Přejít na obsah

Kila nahoru


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Na to se nedá koukat. Nevíte náhodou, kterej debil založil tohle vlákno?

.

.

.

.

.

Aha, tak nic :-)

 

Já bych věděl. A taky bych věděl, čí to byl telecí nápad.

A jsem na vás pyšný kolegové. Začíná se tu rozjíždět. Máme co dohánět, plavková sezóna se blíží, tak ať nevypadáme jako nuzáci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Jedno z mých oblíbených guilty pleasures je kebab a číslo 1 v Praze pro mě vždycky bylo Bistro Lanka. Dlouho sídlili v ulici Milady Horákové kousek od Strossu. Před rokem se však ze dne na den v jejich provozovně vystřídaly jiný ksichty, změnil se název a jak lusknutím prstu to šlo s vyhlášenou kebabárnou z kopce. Když jsem zjistil, že stará dobrá skvadra si otevřela po roce Lanku jinde (ulice Kodaňská), nedalo mi to a musel jsem to jít dnes vyzkoušet. Můžu říct, že po roční pauze je zpátky ta nejlepší kebabárna v Praze!

post-32970-1567542194,15.jpg

post-32970-1567542202,2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Tak jsem sem po dlouhý době vlezl, a to jsem si dal předsevzetí, že od prvního bude dieta...a teď si říkám, není lepší nežít tak dlouho, ale pořádně?  Já myslím, že do prvního daleko...a vůbec, nedělal bych z toho předsevzetí nějaký dogma  :D

 

EDIT: Ježiši, teď jsem si všiml, že o stránku zpátky jsem na tom byl před rokem touto dobou stejně  :crying_anim02:  :D

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...