Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za fotky, povedena kombinace. Snad nám všem budou dělat radost (až tedy dorazí)

Hm, nic ve zlém, ale pro mne bohužel naživo trochu zklamání oproti fotkám z konfigurátoru... :-(

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no .... Alpina vznikla v roce 1883 (pak se to tam mydlilo .... vznikalo .... zanikalo a tak) ..... až v roce 2018 v rukou Frederica Constanta dosáhla Alpina na úroveň kickstartéru  :lol2:  a někdo je z toho nadšen ..... mě jímá hrůza, že si to někdo objedná ....... potažmo zaplatí

 

jinak ty hodinky pokud se to tak dá nazvat hodinky jsou dost hnusný .... řekl bych že i nejhnusnější casio jsou proti tomuhle krásný

 

pánové kam jste dali zrak ? ..... někdo vás ovládá ? ..... to není jinak možný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravde, ja jsem necekal, ze budou vypadat jak v konfiguratoru. Staci porovnat obecne jakekoli produktove fotky a porovnat s realitou. Me vadi skorat dve veci. Ta ryha na pouzdru mezi nozickama se mi nelibi, prestoze v realu neni temer videt, nemela by tam byt vubec. A mohli nechat nerezovou korunku, jak byla v konfiguratoru, aby mi ladila s lunetou. Co se srovnani s nejlevnejsimi Casio tyce, tak to nazivo rozhodne neobstoji. Jinak ja osobne je posuzuju podle mirnejsich, resp. odlisnych kriterii nez klasicke hodinky, protoze podle me maji jiny ucel. Jsou lehoucky, pohodlny, skvele citelny, nemusim je nabijet a maji par uzitecnych funkci, ktery vyuziju. Zaroven vypadaj porad vic hodinkove nez Garminy. Nicmene fair to say, ze Alpina jako svycarska firma se mohla pochlapit urcite jeste trochu vic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Beru je jako můj vstup do kategorie Smartwatch.

člověče ...... vyser se na to dokud je čas ...... pokud ještě nějaký je :D 

 

já jsem se před časem rozhodl, že si koupím garmin 5 ...... né že bych chtěl sportovat .... to ani náhodou ..... ale už sem starej, tak že budu aspoň chodit a bude mi to měřit ty kroky ..... na měření kroků je milion píčovin už od pětisetkoruny, ale já to chtěl stylový ..... takže gármin 5 za asi 12 litrů nebo tak nějak ....

 

sbíral jsem informace .... stáhnul jsem i nějakou aplikaci do telefonu na měření kroků ..... a ta aplikace mi říkala že jsem ušel 150km, když jsem seděl na prdeli v busu ..... bylo mi to divný a byl jsem dost nasranej, tak jsem pátral jak si s tímhle poradí garmin ...... no a na stránkách garminu jsem se dočetl, že si za dvanáct litrů koupím stejnej algoritmus pro výpočet kroků jako ta aplikace v telefonu zdarma ..... tak jsem se na to vysral .....takže smartwatch = nasrat

 

*dal bych ti i odkaz, ale neumím to už najít .... bylo to na stránkách garminu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda když to vidím, tak jsem zvědavý i na další varianty a více fotek reálných hodinek, protože zatím skutečně nic moc. Můžu mít Alpinu sebevíc rád, ale taky jsem soudný a nemám problém s tím, něco zkritizovat, když to prostě není úplně ono a zatím to tak i vypadá. Když jsem viděl, jaká se strhla lavina s objednáváním na KS, tak jsem byl chvíli taky nalomený, ale neměl bych pro ně ani využití, takže jsem odolal a zatím nelituju. Částečně mě mrzí to, že podlě mě měli udělat klasický vývoj, hodinky pořádně a v klidu odladit a až pak s nimi jít do světa. Však souběžně dělali v FC na jejich Hybrid 3.0, které jsou sice odlišné, ale spoustu věcí budou mít určitě společných. KS zafungoval sice marketingově skvěle, ale taky právě díky KS nestíhají, hodinky budou dost možná odfláknuté (např. ten předěl u kousku magnoxe) a to je prostě strašná škoda. Mohou říct, že kusy z KS jsou taková zkušební verze, taky za jinou cenu a že normální kusy budou pak lepší, ale když už se lidem zaryje do paměti to, že prvotní moc povedené nebyly, tak to bude průšvih.

 

Jinak teda porovnávat (hodnotit) rendery vs reálné fotky, to vážně nemá smysl, je asi jasné, že render a realita nebudou stejné, stejně jako záleží i na tom, jak kdo hodinky vyfotí, když je někdo vyfotí pořádně a následně jim pomůže retušemi atd., tak to bude taky o něčem jiném.

 

Ještě se tu psalo o tom, že se hodinky nastavují výhradně přes aplikaci a nelíbí se mu to tak. Ono to je věc názoru a hlavně pro nás, kteří jsme zvyklí na mechaniky je to najednou takové divné. Musím říct, že mám jedny Gshock, které se takto nastavují taky, respektive ty se dají nastavit i normálně ručně, ale absolutně nemám potřebu to dělat, naopak se mi nastavení přes aplikaci vážně líbí, vše tam jednoduše odklikám a šup už to letí do hodinek, ok teré se absolutně nemusím starat...proti mechanikám (na které i tak nedám dopustit) docela úleva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle posledního updatu na KS:

 

Production Update 
For the week 23 (4th June => 8th June), 250 orders have been shipped 
For the week 24 (11th June => 11th June), 450 orders have been shipped 
For the week 25 (18th June => 22nd June), 470 orders have been shipped 
Total of movements produced: 3'687 
Remaining orders: 1'737 

 

Pokud pojedou dle nastaveného tempa, tak budou za 3 týdny hotoví. Tak jsem zvědav. 

 

Jinak ten výlisek už byl na předprodukčních kusech. Viz můj třetí post tohoto vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas81> mám to stejně objednané, takže už aspoň vím, kolik mne bude stát clo a dph... :frusty: 

Dvoje hodinky, s tím, že jedny si nechám, ty co se mi budou líbit více. Plus řemeny a spony, ale tam mi psali, že objednávku stornovali a refundovali částku, bohužel doposud žádné peníze zpět nepřišly... Tak nevím. Asi nebudu mít ani peníze, ani řemeny, budu mít... :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...