Přejít na obsah

Kila nahoru


Bert

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 24. 3. 2018 v 15:16, petr_cha napsal:

Zadnej provokatér.. 193 cm a 83 kilo 🙂

 

..a to se musím snažit, abych zas nespadl pod osmdesat..:-)

Otazka je proc chces pribrat?

Ja 196 a roky cca 85 kg a mohl jsem “sezrat” co slo a nepribral. Jedine co fungovalo byl powerliftersky trenink, zakladni cviky, malo opakovani, tezke vahy a k tomu ryze, brambory a hovezi. 

Ted mi je 47 loni operace kolene a vyvalel a vyzral se na 121 kg (leden) dnes jsem na 105 a rad bych jeste 10 dolu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...
Návštěvník Chilliluk

To je dneska doba...málokdo má dneska problémy s podvýživou 😄 ..jsem si vzpomněl po dlouhé době na tohle téma a jdu si něco pořádnýho koupit...jen, bohužel...já ty problémy s podvýživou taky nemám, naopak. Kéž bych tak měl a mohl to pořádně začít řešit a fakt se do toho opřít 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak to je dobrý 😂 ...to si musím pamatovat a někde předstírat, že je to můj vlastní vtip 😄 Ale teď zpátky se vší vážností - zítra odpoledne jeden skoro místní řezník pořádá pravidelné domácí páteční uzení vepřového a večer bude prodávat - pečeně, kýta, žebra, klobásy atd... Chystám se tam jet a pár kilo uzenýho si přivést, možná i nějaký ty čerstvý klobásy...takže jestli to všechno vyjde, dám sem nějakou tu fotku a zase to tu trochu rozjedeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...