Jump to content

Shewczovy nesmělé fotopokusy

Recommended Posts

• Replies 994
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já se nejvíc těším z toho, když je obchod uzavřen a balíček ještě někde na cestě. To je super. Prohlížím si videa, čtu si recenze a baví mě to. 

Jak přijde balíček, otevřu ho a v duchu si říkám "hm, hodinky no". Asi bych si měl dát pauzu.

před 47 minutami, shewcza napsal:

Poslední dobou mě nic nebaví, přemýšlím, že všechno prodám a budu sbírat třeba známky...

Teď jsem při vyklízení narazil na jedno svoje plný album ještě ze svejch školních let. Tak kdybys chtěl, dej vědět :) Já jsem se naopak posledníma hodinkama naprosto uklidnil.

V 24. 9. 2020 v 20:38, shewcza napsal:

Poslední dobou mě nic nebaví, přemýšlím, že všechno prodám a budu sbírat třeba známky...

Jsem na tom podobně. Ani nevím, z jakých hodinek jsem měl naposledy skutečně radost. Ani jsem nekoupil žádnou z mnoha novinek od Wardů. Aktuálně jsem ve fázi, že znovuobjevuji hodinky, který mám v šuplíku. 

před 46 minutami, Dokusan napsal:

Jsem na tom podobně. Ani nevím, z jakých hodinek jsem měl naposledy skutečně radost. Ani jsem nekoupil žádnou z mnoha novinek od Wardů. Aktuálně jsem ve fázi, že znovuobjevuji hodinky, který mám v šuplíku. 

Martine taký šuflík ako máš by tu chcel mať pomaly každý, ja určite 😀