Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

Po dlhom spekulovani o nejakej kombinacii analog/smart som dnes vybalil ocelove AlpinerX HR Alive Steel custom. ( kupene skusmo na ebay, nech to tak neboli ak by to bola dalsia blbost )

Prve dojmy su super. Setup na 5min, hodinky maju dobry tvar, ocelove puzdro ma akurat vahu, safirove sklo, preklapacia spona presna s dobrymi moznostami regulacie, ten maly display je uz dotykovy amoled….

Perfektne funguju notifikacie na hovory aj so zobrazenik kontaktu/cisla, spravy SMS, Whatsap, Telegram, Viber, messenger….. aj so zobrazenim obsahu a rolovanim ak je sprava dlhsia, HR monitoring trvalo a kopu funkcii ktore nevyuzijem, kedze mi islo hlavne o notifikacie a HR…

Z baterky mi za pol dna aj s nastavenim a nezstalym skusanim ubudlo 6%.

Prve dojmy skvele….

 

1695BFD6-F7CA-453B-99D4-16F2553682D2.jpeg

A1A9158F-D689-435F-BD9E-B5E5D40BBD29.jpeg

502AC702-4CCA-4A7F-BDD3-4EA007C2F26E.jpeg

375E5265-13A8-4083-BD29-39C59591C2A3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten smart modul je od 3 strany, vratane sw, pre ktoru je toto asi core business. Pouzivaju ho viacere swiss znacky ( mondaine, montblanc, myslim ze tissot…). Aj samotna registracia do apky je potvrdena z nejakeho swiss cloud a nie Alpina. 
tak verim ze budu schopni udrziavat ju kompaktibilnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to podobný systém jako bylo u Alpina Alpiner x a tam aktualizace na ios tak nějak fungovali.
Po Alpina x Alive koukám přes rok a jsou to nejkrásnější hodinky hybrid vlastnosti.

Můžu se zeptat jaký má dosah bluetooth? U první generace to nebyla vůbec žádná sláva. Měl jsem první generaci a přesto, že to moc nefungovalo, tak jsem je měl moc rád. Za víc zkušenosti budu moc rád. A hlavně gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusil som v ramci jednej miestnosti 8m a stale je spojenie. Ked som vysiel za dvere rozpojilo to.

 

system je uz trochu iny ako u predoslich Alpinerx. 
Okrem HR senzoru pribudol Amoled dotykovy display, ktory hlasenia replikuje s detailami a spravy je mozne cele precitat ( u standard Alpinerx su to len hlasenia bez detailov)

Slaba stranka bude baterka, ktora vydrzi 7 dni, co je pre mna otrava.

zaujimavejsie ale vyzeraju len Tissot T-Touch Connect Solar, ktore maju rovnaky system a navyse vdaka solaru vydrzi bateria pol roka.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty Tissot jsem koukal, vypadají taky super, v České Republice se možná oficiálně budou prodávat na konci roku/což nechápu/když v Německu, už je dávno mají Je fakt, že se mi víc líbí Alpina a taky mám originál řemen s přezkou od původních Alpin a nemám ho na co dát Takže furt rozmýšlím. Na notifikace jsem si zvykl, takže teď nosím klasické hodinky a na druhé ruce chytrý náramek, ale moc to nevyhovuje.
Výhoda proti Tissot je, že můžeš exportovat své aktivity třeba do health což Tissot neumožňuje. /psal jsem do Tissot a napsali, že ani to neplánuji./
Můžeš prosím podniknout procházku a zapnout na hodinkách aktivitu a napsat kolik jsi ušel a kolik to vzalo baterky? Hodně lidi psalo, že při aktivitě se jim baterka vybila hned. Moc pozitivních komentářů na hodinky právě nebylo.
No kdyby Ti baterka vydržela 7 dní tak to je pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 3 hodinami, jack1_C1 napsal:

Ahoj, mám ten samý problém, "rozchodil si je "?

u mě to vzniklo tak, když jsem nechal vyměnit baterii v neautorizovaném servisu.

Čau,mesiac po kúpení som ich reklamoval,vymenili ich za nové,nosil som ich cca rok,robili to stále,po roku ma prešla trpezlivosť a zasa som ich reklamoval.Zasa vymenili za nový kus.Tie som už ani nespojazdnoval.Dal som ich na bazos za 500 €.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 9. 9. 2021 v 17:34, Palo S. napsal:

Po dlhom spekulovani o nejakej kombinacii analog/smart som dnes vybalil ocelove AlpinerX HR Alive Steel custom. ( kupene skusmo na ebay, nech to tak neboli ak by to bola dalsia blbost )

Prve dojmy su super. Setup na 5min, hodinky maju dobry tvar, ocelove puzdro ma akurat vahu, safirove sklo, preklapacia spona presna s dobrymi moznostami regulacie, ten maly display je uz dotykovy amoled….

Perfektne funguju notifikacie na hovory aj so zobrazenik kontaktu/cisla, spravy SMS, Whatsap, Telegram, Viber, messenger….. aj so zobrazenim obsahu a rolovanim ak je sprava dlhsia, HR monitoring trvalo a kopu funkcii ktore nevyuzijem, kedze mi islo hlavne o notifikacie a HR…

Z baterky mi za pol dna aj s nastavenim a nezstalym skusanim ubudlo 6%.

Prve dojmy skvele….

 

 

 

 

Za kolik si vlastně cca koupil a jak si po tom krátkém čase spokojený? Také o nich uvažuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...