Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

V 9. 9. 2020 v 14:04, shewcza napsal:

@Locky Nenosím nic jiného, odpoledne géčka když makám kolem baráku. Měl jsem teď dva záchvěvy, protože bez potápek přece nejde fungovat, ale víš ty co? Jde a úplně v pohodě, takže je asi prodám a uvidíme co bude dál.

 

Díky za pochvalu, je to foceno mobilem + takovou lupou z Aliexpresu za dolar co nacvakneš klipsou k foťáku mobilu. Zrcadlovku sem línej tahat a už jsem ji dlouho neměl dál jak 5 metrů od baráku.

Díky, poslední dny zažívám to samé, jelikož se mi "JE" podařilo konečně získat. SBGA415, na mojí ručku ideální velikost: 

SBGA.thumb.jpeg.b3fe394984b70b75858694495c2eed47.jpeg

Upraveno uživatelem Locky
Promiň, že ti sem hážu svoje foto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@shewcza Díky moc! Zatím jsem opravdu nadšen. Koukám, že tebe GS též dostatečně saturovali, tak snad se dočkám i já. Ale přiznám se, že při pohledu do hodinkovice se mi zbylých kousků zbavovat nechce a naopak mám v hlavě ještě pár kousků, které si, doufám, brzy rozmyslím a zapomenu na ně. 😅 (Je to fakt nemoc tohleto 🤒)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

@Radik  Radku, jde s tímhle být nespokojen? Tohle je pro mě nejlepší hodinka co jsem měl a vyšší ambice už nemám. Potřebuju udělat zahradu kolem baráku, plot, garáž a tak nějak mám jinak srovnané priority. To mi samozřejmě nebrání v nakupování hodinek, jedny mám na cestě, ale pandemie to trochu brzdí. Ovšem takový kolotoč už se doufám nebude opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, shewcza napsal:

@Radik  Radku, jde s tímhle být nespokojen? Tohle je pro mě nejlepší hodinka co jsem měl a vyšší ambice už nemám. Potřebuju udělat zahradu kolem baráku, plot, garáž a tak nějak mám jinak srovnané priority. To mi samozřejmě nebrání v nakupování hodinek, jedny mám na cestě, ale pandemie to trochu brzdí. Ovšem takový kolotoč už se doufám nebude opakovat.

Asi nejde a nedivím se. Ke GS se ale stavím vlažně, protože jsem žádný naživo neviděl. Možná, kdybych viděl... no, rači ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

@Diablo1st zatím nemám výhrad. Jasně mohla by tam být lepší strojovna, ale nemůžeme chtít všechno a za ty prachy? U mě dobrý! Jsou to tooly za parádní cenu a jsou až překvapivě dobře zpracované. Luneta, ručičky, broušené a leštěné plochy, ohraničené indexy ve vysokém lesku a ta guma taky nemá chybu. Jsem spokojen a celkem jsem se vyklidnil za poslední dobu, takže to vidím na delší známost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nooski díky, jsem celkově mile překvapen. Když je představili, měl jsem výhrady hlavně k té lunetě, ale ve skutečnosti je vážně skvělá. Až na tu cenu teda no, tak se budu snažit ji nedo*ebat.

 

@fil69 Díky, jak bude chvilka, tak je vyfotím vedle sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...