Jump to content

Shewczovy nesmělé fotopokusy

shewcza
 Share

Recommended Posts

Nedávno jsem dočetl knížku o stoickém přístupu k životu. Zjistil jsem, že jestli se někde tahle filozofie nikdy neuchytí, tak je to právě na chronomagu. Proč? Protože jedním ze základních bodů je "být spokojený a milovat to co již vlastním a netoužit po věcech, které si myslím, že mě udělají štastnějším, protože (světe div se) neudělají" Takže Jardo, chtělo by to ty Miceyho Orisky :D 

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@PavelSch Ty jsi dobrý pokušitel :cheers:

@semi001 Papírově 50mm, ale reálně jsou daleko pohodlnější než např. nové seamastery, které mají tuším o jednu desetinu milimetru víc. Na ruce je ten rozdíl opravdu propastný v neprospěch smpC. Může za to hlavně integrovaný náramek.

@AndyAaron Já taky Ondro :)

@Akam Máš pravdu, ale potřeboval jsem uvolnit místo pro něco lepšího (alespoň z mého pohledu)

@tomas.helisek jo a už mám i náhradníka

@Diablo1st i to se už stalo :)

Představuji Vám dvojku o které jsem ještě nějaký rok zpět ani nesnil a měl bych Vás za blázny, kdyby jste o nich přede mnou pouze mluvili, ale dneškem se to splnilo. Jsou jako jin-jang. Každé úplně jiné, ale pro mě každé dokonalé a společně jim v podstatě nic nechybí.

20210204_094726.jpg

Edited by shewcza

Tak jo kluci. Jak jsem psal, jsou jako jin-jang, každé úplně jiné ale spolu se snowflaky mi dávají velký smysl. 

Na  poslední fotce vypadají menší jak Snowflake, ale je to mobilem. 

20210204_091549-01.jpeg

20210204_115241-01.jpeg

20210204_085720-01.jpeg