak 5 metrů od baráku.

Díky Ondro, i ty Eposy mají něco do sebe, hlavně když vezmeme v potaz cena versus výkon. Paradoxně mám víc výtek na první dobrou k Eternám, ale na ruce "fungují" tak nějak líp.

20200915_175813-01.jpeg

20200915_092544-01.jpeg

20200915_092311-01.jpeg