Přejít na obsah

Problém se zprávama


Chronomag

Doporučené příspěvky

nemá někdo kontakt na uživatele Klokan? Po dvou letech jsem tady něco prodával a rozese*ou se soukromé zprávy. :furious:  Jak by se v současné situaci přistupovalo k doplnění - UPnutí inzerátu přidáním dalších kontaktních údajů, když je to kratší doba než 5 dní? Nebo Klokane, pokud to čteš ozvi se mi na Robbles@seznam.cz ať ten deal dotáhnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vlákna sloučena. Konsolidován i název. Ať to lépe vypovídá o situaci, a nemate kolemjdoucí. Patrik o věci už ví. Další zprávy nemám. Ve věcech technických jsou moderátoři nahraní, tam je potřeba administrátorský přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákna sloučena. Konsolidován i název. Ať to lépe vypovídá o situaci, a nemate kolemjdoucí. Patrik o věci už ví. Další zprávy nemám. Ve věcech technických jsou moderátoři nahraní, tam je potřeba administrátorský přístup.

Berte, lze v téhle mimořádné situaci doplnit kontaktní údaje do inzerátů v prodejní sekci i před vypršením pětidenního intervalu, aniž by to bylo bráno jako nepovolený UP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemá někdo kontakt na uživatele Klokan? Po dvou letech jsem tady něco prodával a rozese*ou se soukromé zprávy. :furious:  Jak by se v současné situaci přistupovalo k doplnění - UPnutí inzerátu přidáním dalších kontaktních údajů, když je to kratší doba než 5 dní? Nebo Klokane, pokud to čteš ozvi se mi na Robbles@seznam.cz ať ten deal dotáhnem.

Hoď si dočasně kontaktní informace na sebe do podpisu, nejjednodušší řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si říkám, zda není čas položit si otázku: Je lepší rychlé zprovoznění SZ za cenu ztráty veškerého původního obsahu, nebo čekat ještě dloooouho v naději na úplné nebo částečné obnovení starých zpráv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...