Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já vím na co narážíš a proto jsem Ti doporučil vyzkoušet GS divery. Potom zjistíš, že existují případy, kdy jakákoliv absence mikroregulace je spíš výhoda, než strašně škaredá mikroregulace na relativně drahých hodinkách. To je potom fakt ostuda k pláči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vladino125 Vlado, nejsi sám kdo čeká, ale obávám se, že čekáte zbytečně. Já jsem na konci své cesty, teď si budu hrát spíš s levnějšími kusy. Tohle je v rámci mých možností a mého chrono postižení maximum, kam jsem to mohl dotáhnout. Pro někoho možná smutné, ale já nic lepšího neměl a už ani nikdy mít nebudu. Jsem totálně vyklidněn a mírný neklid si budu kompenzovat právě levnějšími kousky. Žádné větší ambice už nemám, to nechám jiným vlčákům.20201009_142001-01.thumb.jpeg.ef7db6dffb0d0ffe99389b8c3ef6c7e0.jpeg20201014_090542-01.thumb.jpeg.603f576258d6298814f69f93e08907e5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo chápem. Avšak tu pokial človek chodí pokoj bude len dočasný. Ja to mám obdobne, manželke auto, výmena celého kúrenia, zabezpečenie domu... vždy sa niečo nájde.
Ale spravil som si konečne aj radosť a už len cakam na postu kedy prídu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím souhlasím, mám to teď hodně podobné, ale ještě k tomu doma dvojčata a na koníčky už nezbývá mnoho času. Souhlasím i s tím, že tyto stránky jsou spouštěčem, tak se tohle riziko snažím eliminovat. Aktivně navštěvuji stránky, ale už neotvírám vše a velmi si uvědomuji, kde mi hrozí riziko nějakého zahoření 🙂 Mám taky objednané hodinky, sice pro tuhle komunitu asi nezajímavé (možná až pobuřující), ale hodinky si kupuji pro sebe a měl jsem možnost je vyzkoušet a díky tomu vím, že je chci a další výhodu spatřuji v tom, že investice není likvidační. Jen musím počkat až přijdou ze Švýcarska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nikdy nekončí a jestli ano, bude to pravděpodobně ten den, kdy prodáš všechno a koupíš smart watche. Já se dostal na svůj pomyslný vrchol vlastnictvím GS snowflake a ten zbytek bude jen na takové to zahnání nudy, však to všichni znáte a to co přijde opravdu není vrchol, ale pěkné hodinky na které se už fakt těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, že se dá žít i bez hodinek? Táta je nenosil snad 30 let, a je zajímavé, že věděl, kolik je +-15 minut. Naučil se podle těla .

Po GS pokukuju, ale zatím mám furt ten pocit, že když mechanické hodinky -  švýcary, když baterkáče - japonsko, když auto - rwd, když boty - tenisky jen na sport,atd 🙂

Pokud se Tobě líbí, je vše v pořádku, Ty je budeš nosit a dívat se na ně, na názor ostatních se můžeš vy......

ale tu fotku sem dej, jsem zvědavý 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shewcza napsal:

S tím souhlasím, mám to teď hodně podobné, ale ještě k tomu doma dvojčata a na koníčky už nezbývá mnoho času. Souhlasím i s tím, že tyto stránky jsou spouštěčem, tak se tohle riziko snažím eliminovat. Aktivně navštěvuji stránky, ale už neotvírám vše a velmi si uvědomuji, kde mi hrozí riziko nějakého zahoření 🙂 Mám taky objednané hodinky, sice pro tuhle komunitu asi nezajímavé (možná až pobuřující), ale hodinky si kupuji pro sebe a měl jsem možnost je vyzkoušet a díky tomu vím, že je chci a další výhodu spatřuji v tom, že investice není likvidační. Jen musím počkat až přijdou ze Švýcarska.

Člověče, tohle zní, jako kdybys chtěl skončit někde na mimibizáru 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...