Přejít na obsah

Rolex vs Grand Seiko


mAra_

Doporučené příspěvky

Je to všechno o emocích a nostalgii. I kdyby se daly dát GS pod elektronový mikroskop a zjistilo se, že  jejich výroba je 3x preciznější než nějaký srovnávací

vzorek hodinek, tak si je stejně nekoupím. Hodinky jsou brány jako jediný mužský šperk. Nepotřebuji k výběru vědět co nastalo při velkém mikroskopovém zvětšení. 

Stačí hodinářská lupa ! Jako pobavení, výtvarné hledisko, ty makro fotky krásné. Hezký zážitek. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Hudson10: Politické závazky že si něco koupím (abych ukázal že na to mám?) nebo nekoupím (my na to máme ale my nechceme, že mámo?) si umí dávat každý trouba v JZD, umění je zkusit to a být schopný (aspoň s časovým odstupem) své motivy a rozhodnutí sám před sebou obhájit. Proto pro nerozhodnuté (proč asi vyhledáváme fóra jako je toto?) dává smysl, když tu kromě mimibazáru a mimotematické žvanírny narazí i na lidi co mají koule dát své momentální dreamwatche pod drobnohled - a s výsledky (ať už jsou jakékoliv) se "v zájmu civilizace" nestydí pochlubit. Není to o srovnávací reklamě a machrindexu té které značky, ale o samotném smyslu téhle naší hodinkové prokrastinace...  :cool02:

 

A už podle historie přispívajících si troufám tvrdit, že GS a Rolex zas tak "mimoběžné" značky nejsou. Dokonce bych řekl že spousta zdejších GSkařů Rolby měla, má a nebo je ochotná o nich přemýšlet - a jak vidno, totéž (minimálně na Chronomagu) platí i naopak...  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci diky jeste jednou za kladne ohlasy.

Co se tyka dalsiho "srovnani" zatim to vypada na nove ecozilly vs Monstra. Uz jsem se zacal tak nejak predbezne domlouvat s nasim kvalitarem, ze o kterem vikendu to spachame :) A vymyslime i progress - 3D skener ktery umi udelat 3D pdf. Jen si ale nejsem jisty, jak to pak nasroubovat na forum - to jeste uvidim. 

Ale az bude volny vikend, budeme mit oba cas a chut, tak tohle bude pravdepodobne pristi volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky nefuknčním SZ to napíšu sem: Tvoje fotky mne zaujaly natolik, že bych pro případné srovnání byl ochotný zapůjčit svoje AP RO "Jumbo", pokud by samozřejmě nehrozilo nějaké jejich poškození. Pokud bys měl zájem, tak se nějak zkontaktujeme a něco vymyslíme, abych po delší době opět přispěl ke zdejšímu obsahu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky za nabidku - velmi me zaujala, az natolik, ze jsem bezel za nasim kvalitarem a domluvil se s nim, kdy mame oba o vikendu cas :)

Dohodli jsme se, ze muzeme 12.5. a laborka by mela byt volna. Jestli bys mel tedy zajem o nafoceni hodinek pod mikroskopem, muzeme se dohodnout. Kontakt na me je: marek.lapcik(zavinac)gmail.com

EDIT: jeste m etak napadlo, ze kdybys chtel, klidne bych i rekl, prijed i s hodinkama :) dopoledne zablbneme v laborce, pak muzeme nekam skaknout, pokecat u jidla... Ale to je na tobe.

 

co jsem si ted googlil, tak ten pruhled by mohl byt spica. 

Zaroven v ten den bych chtel nafotit oboje vyse zminene hodinky. Takze by to byla takova akce 2+1.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky nefuknčním SZ to napíšu sem: Tvoje fotky mne zaujaly natolik, že bych pro případné srovnání byl ochotný zapůjčit svoje AP RO "Jumbo", pokud by samozřejmě nehrozilo nějaké jejich poškození. Pokud bys měl zájem, tak se nějak zkontaktujeme a něco vymyslíme, abych po delší době opět přispěl ke zdejšímu obsahu :)

Ahoj, odpovidal jsem ti, ale nejak jsi se neozval (nebo mi to neprislo). Dej mi prosim vedet, co o tom soudis. marek.lapcikZAVINACgmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jen abyste se mohli těšit, predbezne jsme s klukama domluveni, že tuto sobotu uděláme pokračování ... Ještě přesně nechci potvrzovat co to bude, ale předběžně to vypadá AP a MB .... Tak snad to všechno dobře dopadne, já už se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Tak jen abyste se mohli těšit, predbezne jsme s klukama domluveni, že tuto sobotu uděláme pokračování ... Ještě přesně nechci potvrzovat co to bude, ale předběžně to vypadá AP a MB .... Tak snad to všechno dobře dopadne, já už se těším.

Jak to dopadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...