Přejít na obsah

Rolex vs Grand Seiko


mAra_

Doporučené příspěvky

znám jednoho člověka, kterej je velkej cimprlich na detaily a to tak, že fakt dost velkej magor .... myslím, že kdyby vlastnil milgaussy, tak by je sundal z ruky a hned rozešlápnul ...... některý věci by se  měli tajit

 

kdo ví o kom píšu má u mě malý levný pivo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci za pozitivni reakce... Od te doby co jsem to tu vylepil tu sedim a usmivam se jako blazen :) Opravdu jsem rad, ze se Vam to libi... Fakt to dalo dost prace a opravdu rad vidim, ze to nebylo nadarmo.

 

jinak co se dalsiho srovnavani tyka - asi tezko neco dalsiho..  Hodinek mam opravdu hodne, ale z tohoto levelu jen tyto dva kusy. Proto jsem se  ted soustredil na ne.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se rucek tyka, priznam se nevim. Tim, ze nejsem prvni majiel ani jednoho kusu tak nevim jestli byly otvirane... Tedy vlastne - na R byl delany velky servis v 2015... Takze ty byly urcite.. GS si myslim ze nebyly... A kdyz se kouknete, tak slinc na ruckach maji oba kusy. R vlasenku, S takove jakoby dolicky/tupky... 

 

Ale opet musim zopakovat.. At mate jakekoli oci, tak ne, videt to fakt neni. Ani tusit. Ja to poznal az z fotek.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedn si k počítači a přečtu si Rolex vs Grand Seiko, samozřejmě otevírám. Zvoní mi telefon a během hovoru jen projíždím fotky a padá mi huba níž a níž. Říkám si: "To musí být focené snad mikroskopem, to není možná tohleto! Jak?" No a hned v úvodu jsem se to dozvěděl :-D Díky moc za sdílení, fotky naprosto unikátní a srovnání jedinečné. Mimochodem co se Milgů týče, tak tyhle jsou ještě hodně pěkné, doporučuju tohle video s makro záběry 

jak vteřinovka, tak hlavně tisk ukazují věci, které kontrolou kvality projít neměly.. Každopádně ještě jednou děkuji velice za takovýto hodnotný příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...